Şimdi Ara

Hafiza Karti Secimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhabalar ben bugun psp min versiyonunu dusurtup ayni zamanda da bir hafiza karti alacagim.
    Ancak hafiza karti konusunda biraz kararsizim kaclik hafiza kartina kac tane oyun atabilicegim hakkinda bir bilgim olmadigi icin.
    Bilen arkadaslar 1-2-4 gb lik memory sticklerden hangisine kac tane oyun atabilecegimi, hangisini tavsiye ettiklerini yazarlarsa cok faydali olabilir benim icin.
    Tesekkurler simdiden.

• saçma bi soru olmus 1.8gblık oyunda var (Tekken Dr) 100mblık oyunda var (match) ortalama bi oyun 800mb ila 1.6 gb ayarındadır genelde imkanın varsa 16gblık tavsiye ederim 1-2 zaten çöpte hiç param yok yasımda küçük diosan 4 imkanın varsa yinede 8den aşşasını alma
  • walla eskiden olsa 4 derdim ama gelen oyunlara bakıcan 8 al almışken

motorstorm lbp assassins creed gt5 ve daha fazlası 4 e sığmaz
  • 16gb çakma ms pro duo mark2 45 usd tahtakale taslak elektronik.
  • 8 gb çakma al derim.
  • 1sakın dusunme paranı sokaga atarsın. Eger bir oyunu bitirmeden digerine baslama huyun yoksa butcen kısıtlıysa 2 is gorur.
    Ama ben muzik de dinlerim dersen sıkı bir oyuncuysan 4 bile yetmez sana. Film de izlerim diyorsan 8 altına bakma.
    4gb kartların fiyatları bayagı dustu ve standard olmus durumda. Ama dikkat et ucuz diye cakma kart alma.
    Aldıgın kartı imkanın warsa PSP'de dene magicgate: supported yazısını gor hafıza kartı ozelliklerinde.
    Aksi taktirde oyunda takılmalar ve kilitlenmeler yasayacaksın demektir. PSP'yi duvardan kazıma ihtimali olmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.