Şimdi Ara

# Hacettepe 2013 girişliler # (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
4
Favori
8.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: turchas

Bölümün %30 ingilizce değil tamamen Türkçe. Ayrıca %30 İngilizceler kalkmadı tam yol devam. Ders programın da buradahttp://www.eeb.hacettepe.edu.tr/lsprg.shtml . İngilizce olan herhangi bir ders yok.

%30 İngilizce Bölümler
    Bilgi ve Belge Yönetimi
    Bilgisayar Mühendisliği
    Bozok Tıp
    Fizik Mühendisliği
    Gıda Mühendisliği
    Hemşirelik
    Kastamonu Tıp
    Tıp (Türkçe)

Bunlar da isteğe bağlı hazırlık olanlar : Aile ve Tüketici Bilimleri, Aktüerya Bilimleri, Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri, Beslenme ve Diyetetik, Biyoloji, Çocuk Gelişimi, Ergoterapi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hidrojeoloji Mühendisliği, Hukuk, İstatistik, Jeoloji Mühendisliği, Kimya, Maliye, Matematik, Rekreasyon, Sağlık İdaresi, Sosyal Hizmet, Spor Bilimleri

seneye bby düşünüyorum %30 ingilizce olunca ne farkı oluyor çünkü lise boyu ingilizce dersinde hep test çözün filan diye serbest bıraktılar sıkıntı olur mu

• ilk 100bin e girmek için kaç net yapmam gerekir hacettepe istiyorum 80bin ve 100bin civarı girenler varsa kaç net yaptığınızı söylerseniz çok yardımcı olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zobcuuuk

quote:

Bölümün %30 ingilizce değil tamamen Türkçe. Ayrıca %30 İngilizceler kalkmadı tam yol devam. Ders programın da buradahttp://www.eeb.hacettepe.edu.tr/lsprg.shtml . İngilizce olan herhangi bir ders yok.

%30 İngilizce Bölümler
    Bilgi ve Belge Yönetimi
    Bilgisayar Mühendisliği
    Bozok Tıp
    Fizik Mühendisliği
    Gıda Mühendisliği
    Hemşirelik
    Kastamonu Tıp
    Tıp (Türkçe)

Bunlar da isteğe bağlı hazırlık olanlar : Aile ve Tüketici Bilimleri, Aktüerya Bilimleri, Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri, Beslenme ve Diyetetik, Biyoloji, Çocuk Gelişimi, Ergoterapi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hidrojeoloji Mühendisliği, Hukuk, İstatistik, Jeoloji Mühendisliği, Kimya, Maliye, Matematik, Rekreasyon, Sağlık İdaresi, Sosyal Hizmet, Spor Bilimleri

seneye bby düşünüyorum %30 ingilizce olunca ne farkı oluyor çünkü lise boyu ingilizce dersinde hep test çözün filan diye serbest bıraktılar sıkıntı olur mu

%30 olunca 1 sene hazırlık okuyorsun. Hazırlığı geçince bazı derslerin ingilizce oluyor.

• İBF fakültesinde bu yıl ikinci yılları olanlar bana baksın bi

p.tesi vize haftamız bu 5 gün 8 tane sınav var

en korktuklarım hukuka giriş ve temel mat.

daha önceki yıllarda Mehmet YÜKSEL den hukuk dersi alıp sınavına giren var mı, nasıl çok kasıyor mu? Test olacağını söyledi neyse ki.

Seçil TOKGÖZ den matematik dersi alan var mı birde? En korktuğum bu zaten. Dersin adına temel matematik demişler ama hep ispat falan yapıyoz anlam veremedim pek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zobcuuuk

quote:

%30 İngilizce Bölümler
    Bilgi ve Belge Yönetimi
    Bilgisayar Mühendisliği
    Bozok Tıp
    Fizik Mühendisliği
    Gıda Mühendisliği
    Hemşirelik
    Kastamonu Tıp
    Tıp (Türkçe)

%30 olunca 1 sene hazırlık okuyorsun. Hazırlığı geçince bazı derslerin ingilizce oluyor.

geçemeyince ne oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

İBF fakültesinde bu yıl ikinci yılları olanlar bana baksın bi

daha önceki yıllarda Mehmet YÜKSEL den hukuk dersi alıp sınavına giren var mı, nasıl çok kasıyor mu? Test olacağını söyledi neyse ki.

