Şimdi Ara

GÜNÜ BİRLİK BURSA GEZİSİ ROTA TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar istanbuldan kendi arabamla günü birlik bursa hayvanat bahçesine gitmeyi düşünüyorum oradanda bursayı gezmek istiyorum fakat güzergah nasıl olmalı?Hiç bilmiyorum gezilecek yerleri neler? Güzergah sıralaması yaparsak ne tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xstore396 -- 24 Haziran 2015; 13:56:23 >

• ben 2 yıl önce gitmiştim ulu cami tophane deki türbeleri kapalı çarşıları gezdik şimdi ailecek yıne gideceğim.
    ayrıca iznik osmanlının eski başkentıdir çiniler bir harika müzeler camiler vs iznik de gezilmeli
  • uludağ yolunda çınar ağacı varmış burasıyla ulu camii birbirine yakınmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xstore396 -- 25 Haziran 2015; 11:34:19 >
  • Ulu cami ile tarihi çınar arasında 8-10 km vardır. Zaten Bursa küçük şehir, her yer birbirine yakın. Yakın zamanda gitmedim ama Botanik Park'ın muazzam bir hale geldiğini duydum. Tamda hayvanat bahçesinin yanında üstelik. Bana kalırsa tarihi çınarı görcem diye dağ yollarına hiç vurma kendini maksat yeşillikse kralı orda :)

İstanbul'dan gidiyorsan yolu biraz uzatıp İznik tarafına uğrayabilirsin. Yayın balığı için mevsim uygunsa Rahmi Baba'da şişini yemeden yola devam etme.
  • Bursa' ya giderken Gölyazı var tavsiye ederim.
  • tşk ederim arkadaşlar tavsiyelerinize uyucamm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.