Şimdi Ara

HANGİ DİGİTAL RECEİVER KULLANIYORSUNUZ..??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkaşalar çok kısa bir sürelide olsa donanım haberde en çok ilgimi çeken konu bilgisayar olarak donanım olsada asıl mesleğimiz olan digital receiver satıcısı olarak xxxx firma ve şubesi
    olarak digital receiverlerle Türkiyemizin tanışmasından sonra faaliyetini sürdürmektedeyiz.Satıclığın yanı sıra 30 üzerinde yetkli servislğimizde emvcutdur.Reklam olmaması bakımından firma ismi vermiyorum zaten versem digital receiver kullanıcıları yetkli servislik klavuzuna bölge olarak baktıklarında görürler...Neyse asıl konuya geleyim.Digital receier kullananlar kullandıkları cihazların artı ve eksilerini + yazılım desteğini + almış oldukları receieverlerin sorunları olduğu zaman ve satcıya başvurdukları zaman karşılaştıları sorunlar + yetkili servislikle karşı karşıya kaldıklarında yaşanan ortamı belirtirlerse bundan sonrada digital receiver alıcılarına karınca kararıca katkımız olacağına inanıyorum

• next 5000 xfta - problemsiz
    NETA NDR500s(analog digital 2000 model ve problem yaratmadı)
  • Kaon 511 CI problemsiz. yazılım desteğide iyi

• quote:

Orjinalden alıntı: metin17

Kaon 511 CI problemsiz. yazılım desteğide iyi

Bu arkaşım dışında lafım yok
  • Pardon ozanunal binbaşım konunun önceden açıldığının farkında değilim özürdilerim
  • next 8000xcam
  • hocam dijiline kullanıyorum şu ana kadar hiç problem yaşamadım.ilk aldığımda forumdan haberim yoktu ozaman yanlış yaptım herhalde dedim kendime ama benim işimi fazlasıyla karşılıyor.
  • servis + garanti + vestel
  • avrupanın hemen hemen hepsinin kullandıgı cihaz ama turkiyede pek bilen yoq.
    bence en iyi cihaz : Humax 5400z İrci dir. ondan sonrada Redline gelir
  • O humaxta ethernet varmıydı? Ben öyle hatırladım da.
  • internet yoq ama makina ömürlük ve içinde magic cakılı modülü var ayriyeten her kartı okuyor anlatılmakla bitse özellikleri anlatırdım

http://www.humaxdigital.com/global/products/irci-5400z.asp

burada tüm özellllikleri acıklanmaktadır.

o zenin dedğin internet olayı DREAMBOX 7020s te var oda internet üzerinden yayın dagıtıyor ama bu makina almanya için üretilmis yani bize gelmez ama cok kaliteli bir cihaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbukalemun

next 8000xcam

• walla evdekiler gitmiş vestel almış. iyi de bi kazık girmiş. zaplarken kanallar şifreleniyo. kanal 7 , cnbce gibi.
    cnnturk te de ses yok.

zaten pek de anlamam bu receiver - uydu olaylarından . öğrenmem gereken çok şeyvar. sorularıma sıkılmadan cevap verecek ve yol gösterecek birini arıyom .
  • next power 6000 dci
  • kazık nası girmiş ne kazığı
  • SANSUİ SC600 CI
  • arçelik 510 kullanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.