Seçil TOKGÖZ den matematik dersi alan var mı birde? En korktuğum bu zaten. Dersin adına temel matematik demişler ama hep ispat falan yapıyoz anlam veremedim pek

Dediğin hocaları tanımıyorum ama sınavlar zor gelebilir Başarılar

• Geçemezsen bir daha okuyorsun. Geçene kadar yani. Sene başında, yarıyılda, sene sonunda geçme sınavı oluyor.

@zobcuuuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turchas -- 23 Kasım 2013; 14:58:24 >
  • quote:

Geçemezsen bir daha okuyorsun. Geçene kadar yani. Sene başında, yarıyılda, sene sonunda geçme sınavı oluyor.

@zobcuuuk

Sağol insallah kazanirimda gerissini hallederiz bi sekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacettepe de tıp okuyan arkadaşlara bir sorum olacak

ben hacettepe hastanesinde ameliyat olacağım.Şimdi benim kalacak yer problemim var ssk falan var da üniversite hastanesinde parasını verip özel oda tutup kalabiliyor muyum ? ücreti ne kadardır bir de bu özel oda tutarsam bakıcılar hemşirelere gelip ilgileniyorlar mı ? ameliyattan sonra 4-5 gün orada bulunmam gerekiyor kontroller için

diğer alternatif da konuk evleri varmış hacettepenin,biraz inceledim de sıhhıyedeki konuk evlerinde kontenjan dolmuştur falan yazıyor bu öğrenciler için galiba,dışarıdan gelecekler hastalara yer var mıdır ? maltepe deki konuk evinde yer var yazıyor ama ben direk hastanenin orada kalmak istiyorum git gel olmasın

ne yapabiliriz,ayrıca gelip refekatçi olmak isteyen varsa da pm atsın çekinmesin günlüğü 50 liradan ücretinizi de veririm,gelip yanımda dursanız yeterlidir ilk 2-3 gün şişip moraracağım,başım döner bişey olur yardımcı olursunuz çay,çorba içerken yardımcı olursunuz o kadar,biraz da psikolojik destek çünkü tek geleceğim ameliyata

• quote:

quote:

İBF fakültesinde bu yıl ikinci yılları olanlar bana baksın bi

Dediğin hocaları tanımıyorum ama sınavlar zor gelebilir Başarılar

bakalım yarın başlıyor :D teşekkür ederim.

hukukçudan tek isteğim sınavı grup yapmaması

• ya arkadaşlarım iki şey sorcam.
    notları netten öğrenemiyoz mu? illa duyuru panosuna mı asacaklar yaa
    geçme notu 50 miydi 55 mi ya da daha mı fazla ? ayrıca geçme notunu hoca belirleyebiliyor mu yani ortalamaya göre notu aşağı çeker mi ya da yukarı alır mı ?
  • quote:

ya arkadaşlarım iki şey sorcam.
    geçme notu 50 miydi 55 mi ya da daha mı fazla ? ayrıca geçme notunu hoca belirleyebiliyor mu yani ortalamaya göre notu aşağı çeker mi ya da yukarı alır mı ?

Hazırlığı mı soruyorsun yoksa normal bölüm mü ?
  • normal
  • O zaman bilmiyorum
  • quote:

ya arkadaşlarım iki şey sorcam.

Pano, hocanın odasının kapısı, hocanın kendi internet sitesi veya facebook grubunuz varsa oralarda açıklanır. Notların açıklandığı bir sistem yok yani. 50'nin üstü geçer 50-54 D almış olur. 55-59>C3, 60-64>C2, 65-69>C1, 70-74>B3, 75-79>B2, 80-84>B1, 85-89>A3, 90-94>A2, 95-100>A1 şeklinde gider notlar. Hoca geçme notu belirleyemez dönem sonunda notlar sisteme geçer. D'nin altındakiler kalır. Kalanlar F notunu alırlar o da üçe ayrılıyor aşağıdaki gibi

F1: Devamsızlık nedeniyle genel sınav ve bütünleme sınavına girme hakkı yok, başarısız,

F2: Genel sınav veya bütünleme sınavına girme hakkı olduğu halde girmedi, başarısız,

F3: Genel sınav veya bütünleme sınavına girdi, başarısız, (Yani 0-49 arası notlar)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.