Şimdi Ara

Hangisi öneriniz 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,,şimdi sizce FP +8 mi daha iyidir?yoksa chitin +4-+5 mi daha iidir yoksa shell +1 mi daha iidir...İçimden stat pointleri sıfırlatıp FP +8e göre HP vermek gelio ve kalanını DEX vermek gelio...Sizce ne yapam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6A2550B57

Bu mesaj silindi.
    saydıklarına göre değerlendirecek olursak tabiki fp +8

15 dex bonus oldugundan en cok atak fp werir

chitin shell sadece defans werir lvline gorede atak arttırır
  • Bende öle düşünüom Elerosse abi ve büyük ihtimalle öle yapacam...Shell +6+ giymek zaten sayısaldan paso para çıksa yetmez ......Stat HP lerini FP +8 e göre vereyim ben sıfırlayıp. en ii si..Hadi ii oyunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleRoSse

saydıklarına göre değerlendirecek olursak tabiki fp +8

15 dex bonus oldugundan en cok atak fp werir

chitin shell sadece defans werir lvline gorede atak arttırır

Alıntıları Göster
    valla +7 chitin +8 fpden ii bence
    ben hesapladım+8 fp set ile +7 chitin set arasında 100 ac fln fark var yani seçim senin
  • Arada COİN yani PARAyıda düşünmek lazım ..Parayı sokaktan bulmuyoz ...FP +8 280 M civarı X de...Chitin +7 ler felan 450-500 m geçer herhal ...EN iisi FP boşver...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fen0men0

valla +7 chitin +8 fpden ii bence
    ben hesapladım+8 fp set ile +7 chitin set arasında 100 ac fln fark var yani seçim senin

Alıntıları Göster
    ztn 45 lvl da istesen de giyemez sin shell. fp +8 iyi senin için
  • LvL 45 de shelll giyecek yaw ben die bişi demedim ki ben yaw ...İlerde diom lvl 55 de feelan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozgur_Akgul

LvL 45 de shelll giyecek yaw ben die bişi demedim ki ben yaw ...İlerde diom lvl 55 de feelan
    shell 60 lvl'de master açınca giyilir :P
    fp +8 ile +7chitin set arasında 83ac fark var fazla bir şey değil fakat hem fiyat hemde atak olarak gözle görülür bir fark söz konusu bu nedenle fp +8
  • madyb aynen öle yani fiyat farkı baya yüksek altı üstü 3-5 defens farkı var ...Hem fiyatta hem bonusta fp +8 ii boşver...Üstümde +6-+7 karışık fp ler var lvl 50 de alacam +8 i(full alamam ama
    )
  • quote:

madyb aynen öle yani fiyat farkı baya yüksek altı üstü 3-5 defens farkı var ...Hem fiyatta hem bonusta fp +8 ii boşver...Üstümde +6-+7 karışık fp ler var lvl 50 de alacam +8 i(full alamam ama
    )
    LWL 45 SENİN SHALL NEYİNE CİTİN GİY
  • orda diom lvl 55 de fln düşünürüm diom adam hala neyine dio yaw ....chitini salla en iisi fp +8
  • quote:

orda diom lvl 55 de fln düşünürüm diom adam hala neyine dio yaw ....chitini salla en iisi fp +8
    quote:

Orjinalden alıntı: Ozgur_Akgul

orda diom lvl 55 de fln düşünürüm diom adam hala neyine dio yaw ....chitini salla en iisi fp +8

lwl 55 te de giyemezsinki shell tabikide fp+8

• bence chitn ama + felen yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: lqnet_3

bence chitn ama + felen yap
    Ya full plate +8i ne yapacan half plate +10 daha iyi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vicious Bee -- 18 Mart 2006; 0:07:16 >
  • quote:

LvL 45 de shelll giyecek yaw ben die bişi demedim ki ben yaw ...İlerde diom lvl 55 de feelan
    quote:

55 tede giyemezsin 60 olman lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: isisis

quote:

55 tede giyemezsin 60 olman lazım

Alıntıları Göster
    60olmakta yetmez master olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: JuNioR_ßoZo

60olmakta yetmez master olucak

Alıntıları Göster
    +8 flp 10 kat daha ii
  • quote:

Bende öle düşünüom Elerosse abi ve büyük ihtimalle öle yapacam...Shell +6+ giymek zaten sayısaldan paso para çıksa yetmez ......Stat HP lerini FP +8 e göre vereyim ben sıfırlayıp. en ii si..Hadi ii oyunlar...
    tabikide +8 fp

• quote:

Orijinalden alıntı: Jabba The Hutt

tabikide +8 fp

Alıntıları Göster
    +8 fp kesinlikle 75 dex in oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: seozkut

+8 fp kesinlikle 75 dex in oluyo

Alıntıları Göster
    tabiki fp +8 şimdi ben fp +8set giyyorum full dex hatta yakında resimde koyacam bakarsın ordan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.