Şimdi Ara

Herkes içini döküyor, birde beni dinleyin. (İLİŞKİ BİTTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

_______________________________________________________________________________________________
    Konuya nasıl girsem nereden ne anlatsam bilemiyorum. Kendimi yorgun ve bitkin hissediyorum. Tabi birde kendime sormadan edemiyorum. Ben nerede hata yapıyorum?

Yaşım 25. Bu yıl üniversiteyi bitirdim. 2 yıllık bilgisayar programcılığı.

Okulun ilk yılı. Ben biri ile tanıştım. Beni hayata bağlayan biri... Güzeller güzeli ama mesafeler uzak ben Eskişehir'de o İstanbul'da...

Vizeler, finaller, vizeler, finaller... Hepsi bir bir geçti... Okul bitti. Daha önceden kızın ailesi ilişkimizi biliyordu ve ben bir çok kez evlerine gitmiştim. Ama insanları çok iyi tanıdığımdan kız arkadaşıma annen ve baban okul bittikten sonra bizi ayırmak isteyecek. Bunu görebiliyorum demiştim. Haklıda çıktım.

Evet, okul bitti. Yıl 2014 ve ramazan bayramının sonrasında her şeyin iyi olduğunu sanan kocaaaa yürekli anamı alıp İstanbul'a getirdim. Maksat bir yıldan beri ilişkimizi bilen kız arkadaşımın ailesi ile sadece görüşmek isteyişimiz. Tabi biz gidelim demek onlar çağırdı.
    Kız arkadaşıma kalırsa görüşme çok iyi geçmişti ama ben bazı şeyleri görebildiğimden dolayı durumun kötüye gittiğini biliyordum.

Dostlar bölük börçük anlatıyorum kusuruma bakmayın. Ama konuyu içten okuyan herkes beni anlayacaktır.

Evet geldik bugüne. Kız arkadaşımla skype'dan konuşuyoruz. Her zaman ki gibi. Aramızda tartışma başladı. Güzelce tartışırken odaya kız arkadaşımın babası girdi.

Ve söyledikleri......

O kadar onursuzca ve kırıcı ki insan olduğumdan utandım. Kendime kızdım. Ağladım. Ben yokum artık diye bağırdım.

Şimdi herkes acaba kızın babası ne dedi diye düşünüyordur. Söyleyeyim... Bazılarınıza basit gelecektir. Ama erkeklik gururunu yüksek mertebede taşıyan herkes için ağır gelebilir. Babasına göre sözde gerikalıyım, bok kafalıyım.. Beni bir bok gibi ezebilirmiş.. İşim aşım olmadan evlerine geliyormuşuz. Eee siz çağırmadınız mı? Eee adam sen değilmiydin bana ailenin başımın üstünde yeri var diyen. Nerede adamlığın delikanlılığın. Nerede?

Daha fazla yazamıcam dostlar.. Benden bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mo0rfin -- 11 Ekim 2014; 22:40:38 >

• Çekmeyi bırak panpa
  • Yapacak birşey yok , bir büyüğe danış.

Rakı olarak.
  • Üzüldüm hakkaten yaşadığın durum üzücü
  • Oha be. Ne adamlar var. Taş bile oturur ağlar bunları duyduktan sonra. Forumun ve yöneticilerin affına sığınarak söylüyorum; şerefsizin tekiymiş. Bana dese ilk otobüsle gider anasından emdiğini burnundan getirirdim ebesininkini tersten görürdü. Çıktığı yere tersten geri sokardım heralde. Haysiyetsiz şerefsiz dalaksız ciğersiz. Erkekliğe sığar mı ulan bu?! Tekrar özür diliyorum. Tabii ben bunları dedim diye yapmak zorunda değilsin. Üzülecek bir durum yok bunda. Sen utanma asıl o şerefsiz utansın senin gibi bu duyduklarını görmezden gelecek kadar mezhebi geniş olmayan bir delikanlıyı üzdüğü için. Şerefsiz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünya çile,sen çile,ben çile,çile bülbülüm çileeeeee.

çilemse çekerim,kaderimse gülerim.

Boşver desem de anlamı yok,anlamı olmayan kelimeler çok.

Hadi hayırlı geceler.
  • Allah sabır versin hocam. Zor bir durum. Açıkçası baba ile görüşme durumu beni de endişelendiriyor.

Sırf bu yüzden kız arkadaşıma 4 yıllık ilişkimiz olmasına rağmen babana söyleme diyorum. Henüz askerligimi yapmadım. Dolayısıyla iş falan da vermiyor kimse. İş güç sahibi olmadan da karşısına çıkmak istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zor dostum. Yazmaya bile mecalim yok.

• Eline bir meslek alıp kızı istemeye gitmen en doğrusu
    babası bu üzden vermek istemez kızını
  • Boşver hocam ben olsam bağırırdım skayptan sen ne boksun dayı bizi eleştiriyon diye
  • kardes bnm 5 yillik bi iliskim var ama is yok maddi durum super degil okul felanda karisik
    maddi durum olsa en azindan tamam ama oda yok kizin ailesiyle tanismaya utaniyorum acikcasi cunki bir dayanagim yok laflada peynir gemisi yurumuyor ailesine ne derim diye dusunuyorum ve tanismayacagimda sabit is veya maddiyat olana kadar olumsuz dusunurler cunki garanti ama o adamda agir konusmus kibarca olmayacagini soyleyebilirdi kimse issiz adama kiz vermk istemez

• Hocam aşkla karın doymuyor. Adam kızının rahat etmesini istiyor, olay bu.
  • adamin agir dille seni elestirmesi aptalca ona ne oluyor ama soyledikleri hayatin gercek yuzu karin tokluguna calismak ev gecindirmek cok zor bu devirde. Kiziyla konusup iliskiyi bitirmesini istemeliydi . Çok çaliş bunun gibilere haddini bildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler söylediklerinizde haklısınız, hayatın gerçek yüzü fakat ben de biliyorum iş aş sahibi olunca kız isteneceğini. Ama bizim fikrimiz bir iş sahibi olana kadar ailelerin birbirini en şekilde tanımasını istemekti. Kaldı ki onlar davet ettiler...
  • niye yaptı

• hırs yap para kazan adamı parayla tokatla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.