Şimdi Ara

Hardcoretr Zombie Mod açılmıştır... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sürekli SD server da oynuyorum.Ve hileden geçilmiyor.Rezalet aldı başını gidiyor.Neden oraya daha sık uğramıyorsunuz.Eğer çok sık uğrayamıyorsanız,müsait olamıyorsanız tanığınız ve sürekli oynayan birine yetki verin.Bizde rahat edelim biraz oyunun zevkini çıkaralım..
  • evet sürekli orda oynıyan birine rconluk verebilirsiniz.mesala ben
  • bırde su gravıty sacmalıgı ıyıce buyudu,rconda sacmalamaya basladı... sureklı ındırıp yukseldıyor olmaz ama boyle servera bır daha gırmıyorum artık ya duzeltın yada kendınız oynarsınız
  • Çok güzel bir konuya değinmişiniz bizim türk serverlarının tamamında admin yok oyunda ara sıra geliyorlar onlar yokken hile küfür diz boyu gidiyor tamam senin işin var vaktin yok ama arkadaşların dediği gibi sürekli serverda oynuyan insanları biraz takip et onlara yetki ver bi dene beğenmessen başkasına ver mutlaka sağlam güvenilir adil biri cıkacaktır yani serverları açıp daha sonra sahipsiz bırakıyorsunuz bazı serverlarda vote açık mesala pokemon diye tabir edilen çoçukların bol olduğu saatlerde o serverlara girilmiyor çünkü 5 dakikada bir map değişiyor yada oyunun modu neden actinki o voteyi o özelllik avrupalı kültür seviyesi yükselmiş medeni insanlar için bi çeşit demokrasi ama bizim serverlarmızda işe yaramaz kapat arkadaş o voteyi gelelim bizim zombi moda tadi kaçmaya başladı eğer yapabiliyorsanız o zıplama olayını normala alın ki map dışına cıkmalar ortadan kalksın 2. si rpg ve c4 mühimmatının sınırsız olması oyunun içine etti bunların mayın ve elbombası gibi standart sayıda olması gerekir resmen kör dövüş yapıoz her iki takımdada taktik adına hiçbirşey yok herkez yüksek bi yere cıkmış alsana c4 alsana rpg .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isk0rpit -- 28 Nisan 2008; 16:47:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: blacklotus

evet sürekli orda oynıyan birine rconluk verebilirsiniz.mesala ben

senin ordaki nikin ne bakam
  • quote:

Orjinalden alıntı: promet

quote:

Onun Nicki: +blacklotus ^^

Arkadas bu gravity degismeler nezaman oldu? ben Zombie mod acildiginda 5dk lik acmisdim zombielerde catiya ciksin diye ama ondan sorna hic bir degisiklik olmadi ve olcaginida sanmyiorum cünkü gravity komutunu calisdirmak icin baska bir komutla mapi acmak gerekiyor. Bu özel komutu her admin bilmiyor sadece ben ve hades tabi diger adminlerimiz onu biryerden bulduysa yaparlar ama ozamanda Xifre de birisi yazardi nyie sürekli gravity degisiklik var diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabend -- 28 Nisan 2008; 18:44:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: CeSuR YuReK

bırde su gravıty sacmalıgı ıyıce buyudu,rconda sacmalamaya basladı... sureklı ındırıp yukseldıyor olmaz ama boyle servera bır daha gırmıyorum artık ya duzeltın yada kendınız oynarsınız

Zombi moddaki gravity, modun kendisinde olan bişey.
    Adminlerin değiştirdiği herhangi bir ayar yok.
    Ama map dışına çıkmalardan dolayı normal ayarlara döndürmeyi düşünüyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: promet

quote:

beni bilmeyen varmıdır acep? bu nickimle aynı bide başına + tagını koy

• C4 ve rpg mühimmatı için bişeyler yapma şansınız varmı hem fps nin içine edlio hem oyunun normal oyundaki gibi 2 şer tane olsa tamam kıran kırana maç olur 15 kisi bi yere tüneyim c4 yagdirmaz
  • zombileri 3 kat daha fazla zıplatsak daha süper bişiy olur bence.
    yada ilk başta herkez zombi doğsun ilk biri hunter olsun,hunter öldürdükçe kendine çevirsin yani normal oyunun tam tersi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: amentes33

quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

Ben bu oyunda hayatım boyunca 15 kişiden fazla serverlara girmedim. Denemedim bile. Oyunu taktiksel bir şekilde oynamayı seviyorum ki bu tür serverlar çok. Bu sze karşı bi yorum değildir alınmayın. Kargaşa yani 45 kişi küçücük bir haritada....

Standart oyunda bencede 30 u gecmemeli. Ama bu zombie mod.
    Normal oyundan çok farklı. Kalabalık olması dezavantaj olmaktan çok normal oyuna göre daha zevkli oluyor.

Nirvana:
    Dün Nabend'le bizde Standart zıplama olması konusunda kendi forumumuzda bir anket yapalim dedik.
    Yorumlarınızı bekliyoruz.
    Mormal zıplama ayarlarında bencede daha zevkli olabilir. göze göz dişe diş olur. HUnterlar koyun sürüsü gibi bi köşeye toplanmaya başlarlar.
    Sayıları azaldıkca avcı olmaktan çok av olurlar

Zıplama düşürülürse overkill'ide açarsanız sevinirim.Çünkü overkill istiyorum.Bana göre daha zevkli olabilir.Ama tabi size göre bilmem.

