Şimdi Ara

Güneş gözlüğüne bu kadar para verilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ya 170 tl'ye arkadaşımın amcaoğlunun optikçisinden rayban gözlük alıcam yada atasun optikten 375 liraya alıcam. Sizce hangisi? 170 liralık büyük ihtimalle sahte arkadaşa sorduğumda yurt dışından kaçak geliyor diyor ama bilemedim.

• Ben o kadar para vermem çünkü fakirim
  • Pazarda aynisi 12 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çakma ise 170 çok 375 lira atasundan ray ban clubmaster alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o paraya güneşe sıva çekersin.

• O paraya dürbün al

• quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

Beyler ya 170 tl'ye arkadaşımın amcaoğlunun optikçisinden rayban gözlük alıcam yada atasun optikten 375 liraya alıcam. Sizce hangisi? 170 liralık büyük ihtimalle sahte arkadaşa sorduğumda yurt dışından kaçak geliyor diyor ama bilemedim.

Orjinalliği bilinmeyen ürüne 170 lira vermek mantıksız ayrıca orjinaline de 370 lira vermek akıl karı bir iş değil. Sonuç itibarıyle gözlüğün temel amacı güneşin uv ışınlarından korumak. 130 lira civarına polarize yerli malı gözlük almak daha akıllıca olur.

Örneğin
    http://urun.n11.com/unisex-gunes-gozluk/osse-os1087-03-58-unisex-gunes-gozlugu-P110042468

• quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

Beyler ya 170 tl'ye arkadaşımın amcaoğlunun optikçisinden rayban gözlük alıcam yada atasun optikten 375 liraya alıcam. Sizce hangisi? 170 liralık büyük ihtimalle sahte arkadaşa sorduğumda yurt dışından kaçak geliyor diyor ama bilemedim.

Orjinalliği bilinmeyen ürüne 170 lira vermek mantıksız ayrıca orjinaline de 370 lira vermek akıl karı bir iş değil. Sonuç itibarıyle gözlüğün temel amacı güneşin uv ışınlarından korumak. 130 lira civarına polarize yerli malı gözlük almak daha akıllıca olur.

Örneğin
    http://urun.n11.com/unisex-gunes-gozluk/osse-os1087-03-58-unisex-gunes-gozlugu-P110042468

Teşekkürler hocam. Artık mağazaya bi gidiyim ordan mantıklı bir seçim yaparım.

• Neden bu kadar pahalı olduğunu merak ediyorsan:

• asosyal olmanın faydaları
  • PsiKoman kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 300 kağıda güzel bi rayban gözlük aldım. Çok memnunum. Emin ol pazardaki o 10 liralık gözlüklerden çok çok farklı. Göz sağlığınızı tehlikeye atmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enayilik parayı verirken olmuyor. o kadar parayı verdiğin gözlüğü kaybedince oluyor. iyi düşün.
  • Gönlünde varsa al gitsin. Almışken iyisini almak lazım der eskiler.
    Ama o gözlüğün orjinalliğini takacağın ortam belirler ://
  • Farkı ne pazardakilerle? Bilmediğimden soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

Hocam ben 300 kağıda güzel bi rayban gözlük aldım. Çok memnunum. Emin ol pazardaki o 10 liralık gözlüklerden çok çok farklı. Göz sağlığınızı tehlikeye atmayın.

Orjinal alıcaz gibi hocam almışken tam alalım. Yıllarca idare etsin.
  • Güneş gözlüğü kaliteliyse yani işini görüyorsa (senin değil güneş gözlüğü olmanın kriterlerini iyi bir şekilde karşılıyorsa) verilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.