Şimdi Ara

Hangisini Alayım?Sony dsc600,casio ex z110,samsung dijimax s500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ama hangisini alayım karar veremedim-ne yazık bir dergi-site de bulamadım testine bakabilecek...
    MAkinede aradklarım-Resim kalitesi,video kalitesi ve de estetik...
    Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim...

• bende bu aralar almayı düşünüyorum ve araştırmalarımın sonucunda sony s600 alıcam %99
    hem fiyatı uçuk değil,fotograflar 6 megapiksel,videosu ii deniliyor daha ne olsun..
  • s600 kullanıyorum eğer video kaydı önemli diyorsanız z110 s600 video kaydında bulanıklaşma yapıyor!
    foto kalitesi olarak mükemmel ötesi!
  • EX-Z110 Daha Üstün Bir makine bence fiyatıda makul
  • arkadaşlar birde bu makina var...birde buna bakın bence
     Hangisini Alayım?Sony dsc600,casio ex z110,samsung dijimax s500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_citekci -- 11 Nisan 2006; 18:56:23 >
  • s600 ü tavsiye ederim bazıları video modunda karıncalanma olduğundan şikayetçi olsada benim yaptığım çekimlerde böyle bir sorun yok foto kalitesi zaten mükemmel forumda resimlerine ulaşabilirsin fiyat+özellik olarak sony daha ağır basıyor bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceycey11

s600 ü tavsiye ederim bazıları video modunda karıncalanma olduğundan şikayetçi olsada benim yaptığım çekimlerde böyle bir sorun yok foto kalitesi zaten mükemmel forumda resimlerine ulaşabilirsin fiyat+özellik olarak sony daha ağır basıyor bence

ceycey biraz makineden bahsedermisin nekadar zamandır kullanıyosun bende sony s600 almayı dusunuyorum hem foto kalitesi hem fiyat uygunlugu..pil şarj hafıza vb.. konularda bilgi verirmisin..
  • beyler casio z110 bugün geliyor...
    İnceleyip çok yakında bilgilendiricem ilgilenen arkadaşları
  • hayırlı olsun iyi günlerde kullan
  • s600 de macro cekım var mı ? var sa nasl _ ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: VoLKaN_nebula

s600 de macro cekım var mı ? var sa nasl _ ?

12 cm minimum makro mesafesi var, eger bu değer bana yeter dersen, gayet güzel makro cekimler elde edebilirsin
    ama emsela canon a610 da 1cm makro var
    selamlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.