Şimdi Ara

Hecarim için yardım rica edeceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pek kullanılmayan bir champ. Ama kullanan da etkili kullanıyor. 6300 IP verip kullanamamak saçma olur, dolayısıyla bu champ hakkında beni bilgilendirebilecek, item, strateji, kısaca rehber vesaire tavsiyeler verebilecek biri varsa memnun olurum. Ayrıca diğer stajda olduğumdan, ve buradaki internette de çoğu site bloklu olduğundan dolayı mobafire, solomid gibi sitelerden yararlanamıyorum. Eğer bu sitelerden link atarsanız ne yazık ki bu linklere göz atamam, ta ki eve gidene kadar. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

• 6 zeal kas sonra pdye çevir pasifi sayesinde hayvani oluyon şahsen öyle yapıyorum ama fail olmamaya dikkat et troll diye reportluyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube a dont feed hecarim yaz

• Ne yazık ki YouTube da bloklu sitelerin arasında. Sanırım eve gitmeden Hecarim hakkında bilgi sahibim olmam biraz zor...
  • Full tank buildiyle 1v1 i geçtim 2v1 de alamayacağı adam yok 4v1 girip quadra almıştım numero uno hecaeim huehuehue
    Hecarimle ilgili soruların varsa sorabilirsin

• alma derim, değmez 6300'e. çok zevksiz bir şampiyon.
  • Bende Jarvan IV çok oynadım biraz sıkıldım Hecarim için para biriktirmeye başladım günde 900-1000 ip kasıyorum,4güne alırım.
  • fena bir hero değil bana zevkli geliyor
  • vallaha çimlerin arkasından birden hızlıca ganka çıkınca korku salıyor :D ben ilk wriggle beerseker(bazn boots of swiftnes) trinity phantom dancer warmog atmas impaler sonra yeniden phantom gidiyorum oyun sonuna doğru wriggle ı bloodthirsterla değiştiriyorum oyun ilginçlerşiyo bu buildi yapınca 4 kişi bakmışsın ganktan önce sonra girdiğin zaman dağılıyolar hepsini teker teker avlıyosun ölmek üereyken hılı hızlı kaçıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad Misafiri

Full tank buildiyle 1v1 i geçtim 2v1 de alamayacağı adam yok 4v1 girip quadra almıştım numero uno hecaeim huehuehue

Jungle oynamayı planlıyorum. Dolayısıyla jungle rotası, skill, item için yardım edersen çok iyi olur hocam. Runes = +7-8 AD, +72 HP, +13 Armor, +13 MR. Ve ne tarz stratejiler kullanmam gerekiyor, gerek teamfight'ta, gerek gank atarken, early, late her tavsiyeye açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necrolex

quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad Misafiri

Full tank buildiyle 1v1 i geçtim 2v1 de alamayacağı adam yok 4v1 girip quadra almıştım numero uno hecaeim huehuehue

Jungle oynamayı planlıyorum. Dolayısıyla jungle rotası, skill, item için yardım edersen çok iyi olur hocam. Runes = +7-8 AD, +72 HP, +13 Armor, +13 MR. Ve ne tarz stratejiler kullanmam gerekiyor, gerek teamfight'ta, gerek gank atarken, early, late her tavsiyeye açığım.

Hecarim zaten jungle oynanır lanede berbat bir hero nocturne gibi.
    Ben genelde full tank build çıkıyorum ama eğer takımda 1den fazla tanky varsa (solo top ve supportun tanky olması gibi) ofansif bir build çıkılabilir.
    Runeleriniz uygun açıkçası hecarim için özel rune dizmek mantıksız ama ideal hecarim runeları şunlardır:
    Arpen marks
    flat Armor seal
    flat mr glyph
    ms quint
    Masteryler:
    9-12-9
    Offense'dan
    Summoner's Wrath 1/1
    Brute Force 3/3
    Alacrity 4/4
    Weapon Expertise 1/1
    (Ghostu güçlendiriyoruz ayrıca ad as ve arpen alıyoruz bu masterylerde)

Defense'dan
    Resistance 3/3
    Hardiness 3/3
    Durability 4/4
    Veteran's Scars 1/1
    Vigor 1/3 (1 kere veriyoruz)
    (Mr armor Hp ve health regen veriyor bu masteryler bize)

