Şimdi Ara

hacettepe ceng kadrosununun erimesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocalar iyi diye yazın diyolar ama bölüm eriyo en son en önemli hocalardan birini koç kapmış gel de şimdi silme hacettepeyi

• Geçen senede birçok hoca gitmişti, yanlış hatırlamıyorsam bu sınıf grubuna yazıldığında ya da bir ortamda dillendirildiğinde susun hiçbir yerde söylemeyin sıralamalar düşer gibisinden bir muhabbet dönmüştü. Hacettepe yalanlarla insanların hayatını kaydırarak bölüm sırasını yükseltme lobisi hakkını vererek çalışıyor.
    Ben de ciddi ciddi düşünüyordum, sonra araştırmalarım sonucunda öğrendiğim şu gerçekle karşılaştım sadece Aykut hoca değil, 2 hoca daha bölümden ayrılmış son 1-2 ay içerisinde. Bir bölümden son dönemde 3 tane hocanın ayrılıp gidiyor olduğu senaryoda kafamda ciddi soru işaretleri oluştu.
  • aykut erdem hocanın ismi araştırabilirsiniz çok büyük kayıpmış dediklerine göre
  • Okuluna ciddi bir aidiyet duymayan tüm iyi hocalar özeller tarafından kapıldı,kapılacak zaten.İtü ,ODTÜ ,Boun da hala okuluna aidiyet duygusu besleyen hocalar var,yurtdışından bu duygu uğruna dönmüş ve özel tekliflerini geri çeviren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ağlayanmezun -- 14 Ağustos 2020; 12:29:38 >
  • Ben de ciddi ciddi düşünüyordum, sonra araştırmalarım sonucunda öğrendiğim şu gerçekle karşılaştım sadece Aykut hoca değil, 2 hoca daha bölümden ayrılmış son 1-2 ay içerisinde. Bir bölümden son dönemde 3 tane hocanın ayrılıp gidiyor olduğu senaryoda kafamda ciddi soru işaretleri oluştu.
  • Siliyosanız silin kardeşim sıralamanızda Hacettepeden daha iyi alternatifiniz varsa onu seçin. Birbirine yakın sıralamalardaki okullar arasındaki fark şehirdir, arada kalan şehir seçsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChangtaiKaya

Ben de ciddi ciddi düşünüyordum, sonra araştırmalarım sonucunda öğrendiğim şu gerçekle karşılaştım sadece Aykut hoca değil, 2 hoca daha bölümden ayrılmış son 1-2 ay içerisinde. Bir bölümden son dönemde 3 tane hocanın ayrılıp gidiyor olduğu senaryoda kafamda ciddi soru işaretleri oluştu.
    ayrılanlardan biri 2-3 yıllığına ayrıldı yani geri görme olasılığınız yüksek kendisini. yurtdışına gitti 2-3 yıllığına
  • WhoiS_AttaCK W kullanıcısına yanıt
    Bölüme girdikten sonra 2-3 yıl olmayan hocanın şu an tercih yapacak bizlere nasıl faydası olabilir ki
  • Geçen senede birçok hoca gitmişti, yanlış hatırlamıyorsam bu sınıf grubuna yazıldığında ya da bir ortamda dillendirildiğinde susun hiçbir yerde söylemeyin sıralamalar düşer gibisinden bir muhabbet dönmüştü. Hacettepe yalanlarla insanların hayatını kaydırarak bölüm sırasını yükseltme lobisi hakkını vererek çalışıyor.
  • kadrosu şuanki haliyle gayet iyi görünüyor. Sayı olarak da 26 hoca çoğu okuldan fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73752631F -- 14 Ağustos 2020; 15:44:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChangtaiKaya

Bölüme girdikten sonra 2-3 yıl olmayan hocanın şu an tercih yapacak bizlere nasıl faydası olabilir ki
    kalan hocaların da kadro olarak değeri çok da kötü değil. onun dışında bölüme yeni insanlar da geliyor hoca olarak , asistanlar hoca oluyor vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DC210C7A

Bu mesaj silindi.
    iyte var hocam illa itü odtü olması gerekmez iyte nin ders programı vs. MIT ile aynıymış mesela eğtım kaliteli tek dezavantajı hacettepeye göre tanınmışlığı az
  • Ankara'da yaşayan biri olarak tercihimi yaparken il dışı konusu biraz aileme de yorucu olabilir diye düşündüm yukarıda da belirtmişler şehir seçilecek diye, benim de şehir seçmem gerekti. Bu durumda da bilgisayarla ilgili söylenen aktarılanlar bahsedildiği gibiymiş sanırım. Zaten tercihlerin de sonuna gelindi umarım herkes istediği yere girme fırsatı bulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: böylebuyurdudh

iyte var hocam illa itü odtü olması gerekmez iyte nin ders programı vs. MIT ile aynıymış mesela eğtım kaliteli tek dezavantajı hacettepeye göre tanınmışlığı az

Alıntıları Göster
    Hacettepe ve iyte karşılaştırması yapmazsın ya. Iyte'yi GTÜ ile karşılaştır, Marmara ile karşılaştır.

Aynen 3 hoca gitti diye bölüm çöp oldu :DDd
  • Gerçekten iyiymiş sayısı ama 2 tane program için yeterli mi hem yazılım mühendisliği hem de bilgisayar mühendisliği için belki bu da bir soru işareti olarak tartışılabilir

Geri dönüşleriniz için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireSwords

Hacettepe ve iyte karşılaştırması yapmazsın ya. Iyte'yi GTÜ ile karşılaştır, Marmara ile karşılaştır.

Alıntıları Göster
    Hocam hacettepeyi odtü,itü,bilkentle kıyaslıyosanız ben de iyte yi hacettepeyle cok rahat kıyaslarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireSwords

Alıntıları Göster
    hocam yardım istiyor sanmıştım ama trollüyor boşverin. terk ettim bile konuyu ben :D troll başlıklara çok yazmamak lazım.
  • Troll deilim ciddiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: böylebuyurdudh

Hocam hacettepeyi odtü,itü,bilkentle kıyaslıyosanız ben de iyte yi hacettepeyle cok rahat kıyaslarım

Alıntıları Göster
    Hacettepeyi kim bilkent odtü itü ile kıyaslıyor aw
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.