Şimdi Ara

Hangi aracı almalıyım? Lütfen Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Honda City otomatik 2008 elite aracım var ve eşim katı bir şekilde karşı çıktığı için(tüpten çok korkuyor, ne desem ikna olmadı 6 yıldır) tüp taktırmadan kullanıyorum.
    Artık az yakan (dolayısıyla dizel), eşim de kullandığı için otomatik, 2. çocuğumuz dünyaya geldiği için biraz da geniş bir araç istiyorum.
    Az yakan, az sorun çıkartacak, geniş bir araç (2. el araç) istiyorum.
    Fiyat olarak max 60 bin TL'ye çıkabilirim.
    Şimdi bana ne önerirsiniz?
    Şimdiden herkese teşekkürler.

• Hyundai i30 - Kia Ceed - Citroen C4 - Renault Megane - Renault Fluence - Ford Focus - Opel İnsignia - Opel Astra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airapper -- 19 Ağustos 2015; 16:10:55 >
  • C5 sıfır ile ikinci el arasında neden çok fark var, ayrıca otomatiği beni üzer mi, iyi araca benziyor aslında.
  • Airapper A kullanıcısına yanıt
    HB araçları düşünmüyorum, geniş araç istiyorum, sedan veya aile MPV tarzı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctarık

C5 sıfır ile ikinci el arasında neden çok fark var, ayrıca otomatiği beni üzer mi, iyi araca benziyor aslında.

citröen satarken size üzer hocam daha çok jettayı öneririm ayrıca hatcbacklarde arka taraf sıkıntı 2 çocuk düşünrsek
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2012-wolkswogen-jetta-1.6-trendline-otomatik-boyasiz-celikjantli-224474861/detay

• saatli bomba desege li jetta mı öneriyorsun ? Dsg sorunlarını biliyoruz. Hemde 2. El. Bu arada tavsiyem c5 olur benimde.
  • justoyotaa kullanıcısına yanıt
    linkteki araç trendline, ben giriş paket almama taraftarıyım, ilginiz ve öneriniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ailby

linkteki araç trendline, ben giriş paket almama taraftarıyım, ilginiz ve öneriniz için teşekkürler.
    yardım lütfen
  • Hyundai i30 olabilir. Şık ,konforlu da yakıt tüketimi de iyi. Ceed fazla yakıyormuş.
  • Kavurma verin lan ! kullanıcısına yanıt
    Hatchback düşünmüyorum, ilginiz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctarık

Merhaba arkadaşlar
    Honda City otomatik 2008 elite aracım var ve eşim katı bir şekilde karşı çıktığı için(tüpten çok korkuyor, ne desem ikna olmadı 6 yıldır) tüp taktırmadan kullanıyorum.
    Artık az yakan (dolayısıyla dizel), eşim de kullandığı için otomatik, 2. çocuğumuz dünyaya geldiği için biraz da geniş bir araç istiyorum.
    Az yakan, az sorun çıkartacak, geniş bir araç (2. el araç) istiyorum.
    Fiyat olarak max 60 bin TL'ye çıkabilirim.
    Şimdi bana ne önerirsiniz?
    Şimdiden herkese teşekkürler.

Sizin araç satilik mi
  • 508 ve corolla'yı es geçeceğim zaten biliyorsundur. Renault Fluence olabilir. İcon donanımı fena değil gayet güzel. Veya farklılık olsun diye hyundai accent blue olabilir. 5 yıl garanti ve blue kart veriyorlardı. Manueli çok güzel fakat otomatiğini hiç denemedim. Bu arada 2,0 motor alabilecek gücünüz varsa seçenekler artabilir.
  • Esin kullanacaksa reno falan alma kardesim. Hangi modelini surduysem araba Allaha emanet gidiyor. Direksiyonu yok gibi yol tutusu var ben kafadan elerim renolari.

Kia rio ceed lere bak

Pejo 308 olabilir

Skodalara bak

Citroenlere bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Esin kullanacaksa reno falan alma kardesim. Hangi modelini surduysem araba Allaha emanet gidiyor. Direksiyonu yok gibi yol tutusu var ben kafadan elerim renolari.

Kia rio ceed lere bak

Pejo 308 olabilir

Skodalara bak

Citroenlere bak
    Honda'dan uzak dur derim bu kadar tipsiz bir araç yapan markaya niye bu kadar para bayılıyorsunuz anlamıyorum biraz araştırsan daha iyileri mevcut.
  • DSG ye güvenebilirseniz dizel otomatik octavia temiz ikinci el bulursunuz.
    Ama DSG ye güvenemem derseniz yeni kasa otomatik dizel corolla bakın derim.
  • E60 530d öneriyorum sana. 2004 model filan bulursun 60 bin liraya. E60 60 bin iyi düşün.
  • Herkese teşekkürler, kafam çok karisik
  • otomatik focus..tüpten niye korkuyo patlatacak olan araba her türlü patlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.