Şimdi Ara

Hafif Araç Tavsiyesi istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
5.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Ehliyetimi yeni aldım Hafif araçlar 1ton olmayan araçlar Kalkışı Seri,Direksiyonu Sert Değil , Az Yakar - Çok Kaçar bu sebepten hafif araç listesi yapmaya karar verdim 7.000TL Biriktiriyorum Broadway,Spring,Flash,Suzuki Swift,Lada Vega bunları düşünüyorum 700-800 Kilo araçlarmış bildiğim kadarı ile siz ne önerirsiniz ?

• 700-800 kilo bildiğim bir araç var ama işine yararmı bilmiyorum. fiyatıda uygundur biriktirdiğin paranın çeyreğine alırsın

FİAT BİS 126
  • Renault 19 larda 900 kg felan.. reno 9 arasındada fiyat olarak uçurumlar yok
  • palio 950 kg ;)
  • renault 9 890kg dır... eski aracım... araba ogreneceksen guzel arac ama frenleri vahim...

clio falan bak yada twingo olabilir... 1997 bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Velvation

Merhabalar Ehliyetimi yeni aldım Hafif araçlar 1ton olmayan araçlar Kalkışı Seri,Direksiyonu Sert Değil , Az Yakar - Çok Kaçar bu sebepten hafif araç listesi yapmaya karar verdim 7.000TL Biriktiriyorum Broadway,Spring,Flash,Suzuki Swift,Lada Vega bunları düşünüyorum 700-800 Kilo araçlarmış bildiğim kadarı ile siz ne önerirsiniz ?

şoförlük ne alemde ehliyetini yeni almış kardeşim?
    Az yakar çok kaçar falan.
    Acemiye bu tarz işler gelmez ona göre.
  • 76 AZİZ 76 ya pm atın size yardımcı olucaktır .
  • Pug 106
  • aradığınız araç mazda 2 demek için gelmiştim ki fiyat sınırını görünce hevesim kursağımda kaldı :)

aracın tipi bazılarına garip gelebilir ama aşağıdaki linkteki ilanlardan temiz bi tane denk getirebilirseniz memnun kalacağınıza eminim.

link;http://www.sahibinden.com/citroen-bx-15-tge
  • Yardımcı olan büyüklerime teşekkür ediyorum bu az yakar-çok kaçar tabiride hız yapmak için değilde tosbağa gibi yokuşta kalkmayan,seri yolda bırakmayan araçlar için dedim asla hız gibi bir düşüncem yok en fazla 80Km İşten,eve akşamları okula gidip gelebileceğim zeytinburnu - taksim arası kullanacağım standart birşey arıyorum kalorifer,klima,otomatik cam gereği yok benim. Suzuki Maruti ve Fiat Bis biraz küçük ve yakıt konusunda boylarını aşıyorlar hele Fiat Bis öğrenci arabası değil gerçekten ustası zor bulunur , yedek parça fazla yok , arkadan itişli..

Renault 9 Spring,Brodway ,Flash bakıyorum uygun fiyata temiz bulursam biraz pazarlık yapıp alacagım eksilerini tamamlarım mutlaka bir eksiği vardır Korktuğum Toros gibi Direksiyonu sert,debriyaj sert,vites geçişleri değişene kadar araç bitiyor böyle şeyleri sevmiyorum bu sebepten hafif araç arıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.