Şimdi Ara

Hedefsiz Eleman'dan TAVSİYELER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet gençler kendimi banlamistim yeni açıldı ban.
    Sinavim tyt kötü AYT normal geçti. Tyt öncesi kustum ilk senedi stres yaptım karga geldi Türkçenin ortasında çiyan çiyan bağırdı rahat 5 10 dk.
    Her neyse size güzel tavsiyeler vereyim.
    1-Bu forumdan uzak durun.
    Bunu dememin sebebi MEB'İN piyasadaki en kolay soruları sorması ama buna sevgili donanımcılar "Öğğğğ sen benzer soruları 10 bin defa çözdügün için öyle diyorsun sınavda gelse duramazsin." Gibi sozcuklerle saçma sapan karşı çıkmaları sizi strese sokabilir ki beni soktu. Arkadaşlar, bu forumun %80'i mezun. Yani adam ilk sene aksilik yaşamış diğer seneye kalmış o yüzden o aksiliği buraya yazıyor herkese olacakmış gibi konuşuyor (uyarıyorsa ayrı bu arada..) yani uzun lafın kısası ya takip etmeyin ya da sadece soru çözüm yerinde takılın.
    2- Eksiklerinizi iyi analiz edin. Bak sen sevgili 2020 de girecek olan arkadaş bunu kulak arkasına atma. Bu gerçekten çok önemli ÖSYM artık işin mantığını istiyor. Bol soru çözmekle olacak is değil(AYT fen için konuşuyorum. ). Tabii bol soru çözerek pekistirirsin ama yanlışlarını aklında kalanları mutlaka sor kurcala.
    3- Acil AYT den uzak dur. Tyt si güzeldir.
    4- 345'in her denemesi çöz.
    5- az mastürbasyon yap. boş zamanlarda kitap oku.
    6- HEDEFİN OLSUN....
    7- ÖSYM nin gerçekten sınavı kolay yaptığını unutma...

Benden bu kadar bu sene boyunca üstümde emeği geçen herkese teşekkürler adamınız. ..

• Sanane lan benim şıklatmamdan
  • hedef odaklı masturbasyonumuz hedefsiz adamlara kalmış..
  • MEB'İN piyasadaki en kolay soruları sormasından sonrasını okumadım.
  • 3.madde ters yazılmış olmasın tuhaf geldi
  • childintheRye kullanıcısına yanıt
    Yok acil AYT MAT acayip yeni nesil.Çok saçma yani 345'in AYT MAT'ının daha iyi olduğunu görmüş olduk.
  • Valla ne dersen de.Çalışan adam için MEB en kolay soruları sorar herhangi bir aksilik olmazsa.Olayın mantığını oturtmuşsan sana bu seneki AYT çerez gibi gelmesi lazım.He Fen için konuşacak olursam evet diğer senelere göre yorum ağırlıklı zordu...Ama tüm sorular öyle değildi.Sana 4 tane sorunun seçici olduğunu söyleyebilirim.Diğerleri hep alışılmış sorulardı.
  • Boş yapma moruk.Eğer ders çalışırken dikkatini dağıtacak şekildeyse yap gitsin.Ama öbür türlü seni yorar.Uykunu getirir.Unutkanlık yapar.
  • HedefsizEleman H kullanıcısına yanıt
    Ya 345 zaten her turlu daha güzel ama acilin tytsinin tutar bir yani yok bence
  • childintheRye kullanıcısına yanıt
    Yok zaten eskiler bilir.ACİL TYT için psikolojisini bozmuş adamım.Acil TYT dememin sebebi acayip özgün sorulardan oluşması.Yani yeni sorulara nasıl tepki veriyorsun onu ölçmek için yapılan bir deneme diyebiliriz ve evet ACİL TYT MAtematiği Yayın denizinden sonra en zor TYT Mat denemesi.Psikoloji bozacak lakin ben pes etmemiştim devam etmiştim çözmeye yararını gördüm.Acil TYT'siz sınava girmeyin , istersen süre tutma (tavsiye etmem.) ama kesinlikle çöz.Bir de ben normalde 30-35 arası yapıyordum ama 25-30'a düşersen sıkıntı etme.Zor yani deneme bunu da söyliyeyim ki çözdükten sonra üzme kendini.
  • Ösym kolay sormuyor arkadaşım yıl içerisinde en kaliteli ve orijinal soruları ösym nin sınavında görüyoruz ayrıca sınava 2 milyon insan giriyor neyse parmaklarımı daha fazla yormayacağım
    Soruları Meb mi hazırlıyormuş? Üstelik kolay da soruyorlarmış? :D?

Ayt fende seçici olan 4 soruyu söylemeni rica ediciğim efenim...
  • Fizik o çemberin içerisinde silgi.
    Fizik elektrik devre sorusu reosta kondanstör vesaire.
    Biyoloji TRna'lı soru M RNA'lı soru hata oluyor o soru.
    Hatta 3 soruymuş :D
    Ben Elmaslı soruyu boş bırakmıştım ama o eleyici midir bilmiyorum bilen direkt işaretlerdi.
    O zaman senin dediğine göre millet 37 doğrudan az yapmamıştır veya en basitinden sen 37 net falan yapmışsındır karşim tebrikler. Bu arada benim ayt feni 39d 1y yapmam da seni destekliyor...
  • BlueEarth kullanıcısına yanıt
    kaliteli ve orijinal sorular = zor sorular mı oluyor?
    ÖSYM şu ana kadar girdiğimiz en kaliteli denemeyi yaptı bize.Ama en zor denemeyi değil...
    Aradaki farkı anlamışsındır umarım.
  • Acilin ayt sini almiyorsaniz tyt sini hiç almayın. acilin geo denemelerinj kesinlikle öneririm.
  • Aferin lagaluga yapma o zaman ve hayır 37 net falan yapmadım.Hatta 37 net falan yapmadığım için diyorum ki "37 doğrudan az yapmamıştır" önermen otomatik çöküyor.Çünkü insanlar aksilik yaşıyorlar...
    zor soruyor demedim zaten arkadaşım ösym nin birden fazla amacı var ne bekliyorsunuz anlamayıorum dediğim gibi sınava 2 milyon insan giriyor tek amacı 10k yı sıralamak değil ama senin dediğin gibi kolayda değil ayrıca emin ol buranın adını bilmiyor olsaydın bile yine aynı stresi yaşayacaktın yaşamaman absürt olur zaten çünkü ortada bir emek var ayrıca dh ya girmeyin TAVSİYESİNE kesinlikle katılmıyorum sınava giren insanlar için en faydalı yer kesinlikle ama kesinlikle dh
  • BlueEarth kullanıcısına yanıt
    Kaynak ve soru çözümü için haklısın ama diğer sebepler vakit öldürüyor sanki.
    Her yerde böyle boş konular açan ya da boş konuşan insanlar var .Zaten konu başlığına bakınca boş bir konu olup olmadığı az çok belli oluyor kendini biliyorsan etkileneceğini biliyorsan uzak durursun olur biter .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.