Şimdi Ara

Half-Life 2 TURK >> Düşünceleriniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok uzun süre düşündükten sonra sonunda yazda çıkacak olan(belli değil) Half-Life 2 için çok detaylı bir site hazırlamaya karar verdim.

Tasarımı geçen ay nerdeyse tamamlamıştım, dünde sonunda domainleri ve hostingi hallettim. Ama şu anda site yapım aşamasında (biraz ara vermek zorundayım).

Bu topic i açmamım nedeni ise sizin düşüncelerinizi almak. Ben bu siteyi oluşturmaya başlaken Half-Life daki modifikasyon çılgılığını bizim de (Türklerin) Half-Life 2 çıktıktan sonra yakalayabileceğimiz düşüncesiyle yola çıktım.

Yada en azından Half-Life 2 için sağlam bir kaynak sitesi oluşturmak.

Siz ne diyorsunuz bu konuya??

• bence cok iyi düsünmüssün umarim istediğin gibi olur sana kolay gelsin
  • sağol tek.

Bu arada içinizde modifkasyondan anlayan yada daha doğrusu, programcılık, harita tasarım, model tasarım gibi modifikasyon da yardımcı olabilecek konularda bilgisi ve bana yardım etkmek isteyen olan veya:

"ben Half-Life 2 yi dört gözle bekliyorum, tüm haberlerini ve gelişmeleri takip ediyorum, çıkınca da hertürlü konuda bilgi toplayabilirim" diyen varsa, bana 68515614 (LeGENDel nickim) nolu icq dan ulaşsın, veya bu topice yazsın.
  • bana profesyonel bi counter oyun alanından bahsedermisin...ya da tam anlamıyla kulaklık microfon kullanarak aynı team oyuncularının haberleşmelerinin sağlandığı 4 4 lük bir oyun alanı ve oyundan bahsdermisin o tür bi oyun ortamında bulundunmu gerekli şeyler neler..
  • Bence fena olmaz.. Modlama için özellikle yapılan modellerin textureların oluşturulan şekillerin birleştirilmesi için önce WorldCraft ın Hl2 için olanının çıkması lazım. Yoka zor gibi..
  • Bence çok çok iyi olur. İsim çok güzel içerikde güzel olursa Hl 2 çıktıktan itibaren sendeyiz. :)
  • ne zaman açılcak peki
  • @Acharad: Modifikaston için şu an herşey hazır. Harita tasarımı içinde artık Hammer kullanılacak (geliştirilmiş versiyonu). Oyun çıkmadan 1 ay önce bişey de SDK sı çıkacak zaten..

@Hellmarch: içerik için elimden geleni yapacağım ama tek başıma yeterli olamaz, takım çalışması gerekli ve bende takımın diğer elemanalrını arıyorum yukarda yazdığım gibi.

@alkoc: neçin bu soruyu sorduğunu tam anlamadım ama o tür bir ortamda hiç bulunmadım açıkcası, online olarak bu dediğini sağlayan server ler var galiba ama en güzeli sağlam bir internet cafede oynamak.

@pew: bittiği zaman :P. aslında çoğu şey bitti ama tamamiyle hazır olunca açmayı düşünüyorum. zaten bu aralar Valve den çıt çıkmıyor, açınca yazacak bişey bulamayabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.