Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Gençlik 200TL harcamaya 100 TL Hepsipapel (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
17
Favori
39.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

cüzdana yüklenmesi lazım onunda

• cnkst kullanıcısına yanıt

İlk çıktığı zaman cüzdan doğrulamasını zorunlu tutuyorlardı aklımda oradan kalmış(MH'de durumu çözememişti diye hatırlıyorum). Teşekkürler bilgi için.

Bu arada gece %10'lar sorunsuz geliyor mu? Premium olan varsa %3 ile bileşiyor mu? Tutarlar düşük, sorduğuna değmez diyebilirsiniz ama bu 15TL kullanıcı tepkileriyle yakında yükselecektir diye düşünüyorum.

• Kampanyaya edu. e-posta'sı ile üye olduktan sonra doğrulama adına son adımı gerçekleştirmeye çalıştığımda, "Bu kimlik numarası Efsane Gençlik'te denenmiş ancak kullanılamamış." hatası alıyorum.

İlaveten söz konusu numara başka bir hesapta kayıtlı değil.

Bu sorunun herhangi bir çözümü mevcut mu acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    evet ikisi birleşiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana bu kampanyadan hepsipapel yüklenmesi yapılmadı, hepsiburadayı aradığımda ısrarla kimlik doğrulaması yapmadığım için (15-26 yaş arası olmam gerektiğini söylüyor, ben ise edu tr uzantılı eposta adresi ile üye olarak şartı sağladığımı iddia ediyorum) kampanya katılımı yapmamışsınız şeklinde söylüyorlar, halbuki alışveriş yaparken %50 si tarafıma iade edileceği ekranda gözüküyordu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yeni hesap mı istiyor anlamadım, hem edu hem de kimlik doğrulamasını yaptım fakat hepsipapel ibaresi çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

yeni hesap mı istiyor anlamadım, hem edu hem de kimlik doğrulamasını yaptım fakat hepsipapel ibaresi çıkmıyor

Sepete ürünü ekle ödeme adımında indirim görünür

gözükmüyor böyle oluyor.

Hepsiburada Efsane Gençlik 200TL harcamaya 100 TL Hepsipapel
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    paycell kuponlarım bölümünde görünüyor 50tl hepsiburada.com da nerede nasıl harcayacağımı bulamadım

Yüklenecek tutara 50₺ giriyorsun ve kuponun cüzdana geciyor

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    faturasız hat bakiye 2tl var sadece onu gösteriyor denemiştim bununda kotasımı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnkst -- 27 Temmuz 2022; 0:47:57 >

bakiye ile hediye bakiyeyi sistem karıştırıyor

hattaki bakiye kadar 2.99* 17 kez sms onayıda yaparak yüklersiniz

yada hatta 50 tl yükleyince hediye bakiye için olan 50 tl yi yazmanıza onay verir.

işin başında hattan 200 tl vb yüklendiği anda 50 tl hediye tanımlanmadan oraya 50 yazılırsa o zaman 2,99a bakiyeniz düşse bile 50 yi yazmış olacaktınız.

karışık ama 2-3 kez okursanız anlatmak istediğimi anlatmış olurum

• ademcell A kullanıcısına yanıt
    aynen oldu :) şu komisyonuda kesmese

• hediye bakiye için komisyon kesmiyor sadece kesecekmiş gibi gösteriyor

• 8 Temmuz’da verdiğim siparişten %50 hepsipapel yatmadı. Kayıt açtırdım. Bakalım…

Edit: Kupon tanımladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etienne Lantier -- 27 Temmuz 2022; 11:55:33 >
  • ilk siparişte %50 ile gece cashback %10 birleşiyor mu ikisindende faydalanabiliyor muyuz?

edu uzantili mail dogruladım tc kimlik yazmama gerek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 11 Ağustos 2022; 11:55:15 >
  • cycIone kullanıcısına yanıt

edu ile üye oldum bende, tekrar bu forumdaki linke tıklayıp katıl dedim orada tc yi doğum tarihini giriyorsun katılmak için yoksa edu ile üye olunca direkt katılmıyorsun. bende ilk soruyu merak ediyorum

• ben tc no girmeden edu mail ile kayıt oldum. 22 temmuz'da sipariş vermiştim. 5 ağustos'ta 100 tl yatmış. ofisten arkadaş da yapmıştı. ona yatırmadılar mesela. @hbaysenur 'a yazdı, tc kimlik numarası da girmeniz gerekiyor demiş.

• Hocam ben edu tr olarak kayıtlıyım kargo ücretsiz çıkmıyor zaten artık yalnız size mor yazi 100 TL indirim yazıyor muydu bana şu anda yazmıyor
    ama cüzdanım dahi onaylı değil T.C kimliğim doğum tarihim hiçbir şey yazmıyor
    O yüzden mi 100tl indirim çıkmıyor
    Ayşenur dediğiniz kim Hepsiburada yetkilisi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 11 Ağustos 2022; 15:57:20 >
  • Loccness L kullanıcısına yanıt
    Doğum tarihini yanlış girsek kabul eder mi yoksa sistemden gerçeği çıkıyor mu

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.