Şimdi Ara

Hedef Seçimi Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin hocalarim 2019 ygs-lys için çalışmaya başladım 11 sınıfım kendime bi hedef belirleyip ona göre çalışmaya başlamak istiyorum ama bi türlü karar veremedim
    Kendimle ilgili not: Istanbulda bi meslek lisesinde teknik bölüm olarak bilişim okuyorum çalışmaya bu sene başlıyorum maalesef aklım başıma yeni geldi 11. Sınıfım artık bu sene derhaneye başlamayı dusunuyorum
    Hedef okulla ilgili istediklerim:
    Istanbulda olması (sağlık nedeniyle istanbulda olmalıyım)
    Bilgisayar ile alakalı bir bölüm olması (buda hayallerim için)
    Ücretli olmaması
    Bilgisayar muhendisligine falan baktim genel olarak puanlar biraz yuksek gibi diger bolumler vb hakkinda cok bi bilgim yok bu yuzden sizden tavsiye istiyorum simdiden cok tesekkurler
    Not: Mobildeyim yazim hatalari icin ozur dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vay be bende 10. sınıfta hedef belirliyordum özledim be o günleri ne güzel dert tasa yok sadece hayal kuruyordum :) :) bence en iyisini yapıyorsun arastır ben 9 ve 10da hiç ders calısmazdım sadece ne yapacağımı araştırırdım ilk başta bilgisat müh düşünürken zamanla arastırdıkca fikrim değişti
    https://www.youtube.com/watch?v=fT1IL3gyuP4&t=149s benim böyle adamlardan böyle videolardan haberim yoktu bakmanı isterim
    bende EML elektrik elektronik mezunuyum
    ders konusunda yapabileceğim en önemli tavsyim bir an önce kendini ders calısmaya ayarlamk ilk çalıştığım günler zor oluyordu kalkıp gezesim gelyor zorla calsıyordum bu zamanla geçiyor ama
    dediğim gibi araştırmaktan vazgecme

• Videonun birazini izlemistim birazdan tamamini izleyecegim ben kendime dogru meslek olarak bilgisayar ile ilgili bir meslek dusunuyorum amacim bilgisayar muhendisligi kazanip ondan sonra kendimi gelistirerek asil yolumu secmekti ama muhendislik puanlari biraz sıkıntı benim icin malum okulumda cok iyi degil kendi kendime daha cok calismam lazim

Not: Puanlar evet zor ama imkansiz diye birsey de yok bunuda biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.