Şimdi Ara

Hazırda beklet i etkinleştiremiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar denetim masasından güç özelliklerinden Hazırda beklet seçeneğini etkinleştiremiyorum. tıklayıp tamam a bastığım zaman güç ilkesi yöneticisi hazırda bekleme dosyasını ayıramıyor, dosya başka bir işlem tarafından kullanıldığı için dosyaya erişilemiyor hatası veriyor.

görev yöneticisinden programları sırayla kapatarak denedim ama olmadı. microsoft un destek sayfalarında da gezdim herhangi bir bilgi bulamadım. xp nin güncelleştirmesi var mı acaba bu iş için.

bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsunlar lütfen. hazırda bekletmesi olmayan bir notebook olmaz bence :(

• normal şartlarda dediğin gibi etkin olması lazım. hazırda bekletmenin etkin olabilmesi için yeterli miktarda yer olması lazım ayarlaı ve o anki programları n durumlarını.

fakat bahsettiğin şey windowsun kendi alt programlarından kaynaklanıyor olabilir. benim tavsiyem güvenli kipte açıp o şekilde denemen. bi de o şekilde dene bakalım.
  • güvenli kipte açtım güç yöneticisinde hazırda beklet fonksiyonu hiç çıkmadı.

arkadaşlar yaması falan var ise gönderin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.