Şimdi Ara

Hardcoretr Zombie Mod açılmıştır... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ankete bakiyorum da Ayarlar normal olsunmu sadece 2 kisi oy vermis? nerde bu jumpdan rahatsiz olan arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabend -- 3 Mayıs 2008; 12:17:17 >
  • KARDEŞ KONU İLE İLGİSİZ AMA PM ATTIM BİR OKUSANA
  • Arkadas Oyunu baska DVD den yendien kur dvd de hata var ve onun icin iwd hatalari geliyor 11.iwd düzeltsende 10.iwd hatali gösterecek yani mecburen baska dvd den kurman gerekiyor
  • Adminlere sesleniyorum.. Zombi modun yenisi çıkmış serveri bi güncellerseniz iyi olur.. zombiler daha karizma ve yeni özellikleri var.. Oyuncuların daha çok ilgisini çekecektir.. Bizde daha çok zevk alıcaz tabi..
  • nabend adminlik ver,sende kurtul bizde kurtulalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: razz_raziel

Adminlere sesleniyorum.. Zombi modun yenisi çıkmış serveri bi güncellerseniz iyi olur.. zombiler daha karizma ve yeni özellikleri var.. Oyuncuların daha çok ilgisini çekecektir.. Bizde daha çok zevk alıcaz tabi..

Selam
    az önce modcuyla konusum hayir mod update yok dedi.
    Belki senin dedigin baska bir zombie moddur... Link verebilirsen bakayim eger begenirsek serverde acariz
  • SELAM ARKADAŞLAR

Öncelikle bu tarz ve coddışı bir server açtığınız için sizi tebrik ediyorum cidden ilginç ve hoş..
    Herzaman standartlar uygulancak diye bir şart yok :)
    Ama dikkatimi çeken genelde küfürleşmeler çok fazla oluyor bunun önüne siz adminler geçebilirseniz sevinirim.Zira oynayanlar birbirlerinin aile fertlerinin hepsini sayıyolar bu hiç hoş bir durum değil....
    Birde bugsız olsa süper olur benim şahsi görüşüm .oyun hem erken biter sıkıcı olmaz hemde iki saat milletin binaların tepesinde beklemesini görmessin.Gıyasıya bir kovalamaca bugsız haritalarda daha iyi olur ve gerilim getirir.Heycanı fazlalaştırır.Çünki ordaki oyuncular ilk strat verildi an buglara yöneliyolar oyunun zevki nerde kaldı.Server cidden hoş olmuş benim adıma tek sorun benim velet yanımda yada evde olduğu zaman kesinlkler girememem.
    Sizlere oyun hayatıınızda başarılar
    saygılarımla

colorfoxkurucu üyesi
    FOX-Black

• Olay yine küfür olayına geliyor arkadaşlar..Buna bir çare bulun yeter.Gerçekten bu işe gönül vermiş klanların oyuncularıda giriyor sizin serverinize ama tanıyamıyorsunuz..Fake girmek zorunda kalıyor arkadaşlar.Küfürü çözün ve admin olsun serverde yeterde artar bile.Gravity falan hikaye.Map dışına çıkanlarda çok uzun yaşamıyor zaten
  • Sizlere teşekkür ediyorum.Glitchleri kapalı olan bir server açtığınız için.Ankette her nekadar karşı oy kullansamda kötü olur diye düşünsemde bir kere glitchsiz oynadıktan sonra oyun nekadar zevkli bir hal aldı.Buglar varken adamlar çıkıyordu zombiler assadan süreyi bekliyorlardı.Şimdi yardımlaşma,toplu defans olayı gelmiş.Mikrofondan özellikle Pipeline de bir sürü yardımlaşma oluyor.Çıkışa girişe arka kapıya yok aşşağıya.Onlara yardım ederken zaten zevkine varıyorsun oyunu.Bug olduğunda çıkıyosun bi çatıya tamam.Yat çöm kal.Gerçekten bugsuz daha güzel olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fyagiz

Sizlere teşekkür ediyorum.Glitchleri kapalı olan bir server açtığınız için.Ankette her nekadar karşı oy kullansamda kötü olur diye düşünsemde bir kere glitchsiz oynadıktan sonra oyun nekadar zevkli bir hal aldı.Buglar varken adamlar çıkıyordu zombiler assadan süreyi bekliyorlardı.Şimdi yardımlaşma,toplu defans olayı gelmiş.Mikrofondan özellikle Pipeline de bir sürü yardımlaşma oluyor.Çıkışa girişe arka kapıya yok aşşağıya.Onlara yardım ederken zaten zevkine varıyorsun oyunu.Bug olduğunda çıkıyosun bi çatıya tamam.Yat çöm kal.Gerçekten bugsuz daha güzel olmuş.

bölede güzel olmuş cidden ama bu oyunu oynamayı bilmeyen cidden veletlerle dolu.geçen gene bi gireyim dedim pipelineydi harita, yok efendim bazıları merdivende bekliyormuş bi çocuk o yüzden zombilere yem olmuş ne biçim küfürler ediyo.sora herkez çatıda kimse çıkamıyo tabi çatıya bu seferde zombiler sövüyo inin aşağıya cart curt daha sonra çatıdakiler başladı sövmeye yok ölmeseydinde falan filan. Herkez birbirinin annesine küfür etmeye başladı sonra. Yeter artık dedim çıktım serverdan.

• Server cidden muhteşem;Bazı arkadaşlar catılara çıkmaktan bahsetmisler ama hiçde haksızlık göremiorm zombiler yavas yavas 10 kisi öldürüyorlar ve skullari acilinca hunterlar direk malup oluyor

Ama map disi yapanlara kesinlikle

bu arada xfirede bu gün göremedim serverı kapandımı yoksa?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.