Şimdi Ara

# Hacettepe 2013 girişliler # (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
4
Favori
8.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Facebook grubundan okuduğum kadarı ile 11 Eylül saat 10da sınavlar. Doğrudur inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ö

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoggeS -- 9 Eylül 2013; 18:05:19 >
  • Acaba bazı üniversitelerde olduğu gibi Hacettepede de taraftar grupları var mı? ultrAslan, çarşı gibi fikri olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

Acaba bazı üniversitelerde olduğu gibi Hacettepede de taraftar grupları var mı? ultrAslan, çarşı gibi fikri olan ?

var var olmaz olur mu.

• bilgi işlem daire başkanlığı e posta adresi almak için bi kağıt verdi, ordan şifre değiştir yapıp bilgileri girince kullanıcı doğrulama hatası diyor. onu nasıl çözeceğiz bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jestappp

bilgi işlem daire başkanlığı e posta adresi almak için bi kağıt verdi, ordan şifre değiştir yapıp bilgileri girince kullanıcı doğrulama hatası diyor. onu nasıl çözeceğiz bilen var mı?

Sanırım yinede şifre değişmiş oluyordu. Çıkış yap, yeni şifre ile girmeye çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zımparasız Pinokyo

quote:

bilgi işlem daire başkanlığı e posta adresi almak için bi kağıt verdi, ordan şifre değiştir yapıp bilgileri girince kullanıcı doğrulama hatası diyor. onu nasıl çözeceğiz bilen var mı?

Sanırım yinede şifre değişmiş oluyordu. Çıkış yap, yeni şifre ile girmeye çalış.

yok hocam daha giriş yaparken hata veriyor. Hani şifre değiştir diyince kullanıcı adı ve şifre soran bi yer var ya tc kimlik no yazılması gereken yer. Daha oraya girdiğimde kullanıcı doğrulama hatası diyor

• quote:

quote:

quote:

yok hocam daha giriş yaparken hata veriyor. Hani şifre değiştir diyince kullanıcı adı ve şifre soran bi yer var ya tc kimlik no yazılması gereken yer. Daha oraya girdiğimde kullanıcı doğrulama hatası diyor

http://mmp1.hacettepe.edu.tr/amserver/UI/Login?service=adminconsoleservice&goto=/amconsole/base/AMAdminFrame&&uW6g6sIfcrfZprV7TDo2zVQlN3yectIrQy0kXoCep3L64krp9x2x0lpdaJikV0KTqrHInJ9gRF4mvy5r&org=dc%3Dhacettepe%2Cdc%3Dedu%2Cdc%3Dtr

id isim.soyisim
    şifre TC kimlik şeklinde IE üzerinden dener misiniz bir de.

• Beyler dün sınava girdim, sınav 75 soruluk testti bildiğiniz gibi ama çok kolay geldi bana. Sanırım yarın gireceğimiz sınav asıl zor olanmış.
  • quote:

Beyler dün sınava girdim, sınav 75 soruluk testti bildiğiniz gibi ama çok kolay geldi bana. Sanırım yarın gireceğimiz sınav asıl zor olanmış.

bende giricem yarın o sınava.daha açıklanmadı demi kimin nerede girdiği?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PinusNigr4

quote:

Beyler dün sınava girdim, sınav 75 soruluk testti bildiğiniz gibi ama çok kolay geldi bana. Sanırım yarın gireceğimiz sınav asıl zor olanmış.

bende giricem yarın o sınava.daha açıklanmadı demi kimin nerede girdiği?

Yok hala açıklanmadı.

• Niye aciklamadilar ki hala ???

• Açıklandı arkadaslar 3 saat önce.

• Ya bu dünkü olan sınav ve yarınki olan sınav hakkında bi bilgi verin giremedim ben şehir dışına çıkmak zorunda kaldım ailevi işlerden dolayı. herkesin girmesi gerekiyor muydu yardımcı olun lütfen
  • quote:

Ya bu dünkü olan sınav ve yarınki olan sınav hakkında bi bilgi verin giremedim ben şehir dışına çıkmak zorunda kaldım ailevi işlerden dolayı. herkesin girmesi gerekiyor muydu yardımcı olun lütfen

Girmez iseniz hazırlıkta en alttan kurdan başlarsınız, o kadar.

• quote:

quote:

Ya bu dünkü olan sınav ve yarınki olan sınav hakkında bi bilgi verin giremedim ben şehir dışına çıkmak zorunda kaldım ailevi işlerden dolayı. herkesin girmesi gerekiyor muydu yardımcı olun lütfen

Hazırlığı seçmeli olupta seçmeyenlerdenim ben o yüzden sıkıntı olmadı değil mi girmediğim için?
  • quote:

quote:

quote:

Hazırlığı seçmeli olupta seçmeyenlerdenim ben o yüzden sıkıntı olmadı değil mi girmediğim için?

Bir sıkıntı olması için sebep göremiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir sıkıntı olması için sebep göremiyorum

Tamam sağolasın

• dün yapılan sınavdan geçmek için kaç almamız gerekiyor?

Bir de diyelim gereken notu aldık, yine de dilekçe falan vererek hazırlık okuyabilir miyiz?
  • 1. sinifa yeni baslayan ogrencilerin program kayitlari icin gereken belgeler: **
     Nufus cuzdani fotokobisi
     Ikametgah ilmuhaberi
     1 adet vesikalik resim

sitede yazılan bu. p.tesi bunları mı götürüyoz yardımcı olsanıza
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.