Şimdi Ara

Havali Tabanca Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eskisehir’de esnafim.
    Havali tabanca almak istiyorum. Dükkanda korunma amaçli ayni zamanda, hedef vurmak icin falan.
    Bana 450/500₺ ya kadar önerebileceginiz, havali tabanca varmi?
    Bir kaç satici “Asg Steyr M9A1” önerdi ama daha önce havali tabanca kullanmadigim icin pek bilgim yok bu konuda. Bu model alinir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

En İyi Havalı Tabanca Önerileri

Havalı tabancalar, hedef atış, eğlence amaçlı atış ve hatta kendini savunma için kullanılan çok yönlü silahlardır. {En iyi havalı tabanca hangisi} sorusunun cevabı, ihtiyaçlarına ve tercihlerine bağlı olarak değişir. Bu rehberde, en iyi havalı tabanca tavsiyelerini bulacaksın.

En Güçlü Havalı Tabancalar

Güçlü bir havalı tabanca arıyorsan, yüksek hızlarda ateş edebilen bir model tercih etmen gerekir. {En güçlü havalı tabanca yorum}larına göre, en iyi seçenekler arasında şunlar yer alıyor:

• Crosman 2240
    • Benjamin Marauder
    • Gamo Urban
    • Walther CP88 Competition
    • Umarex Gauntlet

Havalı Tabanca Önerileri

İhtiyaçlarına uygun {havalı tabanca tavsiye}leri için aşağıdaki önerilere göz at:

• Hedef Atış için: Walther P22, Hammerli X-Esse, Feinwerkbau C65
    • Eğlence Amaçlı Atış için: Crosman C11, Gamo PT-85, Umarex Shadowline
    • Kendini Savunma için: SIG Sauer P365, Kimber Micro 9, Springfield Armory Hellcat

En İyi Havalı Tabanca Yorumları

{Havalı tabanca yorumları}ndan faydalanmak, bilgi sahibi bir karar vermeni sağlayabilir. İşte en bilinen havalı tabanca modelleriyle ilgili bazı yorumlar:

• Crosman 2240: Güçlü ve çok yönlü bir havalı tabanca.
    • Benjamin Marauder: Kesinlik ve güç sağlayan bir PCP havalı tabanca.
    • Gamo Urban: Hem eğlenceli hem de pratik bir şehir havalı tabancası.
    • Walther CP88 Competition: Yarışma atışları için tasarlanmış üst düzey bir tabanca.
    • Umarex Gauntlet: Çok atışlı ve yüksek hızlı bir PCP havalı tabanca.

{En iyi havalı tabanca tavsiye}lerini göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarına ve tercihlerine en uygun modeli seçebilirsin. Güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanmayı unutma.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Savunma amaçlı düşünüyorsanız çok büyük hata yaparsınız. Elinizde onu gören biri gerçek silah ile karşılık verirse; nefsi müdafa dan ceza bile almaz. Kaldı ki hiçbir caydırıcılığı yok. Onun yerine eğer maddi açıdan sıkıntı yoksa bulundurma ruhsatlı gerçek bir tabanca, daha ucuza getirmek istersenizde yine ruhsatlı olarak alabileceğiniz en kısa namlulu pompalı tüfek alın. Atış antrenmanı içinde geeçeğe en yakın deneyimi almak isterseniz cybergun veya kwc markalarının blowbackli 1911 modellerine bakın.

• Evet haklisiniz fakat asil amacim bahcede hedefe atis yapmak oldugundan atesli silah dusunmuyorum.
    Blowback özelikli tabancalarda hedefin saptigini okudugumdan beri blowbacksiz modellere bakiyordum. Hedef sapma konusunda bi bilginiz varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: okankucukk

Evet haklisiniz fakat asil amacim bahcede hedefe atis yapmak oldugundan atesli silah dusunmuyorum.
    Blowback özelikli tabancalarda hedefin saptigini okudugumdan beri blowbacksiz modellere bakiyordum. Hedef sapma konusunda bi bilginiz varmi?
    Anlatayım. Bu tabancalar genelde çelik bilye atar, yivsiz bir namludan çıkan bu bilyeler zaten stabil olmaz. Kimisi namlu çıkış hızları düşük olduğu için, bilye namluyu terk etmeden sürgünün ileri geri hareketi sebebiyle hassasiyetin bozulacağını söylüyor ancak bu doğru değil bence. Bersa bp9cc tabancam vardı, bu konuya bende takılmıştım. Ağır çekimler ile atışlarımı kaydettim. Bilye namludam çıktıktan sonra sürgü hareketleniyor. Siz hassasiyet istiyorsanız blowbackten ziyade bilye değil pellet atan veya her ikisinide atan modellere bakın.

• BoltAction kullanıcısına yanıt
    Anliyorum, peki bana 400/500₺’ye kadar önerebileciginiz bir model varmidir? Anladigim bir sey degil havalar sogumadan biraz hedef vurmak istiyorum. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: okankucukk

Anliyorum, peki bana 400/500₺’ye kadar önerebileciginiz bir model varmidir? Anladigim bir sey degil havalar sogumadan biraz hedef vurmak istiyorum. 😊
    O fiyata hem pellet hem blowback zor. Asg bersa bp9cc tavsiye edebilirim. Veya kwc tanfoglio 1911

• Asg Steyr M9A1 nasildir peki?

• En güçlülerden biridir ama blowback ve pellet arma yok.

• Bahçeli eve taşındık, alanımız müsait olduğu için havalı tabanca ile atış yapabilme ihtimalimiz var. Daha geçenler Beyav.net adresinden Ekol ES 66 Havalı tabanca aldım ve bayağı memnun kaldım. Faturası ile birlikte gönderiyorlar. Malum havalı tabanca kullanabilmek için faturasının olması şart. Havalı tabanca fiyatları linkinden tüm modellere ulaşabilirsiniz. Blowbackli olanlar da mevcut

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.