Şimdi Ara

HANGİ İNTERNET SAĞLAYICISINA GEÇEYİM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul Bahçelievler'de ikamet ediyorum. TTNET kullanıyorum ve aşırı pişmanım. Superonline ve dsmart hakkında araştırmalar yaptım ama emin olamadım. Burada fiber altyapı olmadığından normal adsl bağlanacağım. Arkadaşlar sizce hangi sağlayıcıyı kullansam pişman olmam ?

Yaklaşık 50-60 tl arası, internet hızı yazdığı mbps'de olan, ekstra ücretler çıkarmayacak ve memnun olduğunuz sağlayıcıyı tavsiye edin lütfen.

Not: Bahçelievler yakınlarında kullananlar daha çok yardımcı olmuş olur.

Edit: Bu tarz konular eski tarihliydi o sebeple yeni konu açma ihtiyacı hissettim.

Edit2: Kullandığınız kampanyaları da yazarsanız çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Edit3: TTNET'in ağır internetine fazla para ödemekten şikayetçiyim o yüzden değiştirmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DirKuyt -- 4 Mayıs 2014; 18:35:26 >

• DirKuyt kullanıcısına yanıt
    http://www.rcs-rds.ro/internet-digi-net/fiberlink?t=internet-fix&pachet=digi_net_fiberlink_1000 buna geç 13 uro gibi bir fiyatı var

neyse buraya dönecek olursakhttp://www.superonline.net/kampanya-detay?k=64&d=gece-kusu-kampanyasi&t=0 bu kampanya iyi gibi ilk 12 ay 56 sonraki 12 ay 69 lira gece 12-06 arası akn uygulanmıyo 50 mbsp 100 akn var torrent felan kullanıyosan yada çok fazla indirme yapıyosan gece açarsın 6 saatte baya indirme yaparsın onun haricinde 100 gb de yeter herhalde (kullanım miktarını bilmiyorum )

edit : halkalıda oturuyorum fiber kullanıyorum hız iyi kesilme yok zaten upload hızı olarak da superonline en iyisi sanırım 5 mbps veriyo eğer bulunduğun yerde fiber varsa bir göz at superonline tarifelerine hatta telefonu da geçir baya ucuza geliyo ttnetten kurtar kendini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mode03 -- 4 Mayıs 2014; 20:25:10 >

• Mode03 kullanıcısına yanıt
    Hocam burada fiber altyapı yok baktım attığın tarifeye :) bir de annem telekomun akşam 7 den sabah 7 ye konuşma veriyor ya ondan faydalanıyor o yüzden telefonsuz bir tarife arıyorum ben
    hocam adsl kullanıyosan ttnet altyapısı kullanıyo sanırım diğer firmalar da istersen bi uydunet e bak onların durumu biraz daha farklı sanırım
    Hocam uydunetin de kampanyalarına baktım kararsızlığım daha da bir arttı :)) ne yapacağım bilemiyorum tek bildiğim ttnet'ten bir an önce kurtulmak istediğim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DirKuyt

Hocam uydunetin de kampanyalarına baktım kararsızlığım daha da bir arttı :)) ne yapacağım bilemiyorum tek bildiğim ttnet'ten bir an önce kurtulmak istediğim :D
    Kardeşm bence uydunete hiç düşünmeden geç. Ben kullanıyorum. Çok süper ve çok memnunum. Kampanyaları bencee mükemmel.www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalar adresinden bak istersen.
  • anahtar222 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz hangi kampanyayı kullanıyorsunuz ? nerede ikamet ediyorsunuz bir de bana hangi kampanyayı önerirsiniz ?
  • quote:

Hocam siz hangi kampanyayı kullanıyorsunuz ? nerede ikamet ediyorsunuz bir de bana hangi kampanyayı önerirsiniz ?
    20 MBPS 200 GB Ekosınırsız 57 TL bu olayı iyimiş baya ama kalitesi nasıl ki keşke 24 aylık imzalamasaydık kesintisiz 20 mbps verebiliyolarsa harika ötesi
    Ben şimdi bayiyle konuşmaya gidiyorum 44 tl olan kampanyayı soracağım gelişmelerden haberdar ederim.

