Şimdi Ara

Hayvanları koruyalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bir hayvansever olarak hayvanları korumak isteyen ve hayvan besleyen biri olaraktan sizlere Bodrum Hayvanları Koruma derneğinin ne kadar iyi bir kuruluş hayvan sevmeyen bir şey olduğunu sizlere söylemek istiyorum.Sizlere bunu kanıtlıycam.
    Hayvanları doğal ortamına bırakalım diye bir yasa var bunu biliyorum.Peki Bodruma özel olaraktan sanırım şöyle bir yasa var.Hayvanları dışarı atalım.Hepsini tekme tokat dövelim.2 TRİLYON ALIP sokağa hiçbir şekilde yem atmayalım.Böyle bir yasa olduğunu sanmam.Ben 3 günlük bir kedi besledim.Hayvanları koruma derneğinde ise hayvanların uyuşturulması gibi masraflara girmeye ne gerek var???Kafasını kesiverirler hain herifler.Gerçekten ben 2 TRİLYON Türk lirasının nereye gittiğini anlayamadım.Kediler,Köpekler,Kuşlar açlıktan susuzluktan kırılmakta.Sizcede Onlara kışın yem atılmamalımı(Atılmamalı diye düşünen varsa msn eme beklerim)Kediler kışın AÇLIKTAN öldü.Yalan atmıyorum.Onlarca kedi açlıktan öldü.Kuşlar bir bir açlıktan bayılmaya başladı.Soğuktan sevan diğil.Açlıktan.Kedilerin kafalarını niye kestiklerini aklım mantığım ya almadı yada ALAMADI.Hayvanlaır koruma derneği Bodrum Başkanı birisi.Vejeteryan olduğu halde Hayvandan yapılmış ayakkabı, palto giymesi,Hayvan katletmesi biraz ilgincime gitti doğruus.Nede olsa onlar en iyisini bilir.Hak vermek gerekir.Hayvanları öldürmemi hayvan haklaırnı çiğnememi hayvanları koruma derneğimi olduğunu ben anlayamadım ne yazıkki.Eğer bi ülkede hayvanlardan nefret ediliyosa hayvanlar öldürülüyosa ''fazla söze ne gerek''açıklamasını kullanmak ister ve dilerim.Hayvanları koruma derneği sağolsun daha çok az kediyi kısırlaştırdı.Kısırlaştırdıklaırnıda sadece su verip 3 saat sonra sokağa bıraktı.Sağolsıunlar hayvanlara çok iyi bakıyolar.Hayvanlardan nefret ediyosanız anlamaya gücünüz asla yetmiycektir.Ama severseniz ne dediğimi çok iyi bir şekilde anlARSINIZ.Ben evimde kedi besliyorum.Oysa Hayvan Haklarını Koruycak olan kişi sokakta yanına yaklaşan kedilere vurduğıunu gördükten sonra ve birde vurduğu için Trilyonlarca para aldığını gördükten sonra ben anladım neyin ne olduğunu ne yazıkki.Onu burdan Tebrik ederim.Böyle gitmesini arz ederim.Sadece birkaç kedi besleyip HAYVANLARI SEVİYORUZ Diyorlarsa mutlaka seviyolardır.Yaaa ben neden hayvanlardan nefret edildiğini anlamıyorum.Zaten biz insanoğlu herşeyi kattektik.Şuana kadar Trilyonlarca hayvan kestik, yokettik.Daha ne istiyosunuz evcilleşmiş hayvanlardan.(diğer sitelerde bu yazımın 3 katından fazlasını yazıcam)Sizlerde benim bu msjımı diğer sitelerde yayınlayın.Ve bunları çok büyük yerlere kadar götürelim.Ne dersiniz?Sokaklara hayvanlara yem götürdüğünüzde hayvanla koşa koşa birşeyler yemekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dracula1_926 -- 29 Nisan 2005, 21:47:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.