Şimdi Ara

HERO???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar hero nedir?nasıl olunuyor?olunca ne gibi ozellikler oluyor tam olarak anlatabilirmisiniz?

• İngilizcen varsa buyur

A player who has recorded the highest score in each class in the Grand Olympiad, a Player vs. Player tournament played among the Noblesse, is conferred the title of Hero. Heroes are awarded exclusive weapons and abilities along with a distinct aura.

Hero Abilities

Heroes are able to use weapons provided for their exclusive use. Once selected, weapons cannot be replaced. However, after one month, all weapons are automatically returned and Hero players will be able to select another weapon. The weapons are available from the Monument of Heroes and cannot be dropped, traded, enchanted, and/or destroyed. S Grade spiritshots, soulshots, and arrows are consumed.
    Heroes are able to chat in a special channel (%). This chat font color is sky blue and is displayed to all players on the server. Heroes are only able to speak in the global channel once every 10 seconds. It is possible to turn Hero Voice on and off in the chat message options.

The names of Heroes are listed in the commemorative Monument of Heroes in each village.

Gaining Hero Abilities

The Noblesse symbol will appear in Status window when the character is a Noblesse; the Hero symbol displays when the player is a Hero or on stand-by Hero status. The Hero gains Hero abilities when by visiting the Monument of Heroes, not just when the Noblesse has been ranked 1st in the Olympiad.

If an individual who was conferred the title of Hero in a previous phase is awarded the title again, he must first be on stand-by and activate the Hero abilities by visiting the Monument of Heroes again.

Determining the Hero

Following a month-long PvP competition, the Hero is selected according to Olympiad points, and the Hero retains the title throughout the duration of the next month’s competition. The Hero is determined on the first day of every month.

The Hero will be the individual who has accumulated the most Olympiad points according to their main class, has competed more than 5 times in that period, and claimed at least 1 victory. The Hero will be placed in stand-by mode and exclusive abilities and weaponry are removed after the one month period.

For example, even if a player has accumulated the most Olympiad points in the current period, if he has competed less than 5 times or has never claimed a victory, he is ineligible to become a Hero; it is possible that periods may pass without a Hero being designated.

When two players with the same class have accumulated identical Olympiad points, the one who has competed most will be designated Hero.

• Hero oyundaki her cahrdan daha güçlü oluyo öncelikle özel skilleri ve bufflari oluyor(%50 cast speed increase gibi )hero weapons kullanıyolar..Ama hero olmak gerçekten byaaa kasıyor yanılmıyosam 100kkk civarı bi para gerekiyor gerekli malzemleri toplayabilmek için...eğer Kastien serverında olabilirsen helal olsun derim....
  • EXTREMEDE HERO VARMİ
  • extreme'de hero 35x serverlarinda var. yani titan ve kastiende.

hero olmak icin qerekli olan malzemeler sunlar:

1-500 stones(blue,red,green)
    2-5000 cry S grade
    3-300 mold hardener
    4-300 enria
    5-100 stone of pruty
    6-30 seal of hero
    7-Book Of Hero

ve bulunamayan
    8-EVEN TOKEN

1 den 7'ye kadar olanindan bulmaz cok da zor deqil. ama even token gm'den aliniyor.yani yari$malarda kazanilio ama donation diye bi$e var qercek parayla almak.$ahsen ben onun acılmasını bekliyorum Ama 2 aydan beri acilmiyo
  • harbiden ilk 7 tanesi kolaymiş am 8 sadece gmlerin satmasi bence herkesin hero olmasini önlemek için olabilir event token yarişmayi kazananlar adena veya baska malzemeler karşiliginda satmiyorlar mi
    bu arada dragon serverinde hero olunabiliyormuyuz ?
  • malesef yok
  • tüh be bende tam hero için nerdeyse tüm malzemeleri topluyordum az bişi kalmıştı bu event tokeni ben alamam sanırım ya bunun satılma ihtimali yokmu?
  • event token bulmak 3x serverda s grade bulmak gibi bişey gm ler sadece tanıdıkları kişilere veriolar....bi arkadaşımda bekliyordu token satın almak için ama sonunda sinirlendi kastieni bıraktı.. zaten herkes hero olabilseydi serverın suyu çıkardı....böyle daha iyi gibi geliyor bana....
  • quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

harbiden ilk 7 tanesi kolaymiş am 8 sadece gmlerin satmasi bence herkesin hero olmasini önlemek için olabilir event token yarişmayi kazananlar adena veya baska malzemeler karşiliginda satmiyorlar mi
    bu arada dragon serverinde hero olunabiliyormuyuz ?

ilk yedi tanesi o kadar da kolay degil 7x te sizin icin cok kolay olabilir ama 35x de drop lar coooookkk kisitli. bir char m.hardener dusurmesi icin gunlerce dvc de kasmasi gerekiyor, ki lvl i arttigi icin dusmemeye basliyor. yani 65 lvl olana kadar bir char en fazla 3-4 tane bulabiliyor balliysa tabii. hic dusmeden 65 oldugun oluyor 35x te enria ve m.hardener a grade silahtan daha pahali

AAAHHHH AHHHHH OLAMADIK BI HERO

• acarsin bi buffci yada songcu yada danceci .. yaparsin benim qibi para alirsin butun itemleri onlar koLay. Ama Even Tokeni aLamiyosun qercek parayla bile.. ah bi acilsa donation ahh hemen aLcam 10 tane ama tradede verilio mu even token onu bilmiorum

bu arada reasur ben oLric^^
  • Bende donate olayını bekliyorum lvl 80 itemler full tek eksik EVENT TOKEN :) donate bakıyorum her gün bi açılsa direk heroyum ahh aah :D TİTAN :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $tyle -- 9 Mayıs 2006; 20:57:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReasurV

ilk yedi tanesi o kadar da kolay degil 7x te sizin icin cok kolay olabilir ama 35x de drop lar coooookkk kisitli. bir char m.hardener dusurmesi icin gunlerce dvc de kasmasi gerekiyor, ki lvl i arttigi icin dusmemeye basliyor. yani 65 lvl olana kadar bir char en fazla 3-4 tane bulabiliyor balliysa tabii. hic dusmeden 65 oldugun oluyor 35x te enria ve m.hardener a grade silahtan daha pahali

AAAHHHH AHHHHH OLAMADIK BI HERO

sende haklısın dragonda da boyle mold filan bulmak da kolay degil warsimit actigim için malzemelerle aram su sıralar iyi sadece b grade olanlarla (a gradeye gecemedim param yok, c işime yaramaz para etmiyor)
    60+ olursun loa ya girersin tak ölüsün party yapiyim dersin 50 yaratik kesersiniz 5 tane duser onlarıda artık kim alirsa hele bir buffer kurduysa party i randomdan kimde giderseartik
    enria vb. başabela bir malzeme
    mesela damascusubn fiyati 30kk
    bunu en az 5kk si 13tane blade(5 kk ya alabilirsen öpte basına koy)
    60 enria için 6kk
    recipesi için 4kk
    diger malzemeler için en az4kk
    etti sana 19kk bende bunu 30 a satmiya çalisacagim eger biri alirsa

• hero olupta nolcan bo$ wer kal 80 lvlde :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.