Şimdi Ara

guild wars yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayararım da nightfall kururu eye of teh north u aldım ama cd key i kabul etmiyo farklı bi kuruum lu yapmalayım yani öncekini silip baştan mı yuklemeliyım yardın edebilirmisiniz

• sen paket olarak mı aldın eotn
    ben internetten aldım bütün oyunları ve hiç keygirmeden sadece kull adı ve pass oyuna girip başladım paket olarak aldıysan paketin nereye kayıtlı olduğuna bak çünkü asya america ve avrupa için farklı paketler var ona göre keyi gir kabul eder kabul etmeme gibi bir şansı yok
  • silip başta yüklemene gerek yok. direk key i girdiğinde kabul etmesi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: einherjer

bilgisayararım da nightfall kururu eye of teh north u aldım ama cd key i kabul etmiyo farklı bi kuruum lu yapmalayım yani öncekini silip baştan mı yuklemeliyım yardın edebilirmisiniz

Belki geç olmuştur ama yine de yazayım . Yapacağın tek şey oyunu acarken add to acces key butonuna tıklayarak key i girmek .

sonra direk oyunu açıcaksın . başka birşey yapmana gerek yok . Bu şekilde aldigin paket game accountuna eklenecek ve eotn da yapacağın kucuk bir görevle açacaksın
  • Uzun zamandir gw ye girmiyordum sistemi degiştirmişler girerken karekter adi soruyor ama ben unuttum nasil girecem şimdi gw ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tresurehunter -- 9 Ocak 2010; 18:01:47 >
  • arkadaslar bende guild war factıons aldım.kullanıcı olustrdum oyuna gırdım sonra sıfremı hatırlayamadım denedım ard arda sonra yenı sıfre talebınde bulundum ama gelen sıfrelerın hıcbırı gecerlı olmadı mesaj attım falan ama cevap yok hala ne yapmam lazım
  • plaync den giriş yapıp accountun ile ilgili düzenlemeler yapabilirsin. plaync şifreni unuttun ve oraya giriş yapamıyorsan durum vahim. support a mail at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kharadun

plaync den giriş yapıp accountun ile ilgili düzenlemeler yapabilirsin. plaync şifreni unuttun ve oraya giriş yapamıyorsan durum vahim. support a mail at.

aynı sorun bende de var 4 kere şifreyi resetledim herseferinde mailime yeni şifre gönderdiler ama hiç birisi uymadı hep code 227 hatası veriyor online olamıyorum deli olcam bi yardım edin..
  • Biraz ayıp olmuyormu ? .

Mutlaka biryerlerde hata yapıyorsundur.

Adam gibi bastan anlat .. tek tek sorun nerde yardımcı olmaya çalışalım.. Küfür kıyametle olmaz bu işler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.