Şimdi Ara

Hayırsever Arkadaşlar,Abilerim,Ablalarım Sizlerden bir isteğim olacak :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle okuduğunuz için teşekkür ederim. Üniversite öğrencisiyim 4 ay kadar önce iş bankasının iş'te üniversiteli kartını alma gafletinde bulundum ve tahmin edebileceğiniz gibi kart borcunu ödemekte sıkıntı çektim. Geçen ay tanıdığımı sandığım okulun bulunduğu ilçenin yerlilerinden birinden borç aldım 130tl kadar. Adam bu akşam 9a kadar parasını istiyor benim cebimde de 5-6 tl var Çok değerli okuyanlardan ricam 1 hafta sonra geri ödeyeceğim şartıyla gönlünüzden ne koparsa bu çaresiz kardeşinize yollamanız. İsteyene özelden öğrenci kimliğimin resmini,telefon numaramı,kimliğimi hepsinin resmini atarım ilk defa böylesine sıkıştım Allah hiç kimseye yaşatmasın bu durumu çok zor cidden

• sıkıntı çekmezsen tekrarlarsın aklın başına gelmeli ki cin gibi ol, yoksa biri sana para verdi ne anladık bu işten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardo sana ilk mayışlan verirdim ama benim mayış 30unda yatiyur

• Koyaanisqatsi K kullanıcısına yanıt
    Kartı da nakit ihtiyacından dolayı çıkarmıştım kırdım attım adamdan borç alıp ödedikten sonra daha önce hiç kart kullanmamıştım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06fth

Kartı da nakit ihtiyacından dolayı çıkarmıştım kırdım attım adamdan borç alıp ödedikten sonra daha önce hiç kart kullanmamıştım :(

İptal ettirdin mi!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: biradamdiro

quote:

İptal ettirdin mi!!!

Borcu kapandıktan sonra 6. ayda iptal edilebiliyormuş. Kapattıktan sonra 6.aya kadar bekleyip iptal ettirecem. Kart kırık zaten şuan 4 parçaya böldüm açık olsa da kullanmamak için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biradamdiro

quote:

İptal ettirdin mi!!!

Borcu kapandıktan sonra 6. ayda iptal edilebiliyormuş. Kapattıktan sonra 6.aya kadar bekleyip iptal ettirecem. Kart kırık zaten şuan 4 parçaya böldüm açık olsa da kullanmamak için

Kart no arkasında yazan 3 haneli sayı aklında mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Koyaanisqatsi

kredi kartı kullanmak haramdır, bu yüzden oh olsun

Size ne içiriyorlar ya

Yallah arabistana yeter senin dini inancına göre öyle diye herkese mi haram olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi straptezlo -- 27 Kasım 2017; 18:55:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.