Şimdi Ara

herkesi çok seviyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hepinizi seviyorum,hepinize nalet okuyorum,hepiniz hiçsiniz,bizler hiçleriz,hepinizden nefret ediyorum ve saçmalıyorum,saçmallamayaııııı çokkk seviyorum,gereksizlerde kızlara yılışmayı seviyorum,konu dışında oğlanları gaylik ile suçlamayı seviyorum,ben saçma sapanım ve yine saçmalıyorum,aklıma gelen ilk şeyleri yazıyorum ve hepinize yine tükürmek istiyorum,aklıma getirmem gereken şeyler var bu konunun iiyice saçmalanması için,veee diyorum ki size bu ney,aptal espriler yapıp eğlenmek istiyorum sizi aşağılamak istiyorum ve beni aşağılayıp laf dalaşına girmenizi istiyorum,sizleri seviyorum sizler benim menekşe gözlü menekşelerimsiniz,bu ney demek istiyorum daha fazla saçma sapan cümeler yazmak istiyorum ama bu kadar,kafayı yiyorum hepinize nalet okudum şanslısınız ki lanet okumadım ben lanet okumam zaten insanlara bugün kaleme gelen ilk gol benim çalım atmaya kalkıp herife topu kaptırmamdan dolayı oldu ve bunun için çok üzgünüm,arçeliktende özür dilemek istiyorum,durun daha karpuz kesicez,kasayı yan yatırın hahahaha çok eğlenceleyim,umarım Belamı bulurum sonunda.bence bu konu çok salakça mantıksız lan bu,öptüm sizi şapşup şapşup byeee

• [Deleted by Admins]
  • yarın gel ok
  • [Deleted by Admins]
  • ne içtin bizede söle
  • [Deleted by Admins]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.