Şimdi Ara

Gümüşten neden çıkmak çok zor, çıkmak için ne yapılmalı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
6.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konuya bak ya. birader hiç bişey yapmana gerek yok. anca cami içinden wireless a girip Allaha yalvarıp yakarman lazım. yoksa ımkanı yok zina ürünü veletler sana rahat vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Bu gece ilk 10 oyunu tamamladım.5 win 5 lose la silver 4 e attı.Bakalım gold olabilicekmiyim.En azından bronze elohellini görmemiş olucam.

7 ye 3 le arkadaşımla bizi s3 attı s4 e düştük 99 lp yken yavaşş yavaş arkadaşım s5 düştü sonra ben yokken ben s4 te o s5 te salak salak takılıyoz anasını 20 lp gelip 30 gidiyor 3 gelip 4 gitmesi daha iyi anasını satayım ya 2 haftadır ranked girmiyorum mid kavgası cıkınca direk dodgela benden sana tavsiye
  • Tr de cidden takim yuzunden cikamiyorsun.550 ye yakin oyun oynadim silver 1 de kaldim tr de.

West de 0 dan hesap actim kafam rahat.
  • valla nasıl oluyor bilmiyorum ama seri maçlarımda ne kadar troll varsa bana veriyor riot sağolsun. Onlar yüzünden bugün 1.seriyi kaybettim. şimdi 2.nin 5. hakkındayım. ya geçecez ya kalacaz.
  • silver 5 veteranım.blitz-amumu-shen-malp bunları banlamıyorum diye bi ton küfür yiyorum hergün.mid hariç her lanede oyunu taşıyorum ama bir lane yüzünden oyun gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 90capcanberk

quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Bu gece ilk 10 oyunu tamamladım.5 win 5 lose la silver 4 e attı.Bakalım gold olabilicekmiyim.En azından bronze elohellini görmemiş olucam.

7 ye 3 le arkadaşımla bizi s3 attı s4 e düştük 99 lp yken yavaşş yavaş arkadaşım s5 düştü sonra ben yokken ben s4 te o s5 te salak salak takılıyoz anasını 20 lp gelip 30 gidiyor 3 gelip 4 gitmesi daha iyi anasını satayım ya 2 haftadır ranked girmiyorum mid kavgası cıkınca direk dodgela benden sana tavsiye

Direk support picklediğim için pek kavga olmuyor.Support için kavga ediyoruz.

• Sen gümüş diyorsun ama ben bronz 1 den çıkmak için bi taraflarımı yırtıyorum. Bi tane ranked kazanırsam o gün daha ranked girmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pancar Suyu

Bi ara birinin rehberi vardı lee ye zhonya falan kasıyordu dh den biridir belki

Ben aramda alıyorum, q ile uçarken op

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inek möö

Jungle Nasus + Janna premade girerek çıktım ben Nasus tavsiye ederim

Bir az önceki oyunda jungle nasus vardı. Adam dakika 30 dakika boyunca gang atmadı lane korumadı drag baron tflere katılmadı vallahi oyun sonunda bu kadar sövdüğümü hatırlamıyorum .
    Server euw
    Gold 3
  • Altın daha zor. Adam plat'ın dibinde kalmış veya bronz'la premade girmiş gold ezikleri diye laf atıyor üstelik westte.
  • 40 dakikada 130 farmla çıkılmaz hele şunu bilde.
  • Aynı durum bende de var fakat ben galiba biraz daha şanslıyım 6 oyunda 1 kez geliyordur bana böyleleri mesela sabahtan geceye kadar nadir atarım ranked normal aram işte IP biriktiririm gece oldumu ranked akar ne diyim umarım hakettiğin yere gelirsin böyleleri insanın sinir katsayısını zorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EasyRamiz

Çünkü takımınıza manaveren kasan Lee Sin gelir. Veya 32-36 skorlarda, eşit kulelerde ve tflerin çoğu eşit olarak oynadığınız oyunda sırf baron gitti diye tf yapmayı bile denemeden 4 kişi ışık hızıyla surrender verir. Çünkü burası Türkiye. Çıkamazsınız Gümüşten. Bronzdan çıkılır, Elmastan çıkılır, Platinden çıkılır, Altından çıkılır ama gümüşten çıkamazsınız. Yok yani böyle bir şey onu anlatmaya çalışıyorum. Gümüş 3 başladım hızlı oynayarak 1 e geçtim 2 ligi tek defada atladım. Ama sonrası yok çünkü lanetli ********** yeri lanetli.
    https://store.donanimhaber.com/89/2a/c4/892ac4f27df3e8c1e7f64d3d4526a604.png
     Gümüşten neden çıkmak çok zor, çıkmak için ne yapılmalı?

