Şimdi Ara

Hayatta Hiçbir şeyi Başaramayan Herifin Tekiyim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
4.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ne diyorum sen ne diyosun tamam kardeşim pardon başmühendisim patronum tatilimin elinde olduğu patronum özür
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1752

Ben ne diyorum sen ne diyosun tamam kardeşim pardon başmühendisim patronum tatilimin elinde olduğu patronum özür

1-2 yıl sonra böyle gülebilcek misin bakalım
  • Çalış bu sene yaparsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lnsurgent kullanıcısına yanıt
    Sen güzel bir eş bulmayı bile paraya bağlamışsın koçum , ne o paran olmazsa en güzel kız senin yanında olmaz mı? ahh yapmaaa sen başmühendissin ama? en kötü sekreterini kendine aşık edersin dimi? tatili dilinin ucunda zaten
  • 97 doğumluyum bende seninle aynı durumdayım bu sene yazdım birbölüm hem okuyup hem ders çalışcam. Senelerdir sınava giriyorum ama hayalim var bu sene başaracağım inşallah.çok işte çalıştım daha 21 yaşındayım ama gerçekten çok iş yaptım. Hem çalışıp hem ders çalışman zor kardeşim en iyisi okuluna dön hem okul oku hem ders çalış. Başka türlü işten eve geldiğinde yorgun olacaksın ve direk uyuyacaksın en iyisi okulu gitmek

• okumuyacağın bir bölümü yazarak hata etmişsin, ama zararın neresinden dönülürse kardır, aileni karşına al puanım kırılacak bu saatten sonra pdr hayal de, sakaryaya geri dön, hem sınava çalış hem bölümü oku,oldu oldu olmazsa bir yıl kaybın olmaz,zaten ilk sene verilen dersler bir çok bölümde ortaktır tarih türkçe vs dersler, ikinci sene ailene hiç bişey demeden sakaryada sınava hazırlan çok sıkı çalış sağlam çalış, okulu önemseme sınava ağırlık ver, inşallah olur, o zaman bırakırsın sakaryayı, ben psikolog olmak istiyordum rehber hocaların gazına gelip havacılık okudum, haala pişmanım, seni benden daha iyi anlayan olmaz emin olabilirsin, sakaryayı bırakman hedefine ne kadar bağlı olduğunun bir göstergesidir ama kırık puanla çok zor be güzel kardeşim...
  • emrecan1752 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arkadas meslek lisesi mezunu. Forumda iki tane meslek liseli var. havalarindan gecilmiyor ; 1. Helixsna 2.bu cok takma yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • florasanhasan kullanıcısına yanıt
    Hocam hem üni okuyup hem sınava çalışınca nasıl diğer üniversiteye gideceksiniz biraz aydınlatabilir misiniz bu üni dondurma işi nasıl oluyor

• öyle bir bölümü bırakmak gerçekten hiç akıl karı değil nasıl iş imkanı yok ya dünya teknolojiye yöneliyor her şirket teknolojiyle yönetiliyor o meslekte adam akıllı mezun olduktan sonra giremeyeceğin şirket yok bence akılsızlık etmişsin.
  • Hocam bilmiyorum hiçbişey ama öğrenirim elbet üniye başlayınca. Okul başladı ama daha uğramadım başlar başlamaz araştırcam

O makarnayı hergün yiyip çıt çıkarmayacak kızlar tanıyorum sen düzgün bir insan ol karşına öyle biri çıkar kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: florasanhasan

O makarnayı hergün yiyip çıt çıkarmayacak kızlar tanıyorum sen düzgün bir insan ol karşına öyle biri çıkar kardeşim

olum hergün makarna yiyip hayatın zevki mi olur
    hergün 12 saat çalışmak?

ders çalışıp iyi bir yerelere gelip
    hergün makarna yemeyi kabullenen kızla harcıcaksın parayı tabiki
    ben instadaki zengin kızlara para yedirelim demiyorum

ama hayata 1 kere geliyoruz zevkini çıkarmak gerek
  • havacı27 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle tavsiyelerin için teşekkür ederim.Üniversiteye dönmem imkansız ilişiğimi tamamen kesmiş durumdayım bugün iş buldum yarın iş başı yapıcam.Kırık obp geçene kadar desem daha doğru olur.2018 benim için iş hayatıyla geçicek belki minik minik ygs lys kasabilirim unutmamak amacıyla yani.2019da işi bırakıp sınava çalışıp öyle giricem ki sınav o tarihe kadar kalırsa.Ülkede yarın ne olacağı belli değil.An itibariyle 18 yaşındayım 98 son ay doğumluyum 2019da 20 yaşında olucam ve aşırı geç olduğunu düşünmüyorum üniversite için ama dediğim gibi inşallah sistem değişmezse tabi.Yazdığın şeyi çok beğendim aynısını abim de söyledi belki yanlış tercih verdin ama belki de bi yanlıştan döndün dedi.Bilemeyiz çok teşekkür ediyorum ilgi alakan için.
  • Tavsiyeyi bilmem de laptopa 1500 oynar benden

İyi forumlar

Hocam insanlari kucumseme artik muhendisligi kazandin mi yoksa hayalin mi bilmiyorum ama gemi muhendisligide cok ahim sahim degil

• quote:

Orijinalden alıntı: S.O.R.J.P

Hocam insanlari kucumseme artik muhendisligi kazandin mi yoksa hayalin mi bilmiyorum ama gemi muhendisligide cok ahim sahim degil

ahım şahım ne var okuyarak olunacak?
    Adam

üniversiteye başladınız mı bilmiyorum ama. mühendislerin işçilerden daha az aldığı bir ülkedesiniz efendim mühendisin kendisi köledir. sanırım 40 yaşını devirmiş mühendislere bakıyorsunuz. 15 e yakın mevzun arkadaşım var mimar mühendis en babası 3bin alıyor. biraz sorun soruşturun. hakim veya savcı olan arkadaşlarımın dışında mesleğine başlayalı 2 sene olmuş arkadaşlarım veya bildiklerim arasında benden fazla kazancı olan yok. en babası 5bin kazanıyor. okumayandan bahsetmişsiniz elbette okuyun ama uçmayın. devlette olmadığınız sürece rakamlar içler acısı. bahsettiğiniz meslekte o kadar para varsa bizde okuyalım :)
  • Yanlış anlaşılmasın ama sanki 2 haftadır ne zaman foruma girsem bu konu karşıma çıkıyor gibi .d

• emrecan1752 E kullanıcısına yanıt
    pdr veya psikolojiden bahsetmişsiniz . misalen benim 10 sene önceki hayalimdi ama şu an girenler açıkta kalıyorken hakikaten istediğiniz için mi bu mesleği yapmayı istiyorsunuz . klasik öğretmen maaşı alacaksın. parasını geçtim binbir türlü zahmeti var atanmasının. psikologların devlette aldıkları parayı duyunca evde götümü devirip yatar 2 kitap okurum demişliğim var. kendinden hiç ümidin yoksa devlette memur olacaksın .çok istiyorsan istek azmi doğurur ama ne istediğini bilmen lazım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.