Şimdi Ara

HDMI Uydu Alıcı Tavsiyesi Lütfen (Max 250 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar uzun süredir forumda araştırıyorum ancak işin içinden bi türlü çıkamadım.Kafam allak bullak oldu.200-250 tl arası 32" lcd tv için güzelce tv izleyebileceğim hdmı uydu alıcı tavsiyesi istiyorum.Sorunsuz güzel Yayın sağlayan bi ürün tavsiyenizi bekliyorum.Teşekkürler

• Bu topicte Next in bir modeli vardı. Kargo dahil 155 Tl. Özellikleride iyiydi.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=43207

next ye-18000 için vatanın sitesindeki yorumu aktarıyorum:

" HDMI dan LCD tv ye görüntü aktardığınızda istediğiniz net görüntüye ulaşamıyorsunuz. Hama marka altın uçlu HDMI ve Scart kablo ile denedim. Scart çıkışı çok daha iyi.. Belki zamanla cihaz yeni olduğundan eksiklikler yazılımla düzelir.. Diğer özelleikleri ise cihazın fiyatına göre çok iyi diyebiliriz. Dediğim gibi HDMI dan fazla beklendiniz olmasın şu an..
    Artıları: usb'den güncelleme ve kanal listesini yükleme
    Eksileri : hdmı görüntü kalitesi scarttan kötü "

• hazır konu açılmışken Kanal geçişi hızlı hdmi çıkışlı usb falan önemli değil sadece kaliteli bi cihaz istiyorum.cihazın verdiği görüntü kaliteli olsun. paylaşım falan düşünmüyorum. böyle bir cihaz var mı ?
  • ben x3 aldım (turbo modeli degil)gayet memnunum tavsiye ederim.Ozellikle menusu kullanılısı kolay
  • ben de "goldmaster 76700 hdmi" ile "next 18000 hdmi cis" arasında kaldım. araştırdığım kadarıyla goldmasterda component çıkışı yok, nextte var. goldmasterda pvr usb ye kayıt yok, nextte var. goldmasterın menüsü daha güzel. next daha ucuz. nextin kutusundan kablo da çıkıyormuş goldmasterdan ne çıkıyor bilmiyorum. nextte hdmi'dan verim alamazsam componenti kullanırım diye düşünüyorum. goldmasterda hdmi'dan verim alamazsam scarta kalacak işim. şu iki cihazı kullanmış birinin vereceği yorum paha biçilemez bu aralar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatanka54

Arkadaslar uzun süredir forumda araştırıyorum ancak işin içinden bi türlü çıkamadım.Kafam allak bullak oldu.200-250 tl arası 32" lcd tv için güzelce tv izleyebileceğim hdmı uydu alıcı tavsiyesi istiyorum.Sorunsuz güzel Yayın sağlayan bi ürün tavsiyenizi bekliyorum.Teşekkürler

turbo hd 1.5 aydir kullaniyorum cok memnunum
  • Hiremco Titanx Hd
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga64

Hiremco Titanx Hd

Sony 40EX500 model televizyonuma kaliteli bir uydu alıcı lazım.Bu söylediginiz model nasıldır acaba?Kullanan var mı?HD yayınları izleyebilmek için ne yapmak lazım?Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.