Şimdi Ara

Hepsiburada dan xbox one alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1250 civarına orada altunextra diye bir mağzadan kargo ile getirtiyorlar.Sizce bu 2 yerden almak mantıklı mı? Yada güvenilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam naçizane tavsiyem biraz daha fazla verin, büyük elektronik marketlerden alın. Kampanyalarla, ilave oyunla falan epey uyguna geliyor zaten. Başınız ağrımaz.
  • Ben sadece forza horizon 2 oynayacağım o yüzden bana daha mantıklı geldi sadece kafamda mağzalar var ne kadar iyiler ya da değiller.

• Ben de ilk yorum atan arkadaşa katılıyorum. Konsol bir defa alınan bir şey. Ek garantidir, ekstra oyundur, kafanın rahat etmesi için büyük teknolojik mağazaları tavsiye ederim. Hepsiburada'dan alsan da bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ama naçizane görüşüm bu şekilde
  • Hepsiburada 1tb lık model + tomb raiderın oyunu ve ek bölümlü paketi sunuluyor 1400 tl ye teknosa yada vatan gibi yerlerde de 500 gb ve yanında oyun olmuyor bu fiyata benim tek sorunum hepsiburada da ki mağazalar güvenilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmfnds -- 4 Mart 2016; 20:20:30 >
  • Ben ilk Xbox One konsolumu oradan almıştım. Ama satıcı Hepsiburada'ydı. Diğer firmalarda satılan cihazlar resmi Türkiye garantili olmayabilir.

Buna dikkat etmekte fayda var. Resmi garantili cihaz almak her zaman iyidir.
  • Açıklama ve içerikte resmi türkiye garantisi olduğunu belirtmişler zaten ilk ona dikkat ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmfnds -- 4 Mart 2016; 22:02:25 >
  • krmfnds K kullanıcısına yanıt
    Fiyat güzel, madem resmi garantiymiş alabilirsiniz. Ama kutudan resmi garanti belgesi çıkması gerek buna dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 4 Mart 2016; 22:08:28 >
  • Tamamdır.Zaten çıkmaz ise 7 gün içinde iade edilebiliyormuş.Bu sebep ile geri verebilirim.Yorum için teşekkürler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.