Şimdi Ara

Hangi GTX 680

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatandan normalde direk Msi GTX 680 lightining alıcaktım ama stokta yok bi topkapıda var bende bunlardan birini alayım dedim.

1.

2.

3.

Şimdiden Teşekkürler.

• DIRECTCU II ile DIRECTCU II TOP arasında yok dencek kadar az fiyat farkı var vatanda. stoklara girmesini bekle ve al Taş gibi karttır. Kullandım ve çok memnundum. Titan hevesine sattık gitti. Köpekler gibi pişmanım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonfi

Vatandan normalde direk Msi GTX 680 lightining alıcaktım ama stokta yok bi topkapıda var bende bunlardan birini alayım dedim.

1.

2.

3.

Şimdiden Teşekkürler.

Paran varsa Asus

• Vallahi DIRECTCU II TOP biraz zor stoklara girer gibime geliyor
  • sen bilirsin. aynı fiyat nede olsa. pişman olmanı istemem yani.
  • TOP la diğerinin arasındaki fark neki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonfi

TOP la diğerinin arasındaki fark neki ?

Top olan model seçilmişin seçilmiş modeli oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kartlar arasında refereans tasarım MSI ele zaten. asus mu zotac mı dersen bence zotac. hem daha ucuz hemde oc yapılmayaksa şuanki saat hızlarına göre asusdan daha performanslı. bazı arkadaşlar zotacların soğutuclarının vidaları tam sıkı olmuyor falan diyordu ama zaten çok aşırı ısınan bi gpu değil yani. Top u bekleme . zor stoklara geliyor. bence amp al.
  • ASUS DirectCu 2 Top kullanan birisi olarak tabi ki asus top edition asla pisman olmazsin...
  • Zotac tan çıkan sesi bi duysan , paranla rezil olmak neymiş görürsün.Asus mışıl mışıl valla.
    Gösterdiğin asus zotac ti ampdan az daha düşük frekansları var, zaten kendi programıyla rahatlıkla istediğin değerlere getirirsin, ayrıca satarkende referans sende hem alıcı sayısını azaltacak, fiyatı zaten düşük olcak .(zaten daha uygun fiyatlı aldığından)
  • Kesinlikle ASUS. SLI yapıldığında dahi fısıltıdan daha sessiz...
  • Geçen hafta sonu Bostancı'da vardı, stoklarda gözükmemesine rağmen. 680 ve 7970'i yanyan açıp inceledim hatta (ikiside TOP edition)

7970 TOP aldım, serin ve sessiz. İlk ASUS ekran kartım ve çok memnunum.

AMD/Nvidia farketmez ASUS al :)

Sen yinede mağazaları arayıp sor, yok yazıyorlar ama var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 26 Şubat 2013; 15:08:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.