Şimdi Ara

GuildWars account --> Sikroad accounta Takas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim Guildwars accountim var lvl 2 Yeni basladim :-)
    Ama beyenmedim :-)

Isteyen varsa BEn takas yapmak isterim!!
    Ama Siz bana vereceginiz accountin GIZLI sorusu Olsun muakak!!
    Yazin ne var elinizde ;-)

• tabi hemen degiselim
  • guild wars paralı bi oyun. accountu beleşe veriosun. biz de inanıyoruz. süpermişsin sen.
  • Haha....
    OYunu beyenmesem ne yapim???
    Hem senin icin bir yemin de edim
    bu ramazan aylarinda

KURANIN ÜSTÜNE YEMIN EDERIM Guild wars accounti gercek ve oluyor VALLAHI!!!!
  • Arkadalar yalan degil yani cekinmeyin!!!!
    GElin iste size yalan demiyorum
    VALLAHI
  • Ark. dogru soyluyodur ama ayni zmnda kac lvl bi charla takas yapmak istediginide yazsaydin keske o zmn daha inandirici olurdu.
  • Abi ben ne diyorum :

BEn GUILD WARSI sevmedim beyenmiyorum

benim lvl 44 characterim var troyda
    siz benim GUILD WARS accounti istiyorsaniz Bana benim Character den yüksek verin Takas olur ;-)
  • ya abi sıkılmadınmı hergün farklı bişeyle takas için gelmekten en son cs acc si falan diodun yanlış hatırlamıyosam ilginç ilginç şeyler..ya kim sana lwl 44 üstü charını werir lwl 2 char için :D ... kaç ayını aldı lwl 2 olmak ? benimde venice de lwl 3 war bitane 1 haftamı aldı ama olsun değişelim =/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrinceLaCroix -- 28 Eylül 2006; 8:51:07 >
  • ben knıght onlıne de uyelık verebılırım 60 level buyucu mage olur mu knıght hesınden guzel ama guıldı denemek ısterım
  • quote:

Orjinalden alıntı: PrinceLaCroix

ya abi sıkılmadınmı hergün farklı bişeyle takas için gelmekten en son cs acc si falan diodun yanlış hatırlamıyosam ilginç ilginç şeyler..ya kim sana lwl 44 üstü charını werir lwl 2 char için :D ... kaç ayını aldı lwl 2 olmak ? benimde venice de lwl 3 war bitane 1 haftamı aldı ama olsun değişelim =/

arkadaşım önemli olan charın lvl2 olması değil oyunun paralı olması, kendini komik duruma düşürme:)

bu arada ben de gıildwars ve cs:source takas yapıyorum
  • Ark. GUIL WARS account bedavaya degil!!!!
    Parali
    Sanki sana diyorum

Silkroad lvl 2 Karakter lvl 44 üstü degsiyorum!!
    Ozaman vallahi salak olmaliydim
    ama GUILDWARS i herkez oyniyamiyor
    Cünkü parali!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: YeuEmLangTu

quote:

Orjinalden alıntı: PrinceLaCroix

ya abi sıkılmadınmı hergün farklı bişeyle takas için gelmekten en son cs acc si falan diodun yanlış hatırlamıyosam ilginç ilginç şeyler..ya kim sana lwl 44 üstü charını werir lwl 2 char için :D ... kaç ayını aldı lwl 2 olmak ? benimde venice de lwl 3 war bitane 1 haftamı aldı ama olsun değişelim =/

arkadaşım önemli olan charın lvl2 olması değil oyunun paralı olması, kendini komik duruma düşürme:)

bu arada ben de gıildwars ve cs:source takas yapıyorum

merak etme gw nin paralı olduğundan haberim war..sadece aylık ödeme yapılmadığını bilmiyordum..60$ ciwarında bi para weriyor arkadaş we sonra o kadar iyi biri ki onu birisine weriyo sonrada takas edio :D kaldı ki 44 üstü bi adamda sro da 60$ harcamıştır zaten..genel için söylüyorum herkes silk almayabilir..

• tamam işte arkadaş da takas istiyor, madem her iki taraf da 60$civarı harcadıysa çok güzel bi teklif :D
  • tamam doğru saçmalamışım :D 2 gündür sabahlıyorum bu saatlerde yatıyorum yine uykuluyum yine saçmalamadan gidiyim :D
  • Hehe....

neyse kimse yok mu jaa!???

GUILD WARS sarmiyor benim icin ben silkroad manyagiyim!!!
  • Arkadaslar SERVER o kadar önemli degil ama karakter iyi olsun :-)

VE GIZLI SORU
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.