Şimdi Ara

# Hacettepe 2013 girişliler # (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
4
Favori
8.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılış konuşmasından 30dkda anca çıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skillet

Açılış konuşmasından 30dkda anca çıktım

saat 10.30 da anca gelebildim bende. ama 11 de çıktım eve geri döndüm. başka etkinlik var mıydı bugün acaba ?
  • birde sitede bölüme göre ayrılmış ya saatler etkinlikler belli. sadece onları yapsak yeterli oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

birde sitede bölüme göre ayrılmış ya saatler etkinlikler belli. sadece onları yapsak yeterli oluyor mu ?

bölümdekilere gitsen yeterli diye biliyorum. 18 puan toplayabiliyorsun. Aksatma ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skillet -- 23 Eylül 2013; 17:10:18 >
  • quote:

quote:

birde sitede bölüme göre ayrılmış ya saatler etkinlikler belli. sadece onları yapsak yeterli oluyor mu ?

bölümdekilere gitsen yeterli diye biliyorum. 18 puan toplayabiliyorsun. Aksatma ama

tamam çok sağol. ayrıca şimdi ders kaydı yapacağım. Bir donemde almaniz gereken secmeli ders AKTS’si en az 8’dir yazılmış.
    İYB 331 007 355331 GENEL İŞLETME
    ATB 137 001 577137 AİLE YAŞAM DÖNEMLERİ VE ÖZ.
    ATB 149 001 577149 KİŞİSEL VE TOPLUMSAL SAĞLIK

bunlarda seçmeli dersler. AKTS nerde yazıyor neye göre hesaplıyoruz bu 8i ? Zorunluları zaten yazıyoruz ama bu seçmeliler kafamı karıştırdı.

• quote:

quote:

quote:

tamam çok sağol. ayrıca şimdi ders kaydı yapacağım. Bir donemde almaniz gereken secmeli ders AKTS’si en az 8’dir yazılmış.

bunlarda seçmeli dersler. AKTS nerde yazıyor neye göre hesaplıyoruz bu 8i ? Zorunluları zaten yazıyoruz ama bu seçmeliler kafamı karıştırdı.

hocam ders seçme sayfasının en altında "toplam krediler: ..." yazısı var, akts falan orada yazıyor.

benim de bir sorum var, dersin zorunlu ya da seçmeli olduğunu nereden anlıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: şekspiyer

quote:

quote:

quote:

hocam ders seçme sayfasının en altında "toplam krediler: ..." yazısı var, akts falan orada yazıyor.

benim de bir sorum var, dersin zorunlu ya da seçmeli olduğunu nereden anlıyoruz?

teşekkür ederim.
    kendi bölümünü yaz google da arat gir sayfasına. orda duyurular var 1.donem dersleri diye tıkla ona pdf biçimde dosya da yazıyor zorunlu ve seçmeli dersler

• Benim de daha hazırlık var ya onun ders seçimi filan yoktur sanırım
  • quote:

Benim de daha hazırlık var ya onun ders seçimi filan yoktur sanırım

hazırlıkta ders seçimi yok diye biliyorum bende
  • quote:

quote:

Benim de daha hazırlık var ya onun ders seçimi filan yoktur sanırım

hazırlıkta ders seçimi yok diye biliyorum bende

Mantıken olmaması lazım zaten
  • o değilde zorunluları yazdım seçmelileri de yazıyorum Girilen ders/şube kayıt döneminde açık değil diye hata veriyor deli oldum
  • Açıklaması gayet net bence Seçmeli derken neyi kastediyorsun. 2 tür seçmeli ders var aslında 1 zorunlu seçmeli, bir de normal seçmeli. Senin bahsettiklerin bölüm sayfasındaysa eğer %90 zorunlu seçmelidir.

Hata için ise şubeleri yanlış giriyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turchas

Açıklaması gayet net bence Seçmeli derken neyi kastediyorsun. 2 tür seçmeli ders var aslında 1 zorunlu seçmeli, bir de normal seçmeli. Senin bahsettiklerin bölüm sayfasındaysa eğer %90 zorunlu seçmelidir.

Hata için ise şubeleri yanlış giriyorsun.

aile ve tuketici bilimlerinde dersler yaziyo su sekilde.
    zorunlu dersler
    secmeli dersler.

zorunlulari zaten yazdm secmelilerde de en az 8 kredilik secmem gerekiyormus. 3 tane var zaten secmeli. birinde yer kalmamis, digerini yazdim. son kalani yazdigimda o dedigim hatq veriyor.
    su oryantasyon bitsinde birazdan danismana gitcem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ya saçmalığa gel adamlar oryantasyon derslerini kafalarına göre rasgele dağıtmış bize de sorsalardı iyidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezequiel1 -- 24 Eylül 2013; 23:14:39 >
  • ders kaydı onayını danışmanlar internet üzerinden mi yapacak, biz mi başvuracağız onlara?
  • Bende bilgisayar mühendisliği gençler.

Bir sorum olacak danışman gözükmüyor benim bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fharmades

Bende bilgisayar mühendisliği gençler.

danışman kimsenin gözükmüyor ders kaydında kardeşim. hatta kırmızı yazıyla uyarı var danışmanınız gözükmüyor diye. Bölümünün sitesine gir ve orda duyurularda öğrenciler ve danışmanlar gibi bişey olması gerek. ona tıkla ve soyada göre araştırmacılara vermişler. sonra fakültenden danışmanını bul odaları var zaten herkesin
  • quote:

quote:

danışman kimsenin gözükmüyor ders kaydında kardeşim. hatta kırmızı yazıyla uyarı var danışmanınız gözükmüyor diye. Bölümünün sitesine gir ve orda duyurularda öğrenciler ve danışmanlar gibi bişey olması gerek. ona tıkla ve soyada göre araştırmacılara vermişler. sonra fakültenden danışmanını bul odaları var zaten herkesin

Hocam bizim bölümin sitesinde yok

• quote:

quote:

bizde var danışman. bölüm elektrik elektronik

• Bugün kapanışda kart bastınız mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.