Şimdi Ara

HALA AYT MATEMATİK KANALI BELİRLEYEMEDİM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hangisi sizce?

• 1 2 canlısına girmistim meraktan öğrenciyi salak yerine koyuyor, videoları yine milletin gönlünü hoş etme üzerine(bunu.herkes yapıyor ama bu konuda en yapmacık göedüğüm hoca bu) extra olarak yaptığı iş sorusunun kalitesi anlatımının kalitesi çoğu hocaya göre vasat youtubede de daha iyi alternatifleri varken tonlarca bu kadar izlenmesinin tek sebebi fosfor tayfanın gönlünü hoş etmesi
  • çok 0 san bıyıklı
    biraz biliyosan eyüp boncuk
  • bazı konularda atölyeye bak mantğı iyi veriyor bi de belirleme olm süreç içinde sevmezsen değiştirirsin çok zaman kaybetme bulmak için auu

• Eyup B knk kesinlikle
  • konuya ilk girerken bıyıklı sonra baştan eyüpb eyüp hoca daha çok soru üzerinden anlattığı için konu hakkında fikrin olunca çok iyi oluyor,arada şükretmek için mert hocayı açıp 5 10 saniye arası izleyebilirsin fazlası zararlı
  • Jwthh kullanıcısına yanıt

Mert niye kötü hocam

• Dr. Alfred Blalock kullanıcısına yanıt
    1 2 canlısına girmistim meraktan öğrenciyi salak yerine koyuyor, videoları yine milletin gönlünü hoş etme üzerine(bunu.herkes yapıyor ama bu konuda en yapmacık göedüğüm hoca bu) extra olarak yaptığı iş sorusunun kalitesi anlatımının kalitesi çoğu hocaya göre vasat youtubede de daha iyi alternatifleri varken tonlarca bu kadar izlenmesinin tek sebebi fosfor tayfanın gönlünü hoş etmesi
  • varsa biraz temelin eyüp b izle kesinlikle

• Jwthh kullanıcısına yanıt

streamer olmus o salla, arkaya led lamba koyandan uzaklascan

• Dr. Alfred Blalock kullanıcısına yanıt
    Hoca sen hayırdır ya dağdan geldin bağdakini kovuyorsun. Sizin devirde teknoloji yoktu, LED de yoktu. Mert hocayı sevmem ama senin gibi ihtiyarların da artık sahadan çekilmesi lazım. Sahne bizim.
  • FeynmanSverdlov F kullanıcısına yanıt

Bu alemde dagda benim, bagda. Yeri gelir raconu koyariz zamani gelir raconu keseriz, akilli ol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.