Tamam dedim çıkamazsınız diye ama çıkanlarda oldu. Yanlış kullandım yani. Çıkmanız için yapmanız gereken:
    Kardeşim sadece ve sadece Allahına güveniceksin. Yoksa olmaz. Yapamazsın yani kendimden biliyorum. Sen kim olursan ol, ne olursan ol tanrı değilsin sonuçta takımına manaverenli lee sin geldiğinde naru musun xpeke misin yoksa dotadan lole geçen aptal elwind misin hiç farketmez.

08.09.2013'den edit:
    Arkadaşlar, bugün oynadığım oyunlar neticesinde gümüşten çıkmak için sadece şans lazım bunu anladım. En beyinsiz kişi olun şansınız varsa çıkarsınız. Elmaslık platinlik oynayın takımınıza gelen 4 kişi sizin çıkmanızı engeller.

Not: Farmımı laf etmeyin arkadaşlar, lulu zaten oyunun bir kısmında afk, diğer kısmında ise ölü olduğu için caitlyn- nidalee ikilisi pek yaklaştırmadı zaten erken kule kaybettim bot solo oynadığım için.
    17.03 den edit:
    Bu udyr ve lux la allah bile olsanız çıkamazsınız.

İyi güzel bronzdakilere kızıyorsunda sen nasıl bronza düştün ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AudaciousS

quote:

Bir az önceki oyunda jungle nasus vardı. Adam dakika 30 dakika boyunca gang atmadı lane korumadı drag baron tflere katılmadı vallahi oyun sonunda bu kadar sövdüğümü hatırlamıyorum .
    Server euw
    Gold 3

Hocam West serverı nın Gold elo su TR den beter çoğu arkadaşım weste geçip sonra TR ye döndü West için plat aşağısı kurtarmıyor

• quote:

nasusla 1 günde silver 5 den 3 e çktım terfi maçımda feeder geldi adamın midde kilini çaldılar diye feedledi bütün karşıyı ama şansıma karşıda 4 ad bir lulu vardı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lieux

yav he he şansmış.diamond olan arkadaşımla silver denemesi yaptık sonuç 10 win streak

ya arkadaş her yerde aynı şeyi söylüyorsun bu bir takım oyunu sen istersen bi xpeke bi doublelift ol takımdaki adamlar feeder,troll ise tek başına 1 vs 5 atamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: exon26210

quote:

Orijinalden alıntı: Lieux

yav he he şansmış.diamond olan arkadaşımla silver denemesi yaptık sonuç 10 win streak

ya arkadaş her yerde aynı şeyi söylüyorsun bu bir takım oyunu sen istersen bi xpeke bi doublelift ol takımdaki adamlar feeder,troll ise tek başına 1 vs 5 atamazsın

tmm low eloda iyi şanslar sana
  • w/l düzelt öyle gir
  • Top ward almıyor mu? Git sen wardla jungler gelirken adama Ping at geri çekilsin, Bot feedliyor mu ? Lane pushla ve junglerina söyle ve birlikte Bota kamp kur. Senin laneyi kazanmış olman iyi oynadigin anlamına gelmez eğer üst lige çıkmayı hakediyorsan oyunu domine edersin, bir lane yüzünden oyun kaybedilmez, bir lane yüzünden kaybediyorsan senin sucun bu. Neden kazandığın halde oraya kamp kurmadın? Kendinizi avutmayı birakin artık feeder noob geliyor diye diamond 1 liginde birisi smurf hesabında o şikayet ettigin 4 feederida taşıyabiliyorsa sansla alakası yok oyunun. Bugün gold 3 oldum silverdan hiçbir farkı yok oyun taşımak için bir yerlerimi yırtıyorum halen, silverdan çıkınca takımına prolar gelecek sanma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka falcıya gittim. Türkiyedeki silverler çıkamazmış kötü ruhlar izin vermiyormuş şansına küs
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.