Edit: İnternette adresi olan bayiye gittim yok öyle bir yer. Civardakilere sordum onlar da bilmiyorlar. Müşteri Hizmetlerini aradım var orası diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DirKuyt -- 5 Mayıs 2014; 19:24:36 >
    aman hocam böbreklere dikkat bir internet bağlantısı uğruna gitmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mode03

aman hocam böbreklere dikkat bir internet bağlantısı uğruna gitmesin
    Turuncu fırsattan yararlanarak Uydunet 20 mb 100 gb AKN paketine geçtim.. 1 aydır kullanıyorum gayet stabil hızım var şu ana kadar ne kopma nede hız düşme sorunu yaşamadımm... İzmirde ikamet etmekteyımm.. Vaad ettikleri hızı dibine kadar alırsınn ttnetteki gibi e kadar saçmalığı yoktur... Ttnete göre resmen uçakk...! Merak ettiklerini sorabilirsin elimden geldiğince yardım etmeye çalışırımm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildizz35 -- 6 Mayıs 2014; 20:53:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildizz35

Turuncu fırsattan yararlanarak Uydunet 20 mb 100 gb AKN paketine geçtim.. 1 aydır kullanıyorum gayet stabil hızım var şu ana kadar ne kopma nede hız düşme sorunu yaşamadımm... İzmirde ikamet etmekteyımm.. Vaad ettikleri hızı dibine kadar alırsınn ttnetteki gibi e kadar saçmalığı yoktur... Ttnete göre resmen uçakk...! Merak ettiklerini sorabilirsin elimden geldiğince yardım etmeye çalışırımm..

Alıntıları Göster
    okadar para veriyoruz birde internet yavaş

• yildizz35 kullanıcısına yanıt
    Hocam ttnet aramıştı dedi indirimli kampanyanız bitti işte siz akn yi erken bitirmişsiniz 3mbps hızınız var isterseniz yine 8mbps hızda 100gb akn oluşturalım fiyatı da 73tl mı neydi. Sonra düşüneceğim dedim kapattım dün de ttnet'e sordum ne zaman kapatabilirim diye dedi ocakta bitiyor kampanyan. Şimdi çıkmak istersem ne kadar ödemem gerekiyor dedim tahminen 340tl civarı dedi. Vermedikleri hizmet için abone olmak bir dert, kampanyadan çıkmak başka bir dert. Hizmetinden zerre memnun değilim ama mecburen ocak ayına kadar para bayılacağız...
  • quote:

Ben şimdi bayiyle konuşmaya gidiyorum 44 tl olan kampanyayı soracağım gelişmelerden haberdar ederim.

Edit: İnternette adresi olan bayiye gittim yok öyle bir yer. Civardakilere sordum onlar da bilmiyorlar. Müşteri Hizmetlerini aradım var orası diyor.

bahçelievlerin neresinde oturuyorsun??....siyavuşpaşaya giderken kupanın orda var..birde çalışlar caddesinde var teledünya nın şubeleri..
  • Benim semt de uydu net var ama mahallede yok

20 mahalleli semtten 4 mh de kablo tv var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Benim semt de uydu net var ama mahallede yok

20 mahalleli semtten 4 mh de kablo tv var
    il müdürlüğüne bi dilekçe yaz istersen kardeşim ya da ara bi müşteri hizmetleri ile görüş sonuçta bilet almadan piyango çıkmıyor
  • bulent 73 kullanıcısına yanıt
    Hocam basın sitesinde oturuyorum. Yayla'da varmış sözde gittim bulamadım sonradan ttnet'e sordum zaten kampanyam devam ediyormuş çıkarsam bir yığın para ödemem gerekiyormuş el mecbur bekleyeceğim kampanyanın bitmesini.
  • quote:

Hocam basın sitesinde oturuyorum. Yayla'da varmış sözde gittim bulamadım sonradan ttnet'e sordum zaten kampanyam devam ediyormuş çıkarsam bir yığın para ödemem gerekiyormuş el mecbur bekleyeceğim kampanyanın bitmesini.
    illa adsl kullanacaksan doping i öneririm hepsinden daha az yolar seni :) iyidir ya kullanıyorum memnunum ben hızım da iyi fiyat da iyi özellikle taahütü olan arkadaslar yıl sonunu beklesin yıl sonuna abone kapmak için yarışırlar hep ve güzel kampanyalar olur ben telefonsuz yalın internet bağlantı ücreti yok

12 ay 29.99 ( 5 aydır ödüyorum henüz 30.00 olduğunu göremedim adamlar sözünü tutuyor )
    sonraki 12 ay 59 tl yani 24 ay taahütlü telefonsuz güzelbir kampanyaya geçtik ttnet te kampanyalı fiyatı 65 tl den iteledi bize iki yıl boyunca :D

dsmarta geçme verebileceğim en iyi tavsiye bu olur.
    superonline imkanın varsa gözün kapalı başvur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.