Şimdi Ara

Hergün duş alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kış günlerinde bile hergün duş alıyorum fakat şöyle bir sorunum var saçı yağ besliyormuş sanırım hergün yıkadığım içinde saçım hiç yağlanamıyor kendiliğinden değilde kendim uygulayabileceğim bir yağ varmı beslenmesi için saçın ?

• Yokluğu belli etme bari

(Cem Yilmaz)
  • her gün duş zati alınır temiz olmakla alakası yok duş almıyan adam pistir yani 2 gün okeyde her,ifçi oğlu var 1 hafta almıyorlar leş kokuyorlar bu yaz metroya çok bindim leş gibi ter kokusu almış gitmiş la bari hacı kolanyası sürün yok abi hergün duş farz pis hisseder insan kendini be
  • quote:

Orijinalden alıntı: galapagoskaplumbağası

Yokluğu belli etme bari

(Cem Yilmaz)

Onunla alakası yok alışkanlık oldu bende rahat hissedemiyorum öbür türlü gün içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

her gün duş zati alınır temiz olmakla alakası yok duş almıyan adam pistir yani 2 gün okeyde her,ifçi oğlu var 1 hafta almıyorlar leş kokuyorlar bu yaz metroya çok bindim leş gibi ter kokusu almış gitmiş la bari hacı kolanyası sürün yok abi hergün duş farz pis hisseder insan kendini be

tamam hocamda saç kendi yağı ile besleniyor ve daha çabuk uzuyor diyorlar bende o yüzden sordum bi zararı varmı yada alternatif olarak kullanabileceğim saç için yağ varmı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: FAKEFORUM

quote:

her gün duş zati alınır temiz olmakla alakası yok duş almıyan adam pistir yani 2 gün okeyde her,ifçi oğlu var 1 hafta almıyorlar leş kokuyorlar bu yaz metroya çok bindim leş gibi ter kokusu almış gitmiş la bari hacı kolanyası sürün yok abi hergün duş farz pis hisseder insan kendini be

tamam hocamda saç kendi yağı ile besleniyor ve daha çabuk uzuyor diyorlar bende o yüzden sordum bi zararı varmı yada alternatif olarak kullanabileceğim saç için yağ varmı diye

Alıntıları Göster
    zeytinyağı sürülebilir sanırım araştırın bi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zulgeteb

zeytinyağı sürülebilir sanırım araştırın bi

Alıntıları Göster
    her gün değilde 2 günde bir normal.
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    hem su israfi hem cildi kurutup ustune bakeriler olup hastaliklara daha cok hassas oluyosun
  • FAKEFORUM F kullanıcısına yanıt
    bende oyleyim hemen 2 adim bakkala bile gitsem banyoya giriyorum
  • Normal olan o zaten. Her sabah alırım bende. Yağ saçı beslicek diye kafam yağlı bir şekilde dışarı çıkamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .redmajor.

hem su israfi hem cildi kurutup ustune bakeriler olup hastaliklara daha cok hassas oluyosun

hocam hastalıklara etki ettiğini sanmıyorum çünkü koca kış mevsiminde 1-2 kez gerçekten hasta oldum mesela geçen kış hergün duş almama rağmen
  • quote:

Onu diyen halt etmiş sen çok hasta oluyorsun ondandır dostum
  • Hicmi biyoloji bilginiz yokhttp://www.mnn.com/lifestyle/natural-beauty-fashion/stories/bubble

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MahalleAndroidi -- 3 Ekim 2015; 16:00:43 >
  • quote:

quote:

Külliyen yalan defalarca saç konusu muhabebetim var forumda bir saç eğer dökülücekse dökülücek kaçar yok istersen bal kaymak sür saça , dökülmezse ise kezap sür yine dökülmez bu tamamen ırsi ve genetik durumdur yok saç yağı ile beslenir yok iyidir felan yok öyle dünya ,tmm yağı ile beslenir ama hergün saçı yıkamak saça zarar vermez onu kim diyorsa züğürt tesellisidir saçı dökülüyordur zati, bilim böyle söylüyor derler eee ben 30'u geçtim 12 sene jöle wax fön ne varsa sürdüm şakaklarda bile açılma yok sülalede saç dökülmesi hiç yok dedemin saçları fırça gibi mesela tavana as saçlardan saç kopmaz ip kopar,kimyasal maddeler şampuan jöle fön vs bunalr saçı kurutur yıpratır saçı cansız eder dalan seytinyağlı prinia gerçek zeytinyağlı sabun kullan + bu sabun tüy çıkarıyor benim ellerimin üstü kurtadam gibi oldu mesela al kullan sırf bu yüzden banyo etmiyeceksen üzülürüm haline hergün duşunu al temiz temiz sağa sola bakma sen

• quote:

Hicmi biyoloji bilginiz yokhttp://www.mnn.com/lifestyle/natural-beauty-fashion/stories/bubble

bu kafalan devam et sen pis gibi leş gibi dolaş dostum

biz ne diyoz sen ne diyon

hergun yikanmamak pislik olmus neyse deri hastaliklarindqn birine yakalaninca gorurum seni
  • quote:

Beyler kış günlerinde bile hergün duş alıyorum fakat şöyle bir sorunum var saçı yağ besliyormuş sanırım hergün yıkadığım içinde saçım hiç yağlanamıyor kendiliğinden değilde kendim uygulayabileceğim bir yağ varmı beslenmesi için saçın ?

Elseve extraordinary oil süper bir ürün tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

quote:

Külliyen yalan defalarca saç konusu muhabebetim var forumda bir saç eğer dökülücekse dökülücek kaçar yok istersen bal kaymak sür saça , dökülmezse ise kezap sür yine dökülmez bu tamamen ırsi ve genetik durumdur yok saç yağı ile beslenir yok iyidir felan yok öyle dünya ,tmm yağı ile beslenir ama hergün saçı yıkamak saça zarar vermez onu kim diyorsa züğürt tesellisidir saçı dökülüyordur zati, bilim böyle söylüyor derler eee ben 30'u geçtim 12 sene jöle wax fön ne varsa sürdüm şakaklarda bile açılma yok sülalede saç dökülmesi hiç yok dedemin saçları fırça gibi mesela tavana as saçlardan saç kopmaz ip kopar,kimyasal maddeler şampuan jöle fön vs bunalr saçı kurutur yıpratır saçı cansız eder dalan seytinyağlı prinia gerçek zeytinyağlı sabun kullan + bu sabun tüy çıkarıyor benim ellerimin üstü kurtadam gibi oldu mesela al kullan sırf bu yüzden banyo etmiyeceksen üzülürüm haline hergün duşunu al temiz temiz sağa sola bakma sen

Bu adamın üslubu beni bitiriyor ya

• quote:

hergun yikanmamak pislik olmus neyse deri hastaliklarindqn birine yakalaninca gorurum seni

Paşam sen niyette yokken biz yıkanıyorduk allaha çok şükür 30'u geçtim ve hergün kendimi bildim bileli yıkanırım ve yıkınacımda asıl sen pas tutucan hastalanıcanda haberin yok

ancak kendini avut desene sen pisliğe alışmışım üşeniyorum yıkanmaya fersah fersah acıtmış seni muhabbetler

30 yasina gelmisinde birsey ogrenememissin ben sana kaynak atiyorum yok pisliksin yok pas tutacan diyorsun ki 2 3 gun yikanmadin diyede ölmezsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.