Şimdi Ara

Hello Bixby uygulaması - Çalışan Version (S8 Launcherinde çalışıyor, Paket hatası yok!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şubat güncellemesinde gelen kısıttan dolayı bazı sistem uygulamalarının güncellemelerini apkmirrordan kuramıyoruz. Paket hatası alıyorduk, launcherda bu taktik çalışmasa da Hello Bixbyde işe yaradı. Editlenmiş versiyonu linkini ekliyorum, sadece uygulamanın adı Hello Bixby den Hello Bixby 'ye değiştirildi bir boşluk fazla yani :D Güvenle kullanabilirsiniz. Hello Bixby uygulaması - Çalışan Version (S8 Launcherinde çalışıyor, Paket hatası yok!!)

Çalışırsa diye apkmirror linkini ekliyorum yine muhtemelen paket hatası alacaksınız:http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/hello-bixby/hello-bixby-1-3-23-release/

Benim editlediğim versiyon:https://mega.nz/#!P8VhHZIQ!HAvVqAzPOPxJwkLjLF3aTZtVSmUdcjZLDHXPzD9PbGE
    Kurulumdan sonra yeniden başlatın, launcherin sol sayfasına geliyor. Güle güle kullanın! :)

• Eline sağlık dostum, hazır editlemişken bir de şu s8 launcher editlemesi yapsaydın keşke :D
    Edit: Pardon işe yaramadı demişsin, aslında yaraması lazım ama ben de becerememiştim apk editor ile :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theenjoyment -- 1 Nisan 2017; 20:49:56 >
  • theenjoyment T kullanıcısına yanıt
    Hocam onda olmuyor malesef, sistem uygulamaları ekstra izin gerektirdiği için öyle kurulsa da çalışmıyor launcher denedim yoksa :D
  • wade96 kullanıcısına yanıt
    bu format atıp kurulabilmesi doğru mu yoksa şehir efsanesi mi hocam.
  • elinize sağlık, evet sizin editlediğiniz sürüm çalıştı, diğeri paket çakışması hatası verdi.
  • S8 Laucherinde çalışıyor derken yani S7 nin son resmi güncel sürümü s8 arayüzüyle aynimi oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theenjoyment

bu format atıp kurulabilmesi doğru mu yoksa şehir efsanesi mi hocam.

Ben formatla kurdum, ama ilk açıldıktan sonra her adımı geçtim hesap falan eklemeden sonra oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

S8 Laucherinde çalışıyor derken yani S7 nin son resmi güncel sürümü s8 arayüzüyle aynimi oluyor ?

Yok hocam launcherin apksı düştü internete kurunca çalışıyor direk bazı arkadaşlarda, bazılarında wipe yapar yapmaz kurunca çalıştı.
    o zaman sana güvenerek formatı basıyorum hocam :) aslında bana s8 launcher, güvenli klasör ve hello bixby lazım eğer çalışırsa müthiş olur.Note 5 sizin cihaz değil mi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theenjoyment

o zaman sana güvenerek formatı basıyorum hocam :) aslında bana s8 launcher, güvenli klasör ve hello bixby lazım eğer çalışırsa müthiş olur.Note 5 sizin cihaz değil mi hocam.

S7 edge benim hocam, umarım çalışır bende ve birçok arkadaşta çalıştı bizim konuda
    teşekkürler hocam, sizin mesajı alıntılayarak bizim foruma sordum, cevap gelmezse uğraşacağız artık ne yapalım
  • Bu asistan olan bixby'den daha farklı heralde? Google Now'a daha yakın gibi gözüküyor.
  • Hocam yükledim ama uygulamayı bulamadım
  • Hallettim tochwiz arayüzünü kurduktan sonra geldi
  • Bu s health'a yapacak birşey yokmu 5.0 sonrası cihazınız ele geçirildi diye hata veriyor 5.0 dan önceki sürümlerden birini yüklemeyi denersemde paket bozuk tarzında hata alıyorum.
  • Çok teşekkür ederim yabancı forumlardaki versiyonlar hep donuyordu bu editlediğiniz versiyon düzgün çalışıyor
  • Ses tanıması yok neye yarıcak bu şimdi ben çözemedim boşa ram harcamasın s8 de özel tusu vardı buna tuşda lazım şimdi :)
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Rootladiysaniz samsung pay disinda uygulamalar icin cozum xdada var. Knox 1se rootlayin zaten garanti gitmis
  • Iyide kardeş herkesin telefonu android 7 çalıştırmıyor yada herkesin telefonu s7 değil ki android 7 olsun yani olsa ne olur olmasa ne olur benim cihazım android 5 çalıştırıyor
    Hocam link atabilirmisin ben bulamadım konuyu android 6 dayken rootluydu telefon 7 de rootlamaya ihtiyaç duymadımda samsung pay'i anlarımda s health gibi bir uygulamaya neden böyle bir olay getirirker anlayamadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.