Şimdi Ara

Hepsiburada Ekim ayı 5 yoruma 50 TL alt limitsiz çekler yüklenmiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
4
Favori
10.150
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 yorum yapmıştım. 5 TL gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf merakımdan 7 ürüne değerlendirme yazdım bu konuyu gördükten sonra ardından müşteri hizmetlerine konuyla alakalı bir destek talebi oluşturdum bakalım ne cevap gelecek. Bunun haricinde Lufian t-shirt alıp ürünü gelmeyen,iptal olanlar içinde 50 TL altlimitsiz çek tanımlamışlardı . Hatta bunlardan biride benim hesabım Bakalım bu değerlendirmelerden de bir 50 TL tanımlayacaklar mı Destekten gelecek cevaptan sonra editlerim.

Edit: an itibariyle 50 tl tanımlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M S G -- 24 Kasım 2020; 14:31:33 >
  • Ben de birkaç tane yorum yaptım ama yayınlamıyorlar.

Diyorum ki satıcı toyota için yazmış ama aracıma uymuyor. Diyor ki olumsuz yorum yaptığın için yayınlamıyoruz . Yahu zaten 15 günde ürün gelmiş, ürün de dandik. Ne yapayım "kaliteli, harika bir ürün" mü yazayım.

• Benim sipariş kargoya verildi gözüküyor ama kargo bilgisi yok

• Aynı durumu yaşadım son 2 üründe kargoya verilmiş ve hemen verildiği dakika bana teslim edilmiş gözüküyordu destekten talep oluşturdum ücret iadesi + 50 TL çek tanımlandı + Şikayet var ve THH üzerindende dilekçe yazdım

• mcake± kullanıcısına yanıt

Az önce yaptığım yorumları an itibariyle onaylamışlar hocam evet değerlendirmeye girsin istiyorsanız fiyat bilgisi alay vb gibi çeşitli istenmeyenler kurallar kısmında yazılmış o nedenle onaylanmamıştır. Yoksa olumsuz yorumda bırakabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadima

Kupon hesaba yüklenince değil kampanya başlayınca konu açıyoruz hocam  

Alıntıları Göster

Haklısın da 5 yoruma 50 TL çeki bu kadar kolay vereceğini ben bile düşünmemiştim. Kesin en az 200 TL veya üzeri alışverişe der diye düşünüyordum. Birde fark ettiyseniz kuponun tanımlandığını şans eseri fark ettim. Ne bir mesaj ne bir e-posta gelmedi Hepsiburada dan, 2 gün daha görmesem silinmişti. Kampanyaya katılıp unutan arkadaşlar var ise kontrol etsinler diye paylaştım.

• kişiye özel gibi birşey alamayanlar üzülmesin. bana bir yoruma 10 tl, 2 yoruma 20 tl diye mesaj gelmişti. 3 yorum yaptım ama sadece 10 tl gelmiş. o 10 tl'de kargosuz birşey almak mümkün olmadığından bir halta yaramıyor.

• Kullanım süresi doldu diyor ama sepette kullanılıyor. Ben unutmuşum, haber veren arkadaşa teşekkürler. 20 lira 20 liradır. 😁

• mustafakarip M kullanıcısına yanıt

Bana soruyorsan en son Ekim genellikle de her ay 1 siparişim oluyor.

• Banada 20₺ gelmiş hatırlsattığıniçin ssol knk.

• 25 lira gelmiş eyw moruq

• 11 tane kullanılmış kupon mu?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

😁 kullanmasakta kullanılmış kısmında duruyor. En fazla 6-7 tanesini kullanmışımdır, zaten 2 tanesi iade edilen ürüne ait çek.

• quote:

Orijinalden alıntı: C4H1T

😁 kullanmasakta kullanılmış kısmında duruyor. En fazla 6-7 tanesini kullanmışımdır, zaten 2 tanesi iade edilen ürüne ait çek.

ALLAH bin bereket versin  

• Önceki siparişlere, satışı devam eden ürünlerden olanlara toplamda 5 adet yorum bıraktım. Belki gelir bir şeyler...

• Teşekkürler hocam 25 de bana tanımlanmış traş köpüğüm bitmişti 😁

• Yorumu alisveris yapanlar mi yapabiliyor yoksa herkes mi?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.