Utility'den
    Expanded Mind 3/3
    Improved Recall 1/1
    Swiftness 4/4
    Runic Affinity 1/1
    (Bu masterylerde mana,ms alıyoruz ayrıca recall süremizi kısaltıp buff süremizi uzatıyoruz

Spell
    Smite-Ghost

Skill

R öncelikli Q-W-E veya Q-E-W sırasıyla fullüyoruz (hepsini sırasıyla açacağız tabiki)

Item

Ben full tank gidiyorum belirttiğim gibi eğer takımda 1den fazla tanky varsa offtank build çıkıyorum

full tank buildimi söylemeye gerek yok offtank buildim şöyle:
    Wriggle
    Mercury
    Randuin omen
    Trinity
    Warmog
    Atma's Impaler
    ya da bu ikisinin yerine AoL/Banshee/GA

Strateji çok basit adamı e ile ittiriceksin earlydeki ganklerin büyük ihtimal FB aldırır takımına ama sakın gank atarken e ile birlikte ghost açma gank attığında adam kaçıyorsa ve yakalamak zorsa ghost kullan ayrıca özellikle late gamede elin sürekli q da olsun sürekli q spamla
    Jungle rotası basit Bluedan başlayıp wolfları öldür sonra red ve wraith. eğer 3 level olmadıysan 3 level olana dek jungle dön ve q-w-e skillerin açıldığına göre de canın az değilse ganke hazırsın eğer canın azsa recall çekeceksin tabii ki.
    TF de yapacağın iş çok basit adamlar toplu şekildeyse ulti at takımına 1 saniye kazandırır. tfde bi kere w aç işte bi kere de e vurursun carry ye sonra q ya basıcaksın sürekli q q q q q ve onlara QQ yu göstericeksin.
    Ayrıca ultin harika bir kaçış skilli.

• evet kulanılmadığı doğru fakat oyunun attack damage rekorunu kıran tecili şampiyondur..

http://www.youtube.com/watch?v=fLqbsUZOoxI&list=UU3FG_gOPjOiHo1iWLtD1qDw&index=2&feature=plcp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur061 -- 30 Temmuz 2012; 16:46:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kertekin

http://www.youtube.com/watch?v=z9kslTMCUb8

izlerken korktum
  • @Silkroad Misafiri
    Teşekkürler hocam gerçekten yardımcı oldun. arpen mark'lar ad'den iyiyse onları kullanırım. Sadece MS yok. Ve item çıkış sıralaması hakkında 1-2 bilgi verirsen mükemmel olacak. Gayet güçlü, kullanılması zor, banlanmayan ve pek bilinmeyen bir champ. Elo yükseltmeme yardımcı olacak diye düşünüyorum. Tekrar teşekkür ederim.
  • Ne yapican hecarim i. Nocturne al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hecarim oynaması çok zevkli fakat bana çok zor gelen champlar arasında off tank çıkıyordum kendisini ama bir türlü oynarken başarılı olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necrolex

@Silkroad Misafiri
    Teşekkürler hocam gerçekten yardımcı oldun. arpen mark'lar ad'den iyiyse onları kullanırım. Sadece MS yok. Ve item çıkış sıralaması hakkında 1-2 bilgi verirsen mükemmel olacak. Gayet güçlü, kullanılması zor, banlanmayan ve pek bilinmeyen bir champ. Elo yükseltmeme yardımcı olacak diye düşünüyorum. Tekrar teşekkür ederim.

Arpen karşıdakilerin base armorunu kırmak için fakat ad de olur.
    Hecarimi maininiz yapmadan ms quint almayın kullanamayıp pişman olma ihtimaliniz de var çünkü.
    Peki neden ms quint?
    Çünkü hecarim bonus mssinin %10-25 ini(per level olarak artıyor oran) ad ye dönüştürüyor pasifle e skilli arasında mekanik oluyor böylece.
    Ayrıca hecarim çok yavaş bir hero mobility olarak ms quintler bu ihtiyacı karşılar ya da bot + 3pot başlayacaksınız mobility için.
    ha ben risk alanam diyorsanız armorla başlayın daha sonra botu alırsınız.
    item sıralamasına gelince hog ya da philo çıkın fakat bunları shurelia ya da randuin yapmanız lazım.
    Gp5 imuz kalsın bir yanda botumuzu wrigleımızı tamamlayalım triforce çıkalım banshee frozen ne alırsanız işte sıralama pek önemli değil açıkçası

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.