Şimdi Ara

Hattan olabilir mi!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bağlantı sorunu yaşadığı belirtmiştim modemden kalbolardan değilse Ttnetin verdiği Hatta sorun olabilir mi???

• bağlantı sorunu derken hiçmi bağlanamdın.önceden bağlandı isen daha sonra bağlanamıyor isen hattanda olabiliyor..Tabii hat problemi ise TT çalışanlarını ikna etmen şimdiden zor.(analamak istemezler yada anlamazlar)
  • hattan da olabilir ayrica sizin o çevredede genel bi sorunda olabilir.
    tabii siz müş. hizmetlerini ariyinca ilk olarak sizden kaynaklandigini söyleyecekler.
    kendilerinde genelde sorun olmaz
  • evet bağlantım var ama 1-2 saatte 1 kopma yaşıyorum yani ne download ne msn nede net üzerinden oyun oynayamaz hale geldim aynen sizin dediğiniz gibi bizden kanyaklanmıyor diyorlar ama siz hattan olabilir diyorsanız hattı değiştireceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bilmecem

evet bağlantım var ama 1-2 saatte 1 kopma yaşıyorum yani ne download ne msn nede net üzerinden oyun oynayamaz hale geldim aynen sizin dediğiniz gibi bizden kanyaklanmıyor diyorlar ama siz hattan olabilir diyorsanız hattı değiştireceğim

Hocam hat kablonu kontrol et ilk olarak.Sonra splitter kullanıyorsan splitterı devre dışı bırak ve telefon hattını direk modeme tak hatta telefon bağlı kalmasın.Bu durumda yine koparsan koptuğun anda adsl lamban sabitmi yanıyor yanıp sönüyormu dikkat et.Sonrasında çağrı merkezini ara yaptığın işlemi direk anlat sonucunu gör sonra
  • faces hocam ben başka bi kablo getirip aparmtan kutusuna taktım ama öncekini iptal etmeden onu direk modeme taktım yine bağlantı gitti modemden değil spilterdende değil ama şu an telefonu devre dışı bırakarak deniyorum umarım sorun olmaz ama msn de konuşursak sevinirim pes6m@hotmail.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.