Şimdi Ara

Her yutkunuşta kulaktan gelen çıtı çıtı sesleri (Çene ile alakalı) KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhabalar, benim çenem lise yıllarımdan beri sağ sola oynattığımda çat çat çıkıyordu ama çıkması acı vermiyor sadece takk diye atıyor hissedebiliyorsun ve dışarıdan da duyabiliyorsun, sonra yukarı aşağıya yaparkende aynısı olmaya başladı. Ne zaman başladı bilmiyorum ama uzun bir süredir HER yutkunduğumda kulağımdan çıt çıt diye ses geliyor, bazen çıtıçıtıçıtı diye üst üste geliyor. Kafayı yemek üzereyim çeneme vura vura o sesi çıkarmıcağı bir pozisyona sokmaya çalışıyorum ama işe yaramıyor. Sinirli bir insan olduğum için dişlerimi çok sıkarım, gece uyurkende aynı şekilde sabah uyandığımda dişlerim ağrırdı gece plağı verdiler ama nafile işe yaramıyor. Bu nedir, nasıl çözülür bilgisi olan var mı ?

• gece plağı dişlerini korur ama bilmem çeneni korur mu yani bu durumun sebebi hala dişlerini sıkman olabilir gibi geldi bana ama olmayabilir de. doktora git kenks.

• Hocam obsesyon gibi duruyor. Bu kadar sıkıntı yaptıysan psikiyatriste git.

• Offf o kıt kıt ses! Tüylerim diken diken oldu anasini satim.
  • Çene cerrahine gittim biz bişey yapamayız diyip fizik tedaviciye yolladı, fizik tedavici napıcak arkadaş beni delirtmeyin lan artık yok mu ya bunun çözümü ameliyatsa ameliyat istiyorlarsa yeni çene taksınlar yok muuu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.