Şimdi Ara

hd5850 2 adet 6pin güç girişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu 2 adet güç girişinide güç vermemiz şartmı benim güç kaynağında sadece bir tane için çıkış var.Tek olarak bağlasam problem olurmu acaba?

tşk.

• İki güç girişini de takmanız lazım.

Ekran kartının kutusundan şu şekilde güç kablosu çıkıyor;

hd5850 2 adet 6pin güç girişi
  • güç kaynağının markası ve modeli nedir eğer sağlam psu değilse sistemine zarar verebilir çünkü bahsetiğiniz kart en az sağlam 400 ile 500 watlık psu istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr.sertac

Arkadaşlar,

bu 2 adet güç girişinide güç vermemiz şartmı benim güç kaynağında sadece bir tane için çıkış var.Tek olarak bağlasam problem olurmu acaba?

tşk.

Kart benim eski kartim. Tekrar hayirli olsun.

Ben size 1 adet pci-e baglanti kablomu zaten gondermistim; diger 6 pinlik kabloyu ise guc kaynagindan cikan upuzun bir kablo var sata guc kablolari; dvd writer filan hepsi o kablodan guc aliyor iste o kabloda 6 pin konnektoru de vardi ikinci girise de onu takmistim guc kaynaginizin marka modelini bilmiyorum ama o sekilde deneyebilirsiniz.

Arkadaslarin dedigi gibi guc kaynagi 500 - 550w alti ise sikinti olabilir. Benim guc kaynagim 750 watt ornegin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nosfecagri N kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Teşekkür ederim,kartınız gerçekten temiz,sanırım benim güç kaynağı biraz eski model marka olarak iyi ama teknoloji olarak biraz eski kalmış,dediğiniz gibi güç çıkışları yok,2 tane 4 pini 6 pin'e çeviricili kablolardan sipariş verdim onlar gelince,sorunum çözülür büyük ihtimalle,cevap veren herkese çok teşekkürler

saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.