• quote:

quote:

bırde su gravıty sacmalıgı ıyıce buyudu,rconda sacmalamaya basladı... sureklı ındırıp yukseldıyor olmaz ama boyle servera bır daha gırmıyorum artık ya duzeltın yada kendınız oynarsınız

dawn oynarken yukseltıyor rcon catıya cıkıyor sonra dusuruyor.sayı yapıyor,sonra yıne yukseltıyor herkez oluyor sanı
    normal degıl cok acıyor catıya bır hamlede cıkcak kadar...tabı benım gırdıgım zmana denk geldı hep boyle oluyor.rcon cıktı oyun duzeldı
    normald egerler yapsanız yıne fps yuksek olanlar kotu olanlara ustunluk saglarla...sız bılırısınız tabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSuR YuReK -- 29 Nisan 2008; 11:51:43 >

• Son birkaç gündür oyuncu sayısında düşüş var bence adil bir oyun için ayarları yapın map dışı c4 falan tamamen kör dövüşü oluyor tabi eğer ayar yapılabiliyorsa.
  • quote:

quote:

quote:

dawn oynarken yukseltıyor rcon catıya cıkıyor sonra dusuruyor.sayı yapıyor,sonra yıne yukseltıyor herkez oluyor sanı
    normal degıl cok acıyor catıya bır hamlede cıkcak kadar...tabı benım gırdıgım zmana denk geldı hep boyle oluyor.rcon cıktı oyun duzeldı
    normald egerler yapsanız yıne fps yuksek olanlar kotu olanlara ustunluk saglarla...sız bılırısınız tabı

???
    Dawn mi?
    valaha Zombie Modda Custom Map yok^^
    arkadas sen galiba konuyu karisdirdin^^

• c 4 olayını halletmis adminler eskisi gibi oldu kıran kırana.
  • Saygı değer hadrcoretr adminleri bugün yabancı serverlarda zombi mod oynadim su zıplama ayarı normal oyun ile aynı kimse çatılara cıkıp saklanmıo bug yapmıolar kıran kırana mücadele oluyor adamlar cok güzel taktik yapıyorlar gerek askerler gerek zombiler cok keyifliydi gelelim bizim servera kalabalıktan sıyrılıp çatıya çıkanlar %80 ordan map dışı yapıyorlar map dışına cıkılan mapler cogaldı map dışına çıkılmayan mapler ise cıkılması sorunlu olan bug yerlerinde kalablıkta olkunca yukardan karambole mermi yağıyor zombiler yukarıda cıkamıyor bırak normal mapte bile yürüyemiyorlar adaletsizlik cok fazla zaten sınırsız mühimmet var oyunda dikkat edin gelen cok kısa sürede sıkılp aynı şeyleri söyleyim gidiyor tabi bug tan mennun olan azınlık grubuda yok değil elbette var oyun içinde bi anket yapın ezici coğunluk zıplama olayının normal olması isteyecektir karar sizin böyle giderse güzelim servera yazık olcak zateb kalabalık oldumu zevki çıkıyor dün gece çoğu mapte zombiler oyundan cıktı ki adamlar haklı karar sizin servera yazık olmasın adil bir oyun olsun.

• Selam

Jump Ayar konusu benide yavas yavas rahatsiz etdi bu sabah normal yapayim dedim server bosaldi:D

Sitemizde Anket acdim bu hafta Pazar aksamina kadar Anket gecerli ona göre Pazartesi Serveri ankete göre ayarlayacagim...
    Oy vermek isteyenler tiklasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabend -- 2 Mayıs 2008; 20:09:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nabend

Selam

Jump Ayar konusu benide yavas yavas rahatsiz etdi bu sabah normal yapayim dedim server bosaldi:D

Sitemizde Anket acdim bu hafta Pazar aksamina kadar Anket gecerli ona göre Pazartesi Serveri ankete göre ayarlayacagim...
    Oy vermek isteyenler tiklasin

Oyunda görüyorum seni dostum jump işi karşık dediğin gibi hadi map dışı olmasa tamamda coğu mapte yüksekten atlayıp hoop map dışı yapılıo bence normal zıplamayla oynamaya kısa sürede alışılır rahatsız olanların sayısı daha fazla gibi gerci bunu sabah test etme o saatte zaten millet okulda yada çalışıyor akşam belli olur bi alışma dönemi tanımak lazım gibi oyunda görüyorum map dışı yapanların sayısı en fazla 10 azınlıktalar zaten mühimmat sınırsız yerden can ve mayında toplanıo millet oynamısını bilmio çatıya kaçıyor.

• valaha ben ne yapcagimi sasirdim:D

bakalim anket nasil sonuclanacak?
    görüyorsunuzdur server yarisi bos genelde bu saaatlerde full olurdu
  • Valla dostum kim gelir kim gelmez orasını kafana takma sana oyuncu değil oyuncuya server lazım kaçtane server var zaten bugün x fire ile tarat 15 ten fazla server yok tr için söylüyorum zaten millet crackli key kullanıyor her servera giremiyor sen kafana göre ayarla yani sen kimseye ayak uydurma onlar sana ayak uydurur sen adil ol yeter.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.