Şimdi Ara

Güncel Lazer yazıcılardan Ofis kullanımı için seçim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eşime aldığım Brother 255CW yazıcıyı bir sorundan dolayı iade ettim.Yeni bir yazıcı almam gerekli.Öncelikle inkjet düşünmüştüm ama eşim in kartuş dolumuyla uğraşması zor.O yüzden lazer yazıcı almaya karar verdim.Kriterlerim;

1. Ayda 1500 civarı çıktı alacak.
    2. A4-A5 kağıtlara çıktı alacak.(Opsiyon olarak:Evraka göre istenirse A4 e istenirse A5 e basıcak ama bu istek maliyeti coşturursa göz ardı edilebilir.)
    3. Manuel beslemesi olacak.(Çift taraflı yazdırılacak evraklar için)
    4. Mono olabilir renkli olmasına gerek yok.
    5. Tarayıcı-fax olabilir ancak gerekli değil çeşit olsun diye maliyete fazla etki etmesse olabilir.

En önemlisi dayanıklı ve kartuşu heryerde kolayca DOLTURTABİLİNİR olacak.Kesinlikle kendimizin doldurmak gibi bir niyeti yok ne kadar kolay olursa olsun.Bu işi yapanlar kolayca doldursun yeter zaten 1 adette yedek toner alıcam.

Yazıcıyı Hizlial.com dan aldığım için önerilerde oradan olursa sevinirim.Ama süper bir öneri başka bir siteden olursa dikkat ederim.Şimdiden teşekkür ederim.

• ben de hızlıal.com dan aynı yazıcıyı şipariş verdim.

sakıncası yoksa neden iade ettiğinizi öğrenebilir miyim?
  • Merhaba,

Bunun için size tavsiyem yazıcıdan ziyade ofisde kullanacaksanız Rex-Rotary MP171SPF model cihaz almanız. Cihazın fiyatı biraz pahalı 1050-1100€ gibi bir rakam toneri şişe şeklinde üretici 7000 sayfa baskı yapar diyor sayfanın %6 lık doluluk oranına göre, çok rahat 4.500 - 5000 sayfa baskı yaparsınız. Drum 'ı ünite şekilde 45.000 sayfa baskı ömrü var 75.000 sayfa baskı yapabiliyor. Çip vs. vs. gibi bir derdi yok yanı sıra Cihazda faks, yazıcı, fotokopi, renkli tarama özelliği standart olarak geliyor. Toner fiyatıda oldukça uygun, düşünürseniz kiralama yöntemi ilede cihaza sahip olabilirsiniz. Özelden mesaj atarsanız sorularınıza detaylı olarak cevap verebilirim.

Aşağıdaki sayfadan ürünün detaylarını inceleyebilirsiniz.
    http://www.bilarltd.com/demo/?page_id=171

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.