Şimdi Ara

Hangi aracı almalıyım? Lütfen Yardım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu eslerden cektigimiz nedir boyle yahu. Allah tum erkeklere kolaylik versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Bu eslerden cektigimiz nedir boyle yahu. Allah tum erkeklere kolaylik versin

Amin.

• 2. el dolu bir Fluence EDC ilaç gibi gelir cityden sonra.
  • gyradel kullanıcısına yanıt
    Fluence çok tipsiz geliyor bana,bir de yol tutuşu iyi değil dediler, içinin de dar olduğunu söyledi bugün biri, yoksa fiyat olarak aklımı celmiyor değil .

• quote:

Orijinalden alıntı: ctarık

Fluence çok tipsiz geliyor bana,bir de yol tutuşu iyi değil dediler, içinin de dar olduğunu söyledi bugün biri, yoksa fiyat olarak aklımı celmiyor değil .

Hocam bence de tipsiz bir araba, sürüş dinamikleri de kötü ama 2008 city kullanan birine göre güzel gelir diye düşündüm. Ayrıca dizel-otomatik ve sedan arıyorsunuz seçenekler çok azalıyor. Oturup tartın DSG iyi hoş ama masraf çıkardığında 4-5 bin lirayı vermek canınızı sıkmaz ise güzel şanzıman. İlla da bozulacak diye bir şey yok tabi ki.
  • gyradel kullanıcısına yanıt
    City'den sonra her araç iyi gelebilir haklısınız, almışken güzel bir araba almak istiyorum. Ilginiz için çok teşekkürler.

• Hocam corolla olabilir, astranin dizel otomatigi yok bildigim kadariyla, dolu fluence gayet hos olur cityden sonra, focus sedan olabilir yine. Fazla bir seceneginiz yok aslinda. Otomatik dizel kriterine uyan sedan araba diyoruz, D sinif arac biraz zor, o halde 2012 ve ustu C segment ariyoruz, e 2012 model ustu araclarin hepsi neredeyse ayni sorunsuzlukta, gerisi size kalmis konsol, ici, disi vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam bu kadar endişe etmeyin dsg den innaın bana kullanınca cok daha seveceksınız tek elden kullanacaksınız bır ıkı puf noktasını kapınca hıcbır sorun çıkarmaz ayrıca sıfır araç alacaksınız
    yenı nesıl 1.2 turbo beslemelı benzınlı motorlar sızın kullandığınız atmosferik motorlar gıbı yakmıyor artık dsg sanzıman noprmal d konumunda zaten en fazla 2200 devırde vıtes degısımı yapıyor yüksek devır cevırmeyıp ekonomı yapabılırsınız cok rahat bır sekılde dsg lı seat toledo tavsiye ederim şiddetle sıfırı 65 bın tl ama pazarlıkla gusel rakamlara gelır bu arada dsg lı toledo 1.4 ve 125 beygir cty den sonra uçak kullanmak gıbı ama ılla otomatık zorunluluğu yoksa 1.2tsi 110 bg manuel toledo 56.900 tl kaçırılmayacak fıyata ustelık bagajınıda bır gorun camla bırlıkte açılıyor.
    yıne rapıd sedan
    octavıa da dusunulebılır ancak otomatikte fiyatlar artıyor halıyle nazızane tavsıyem dusuk hacımlı turbo beslemelı motorları araştırınız
  • Selam, adam mpv düşünüyorum aile aracı olsun demiş herkes hatch yazmış. Yuh.

Size şu araçları önerebilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-citroen-2015..boyasizz......cam-tavan......dizelotomatik.....5.000km-de-339501484/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-fiat-otokoc-ankara-dan-22.000km-de-hatasiz-500-x-1.6-mjet-popstar-s-s-336524680/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-sadece-34000-de-hatasiz-boyasiz-cam-tavanli-dizel-otomatik-3008-346152635/detay

3 aracın da dizelleri az yakmasıyla bilinen sorunsuz dizeller. c4 airbumpları ile tam bir kadın arabası malum sağa sola çok sürütyorlar araçları bunlar ufak sürtmelerde kurtarıcı oluyor. İç hacmi aile için gayet iyidir çok da özel bir araç.

500x derseniz yine aile için yetelri iç hacim sunuyor çok ferha olmasada tipi çok güzel kadınlar çok beğeniyorlar. Motor hendini kanıtlamış motor.

3008 bunlar arasıında en irisi içi oldukça ferah, bol donanımlı motoru harika bir araç. Bagaj yükleme eşiği falan çok iyi. Aileler için c4 picasso ile iyi araçlardan. Bütçenize göre bu üç aracı hem modelli, hem düşük km hem dizel olarak alabiliyorsunuz bence değerlendirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: caner_24

E60 530d öneriyorum sana. 2004 model filan bulursun 60 bin liraya. E60 60 bin iyi düşün.

Tabi 12 yıllık e sınıfı arabayı alsın, sonra çıkan her arızada bassın euroları borusana değil mi? Eski e sınıfı araçları almak hiç mantıklı değil bu ülkede.Aracın ekonomik değeri 10 sene civarı, sonra bütün aksamları bir bir bozulmaya başlıyor, bir yerini yaptırıyorsun bir yeri başlıyor. Hele 530 bmwden bahsediyoruz. Direk masraf kapısı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.