Şimdi Ara

Günaydın ! Bu güzel güne nasıl başlamak isterdiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar herkese gunaydin. Bu guzel yaz sabahinda ofisimde cayimi iciyorum ama aslinda bu gune cok farkli uyanmak isterdim.

Mesela cok guzel, rahatlatici ve hafif serin insanin tenini oksayan bir ambiansi olan okyanus kenarinda, dogayla ic ice, yaz kokusunu soluyarak uyanmak isterdim. Pencereden baktigimda fazlasiyla acik olan maviyi gorup bi gerinmek, ahsap balkona oturup limonlu bir cay esliginde guzel sarilmis bir tutun icmek isterdim. Suan kafamdaki ortami en fazla boyle betimleyebildim ama cennet gibi kafamdaki :)

• güne uyuyarak devam etmek istemekten başka birşey istemiyorum. o geçen 4 saat uyku yetti diyen herifi bulun bana şimdi yellene yellene uyuyordur herif.
  • biz coktan basladik kardes. saat yedide ise geldim. musteri bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitlerin Bıyığı

biz coktan basladik kardes. saat yedide ise geldim. musteri bekliyoruz
    uyuyarak başlamak isterdim ama 5,45 de kalkıp işe gelmek zorunda kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitlerin Bıyığı

biz coktan basladik kardes. saat yedide ise geldim. musteri bekliyoruz
    Bi günaydın da ben çakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 津波

Alıntıları Göster
    balkondan bütün gemlik körfezi gözüküyo açtım şarkımıda kahvaltımıda hazırladım aslında tam istediğim gibi güne başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 津波

Alıntıları Göster
    saydıklarınız çok güzel, bende deniz kenarında uyuyup, sabah güneşin doğmaya başlamasıyla oluşan gel git dalgalarının çıkarıdğı ses ile uyanmak isterdim.. sonra bir denize girip, o yorgunlukla yine uyumak isterdim...

ama şu an inan tek isteğim, işe bir saat daha geç başlamak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _rayman_

balkondan bütün gemlik körfezi gözüküyo açtım şarkımıda kahvaltımıda hazırladım aslında tam istediğim gibi güne başladım

oh ya ne güzelmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilcan07

quote:

Orijinalden alıntı: _rayman_

oh ya ne güzelmis

Alıntıları Göster
    dişimin ağrımamasını isterdim ölüyorum şuan

• kalktim, dusumu aldim.mezun oldgm liseden 6 arkadsm geliyo.su an yoldalar.1 saat sonra beraberz.

guzel bi gun olacaga benziyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tgye155

dişimin ağrımamasını isterdim ölüyorum şuan

Alıntıları Göster
    sevgilim yok

olsaydı ona sarılıp uyumak isterdim bu hafif yaz rüzgarı eşliğinde.
  • Aynı şekilde çay
  • Ise gitme derdi olmadan uyanmak isterdim. Muzigimi acar kahvaltimi hazirlamak isterdim.......
  • Spor salonunda agirlik calisarak baslamayi isterdim, ama bugun off gunum ve ygs kurslari devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FtnBttL

Spor salonunda agirlik calisarak baslamayi isterdim, ama bugun off gunum ve ygs kurslari devam ediyor

Güne ağırlık çalışarak başlamak da enteresanmış
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FtnBttL

Spor salonunda agirlik calisarak baslamayi isterdim, ama bugun off gunum ve ygs kurslari devam ediyor

Güne ağırlık çalışarak başlamak da enteresanmış

Alıntıları Göster
    canı sıkılan konu açıyor arkadaş git işini yap ya yok nasıl uyanmak isterdim mayami de bikinili kızlar elimde cay bardağı cart curt ondan sonra ekonomi gelişmiyor artık eşşeğin bazı yerlerine suyu kaçırdınız yok sabah kalkınca nerde olmak isterseniz yok satanis kız buldum yok babamı dövecem

• benim icin durum biraz daha farkli ben gunu bitirmeye gidiyorum. bi an once gitsem de yatsam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekeriyahoca

canı sıkılan konu açıyor arkadaş git işini yap ya yok nasıl uyanmak isterdim mayami de bikinili kızlar elimde cay bardağı cart curt ondan sonra ekonomi gelişmiyor artık eşşeğin bazı yerlerine suyu kaçırdınız yok sabah kalkınca nerde olmak isterseniz yok satanis kız buldum yok babamı dövecem

arkadaşım sana ne yaptılar böyle ?
  • quote:

Arkadaslar herkese gunaydin. Bu guzel yaz sabahinda ofisimde cayimi iciyorum ama aslinda bu gune cok farkli uyanmak isterdim.

Mesela cok guzel, rahatlatici ve hafif serin insanin tenini oksayan bir ambiansi olan okyanus kenarinda, dogayla ic ice, yaz kokusunu soluyarak uyanmak isterdim. Pencereden baktigimda fazlasiyla acik olan maviyi gorup bi gerinmek, ahsap balkona oturup limonlu bir cay esliginde guzel sarilmis bir tutun icmek isterdim. Suan kafamdaki ortami en fazla boyle betimleyebildim ama cennet gibi kafamdaki :)

nescafemi içtim saatler önce sabah güneşi doğmadan kahvaltımı yaptım ...

kafam daki ortam uzaklarda ve yalnız olmadığım bir kahvaltı sofrası bekar hayatım da sadece hayal olarak kalıcak bu hayalimde ...

Güne kendime enerji yukleyerek başladım enerji yuklu bir durumda sinerjilerimi bekliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zekeriyahoca

arkadaşım sana ne yaptılar böyle ?

Alıntıları Göster
    antreman var sabahın köründe ona gidecem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.