Şimdi Ara

HASTA EDEN MU!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bunlarda benim fikir vede düşüncelerim.umarim sizde benim düşüncelerime saygılı olursunuz. Dereyi görmeden paçalari sivazladik galiba okadar çok hasta munun reklami yapildiki bu forumda ben şuan gercekten hasta mudan nefret etmeye başladim. deyil hasta muda kasmayı sitesini dahi acmayı düsünmüyorum. hem ilkdefa kurulacagı icin şimdi çok hatası vardır beklerim iyice rayına oturur sonra girip kasarım ama hastada deyil başka bir serverde tabi. akılının biri kuyuya bir taş attı herkes o taşı çıkarmaya çalişiyor.herkes birden hasta muncu oldu.anlamadıgım şey herkes hasta muda kasacak ise türkiyedeki serverlerde kim kascak. veya herkes 90 ytl vere bilcekmi veya o server bu kadar playeri kaldıra bilecekmi.veya öncelik avrupa ülkelerinemi tanınacak.?Çıkmaz bir yola girdik geriye donsek bak yolunu kaybeti diyecekler ileri gitsek zaten gitçek yol kalmamiş.Allah sonumuzu hayır eylesin türk mu onlinesi için ne hayırlı ise o olsun. Saygılar.D.not:bende şuan yabancı bir serverde kasıyom ama hiçkimseyi cagirmayı düsünmuyorum.ayrıca üst kunu haricinde yabancı server link ii verilmesine karşıyım.umarım dh tarafından acil önlem alınır. HASTA MU

• quote:

Orjinalden alıntı: shanexx

Bunlarda benim fikir vede düşüncelerim.umarim sizde benim düşüncelerime saygılı olursunuz. Dereyi görmeden paçalari sivazladik galiba okadar çok hasta munun reklami yapildiki bu forumda ben şuan gercekten hasta mudan nefret etmeye başladim. deyil hasta muda kasmayı sitesini dahi acmayı düsünmüyorum. hem ilkdefa kurulacagı icin şimdi çok hatası vardır beklerim iyice rayına oturur sonra girip kasarım ama hastada deyil başka bir serverde tabi. akılının biri kuyuya bir taş attı herkes o taşı çıkarmaya çalişiyor.herkes birden hasta muncu oldu.anlamadıgım şey herkes hasta muda kasacak ise türkiyedeki serverlerde kim kascak. veya herkes 90 ytl vere bilcekmi veya o server bu kadar playeri kaldıra bilecekmi.veya öncelik avrupa ülkelerinemi tanınacak.?Çıkmaz bir yola girdik geriye donsek bak yolunu kaybeti diyecekler ileri gitsek zaten gitçek yol kalmamiş.Allah sonumuzu hayır eylesin türk mu onlinesi için ne hayırlı ise o olsun. Saygılar.D.not:bende şuan yabancı bir serverde kasıyom ama hiçkimseyi cagirmayı düsünmuyorum.ayrıca üst kunu haricinde yabancı server link ii verilmesine karşıyım.umarım dh tarafından acil önlem alınır. HASTA MU

+1907

Sonuna kadar destekliyorum.Ne bu?

Gidin üst konuyu kullanın..

• ne yapsinlar arttik post Kasicak Konu KaLmadi abuk zambak konular aciliyor ve boyuna post kasiliyornerde o eski gunler Xoßi Firar et geL Kurtar bizi

Xoßi ozLedim seni
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanexx

Bunlarda benim fikir vede düşüncelerim.umarim sizde benim düşüncelerime saygılı olursunuz. Dereyi görmeden paçalari sivazladik galiba okadar çok hasta munun reklami yapildiki bu forumda ben şuan gercekten hasta mudan nefret etmeye başladim. deyil hasta muda kasmayı sitesini dahi acmayı düsünmüyorum. hem ilkdefa kurulacagı icin şimdi çok hatası vardır beklerim iyice rayına oturur sonra girip kasarım ama hastada deyil başka bir serverde tabi. akılının biri kuyuya bir taş attı herkes o taşı çıkarmaya çalişiyor.herkes birden hasta muncu oldu.anlamadıgım şey herkes hasta muda kasacak ise türkiyedeki serverlerde kim kascak. veya herkes 90 ytl vere bilcekmi veya o server bu kadar playeri kaldıra bilecekmi.veya öncelik avrupa ülkelerinemi tanınacak.?Çıkmaz bir yola girdik geriye donsek bak yolunu kaybeti diyecekler ileri gitsek zaten gitçek yol kalmamiş.Allah sonumuzu hayır eylesin türk mu onlinesi için ne hayırlı ise o olsun. Saygılar.D.not:bende şuan yabancı bir serverde kasıyom ama hiçkimseyi cagirmayı düsünmuyorum.ayrıca üst kunu haricinde yabancı server link ii verilmesine karşıyım.umarım dh tarafından acil önlem alınır. HASTA MU

Katılıyorum Sana 200 online bi yabancı serverde oynamaktansa 30 online Turk serverinde Oynarım.Dha zevkli gelir.Bu nedir hastemu mudur nedir,biri cıktı bişi attı ortaya bunun ardı arkası kesilmedi.Adamlar yabancı serverlerde kasanlar için ust Konus yaPmıslar,bi zahmet edip oraya koysanız olmuo mu yane, İlla Herkes Konu acsın bos bos kassın.Hastemu sizin Serveriniz mi ki bu kdr reklam ettiniz bu server için galiba 3 tane topic acıldı..

• Hasta mu dediğin HasteMu yanılmıyorsam;

Season4 türk serveri açılsın , onun reklamları yapılsın, onda kassın millet o zaman.

Ben şahsen Season4 ü merakımdan kasıcam hastemuyu.

+ olarak Lucifer zaten konuyu kilitlemeden önce üst konuyu kullanın diye yazıyor değil mi ?
    Boş Konu...

• quote:

Orjinalden alıntı: Murd3R

Hasta mu dediğin HasteMu yanılmıyorsam;

Season4 türk serveri açılsın , onun reklamları yapılsın, onda kassın millet o zaman.

+ olarak Lucifer zaten konuyu kilitlemeden önce üst konuyu kullanın diye yazıyor değil mi ?
    Boş Konu...

Peki Lucifer'n kilitleyecegini bildikleri halde açan insanlar ne oluyor?

Boş İnsanlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: StreWAngeR

quote:

Boş Konu...

Boş İnsanlar.

Onlar Allaha havale

• quote:

Boş Konu...

özür dilerim yeni topic açıp kirlilik yarattıgım için ama gercekte baydı artık bu haste mu ayrıca ben hasta mu diyorum çünkü topicin ismi o hasta eden mu.ben milete gitmeyin haste muda kasmayın demiyorumki.bazılarının bütün topiclere haste mu acılcak gelin oraya tamamı demelerini tuhaf vede anlamsız buluyorum.bilmem anlata bildimmi veya anlaya bildinizmi binbaşım.saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: StreWAngeR

quote:

Boş Konu...

Boş İnsanlar.

+ 1907

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.