Şimdi Ara

Güvenilir Gold

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar gold almayı dusunuorum ama nası alıcam şimdi bi siteye havale yapıp alıcam desem bana nası verıcek gold'u oyundan verecek desek ya o anda ben oyuna gıremezsem en guvenılır nası olur yardım edermısınız ankara-sıncandayım varmı bıldıgınız bı yer felan

• Kızılay chatlak .
  • goldu mecbur oyunda verecekler tabiki başka nasıl versinler?

hazırım dediğin anda adamlar servera girmeye çalışırlar... onlar değil bekleyen sen olursun herzman 30 dk içindede satın alırsın gold....

cafelerde satılan gold-silk fiyatları sitelerdeki fiyatlardan daha pahalıdır bunuda düşünmelisin . online oyun oynuyorsan online alışveriş yapmayıda öğrenmelisin ayrıca ..

kolay gelsin
  • chara gold u nası aktarcaz bıde kızılayda nerde başkan ?
  • saol ozgur öğrencez işde yavas yavas
  • Sipariş geçildikten sonra max 5-10 dk içerisinde Jangan atçıda kuracağın stalldan goldun çekilir...Adresi PM attım
    Oyuna giremediğin zamanda beklemede tutulursun,girdiğin zaman canlı destekden seslen,tık gold yine hemen gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __EFENDİ__ -- 25 Nisan 2010; 23:31:11 >
  • tamam gardasım saoll halletcem =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur2266

goldu mecbur oyunda verecekler tabiki başka nasıl versinler?

hazırım dediğin anda adamlar servera girmeye çalışırlar... onlar değil bekleyen sen olursun herzman 30 dk içindede satın alırsın gold....

cafelerde satılan gold-silk fiyatları sitelerdeki fiyatlardan daha pahalıdır bunuda düşünmelisin . online oyun oynuyorsan online alışveriş yapmayıda öğrenmelisin ayrıca ..

kolay gelsin

Bayisi olan cafeler için geçerli değildir bu. Ki artık pahalı satma devride bitti :)
  • Sro parayı almak için her türlü kolaylıgı saglamıs yakında kapı kapı dolasırlar sro gold ıstermısnız felan bu arada ilk kervanımı yapdım pek para getırmedı yaw 29 lvl ım pek para etmedı =))
  • Pm atıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

Pm atıldı

Bunun için girmiştim konuya
  • saolun halletdım arkadaslar önerılerınız sayesınde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.