Şimdi Ara

Hero olimpiyatlar icin class secimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Phantom Summoner

• gladiatordur abicim gladi oly lerde kimse kesemio sahsen oly de sadece DA ya olmusumdur:D gladi ac tavsiye
  • 5 secenekten evas templar derim. Sebebine gelince hem cok fazla kullanan yoktur hemde cok etkili bir char. PP yi alirsin item olursa. PP ise herkezi yenebilir fakat hero olmak icin diger pp leri de kesebilmen gerek. En ii PP hero olur. Warlord oly de cok zorlaniyor. Summonerlar, OL ler, PP ler, Gladyator titan maymun eder dalga gecer. Hell knight iyi kullanilirsa cok etkili. Evas templer cok var ise hell knight da olabilir.

Gladyator en ii diyen arkadaşa da şunu söylemek istiyorum. PP,OL,Titan cok rahat gladyator kesiyor.
    Kral PP VE OL dir. Herkezi yener
  • olympiadda_?? PP olabilir ama OL zor:D
  • neden ol zor dedin. Bildiğin birşey var ise anlatırmısın.
  • arkadasım oly de mana kullanılmıo biliosun OL da oly de hayvan gibi bana yiyo ee manasi bitene kdr gladi saten hayvan gibi dmg gomuo her turlu OL yi alır zamanla cnku OL de mana kalmıcaktır emin olabilirsn
  • ilk once conversation la wur manan normal sewiyeye gelince asıl silahını tak we dwm et 1000mana bile artio
    ben ilk once hep sleep fln sallıodm tutmuodu adamda +22 wardi bende +7 adam hero oldu adi reef ti ama bi sure sora cozdum adami hic kaybetmedm ona karsı yanına gelince winter suspension despair herhangi birini cak onun wurduu seni etkilemio pek cunku kendi bufflarin war
  • SOle bi durum var olympiadlarda. MAç başlarken geri sayım olur. Geri sayım bittiginde mp/hp dolar. Full bufflu ve Full hp ile maça başlıyosun. Arcana skilini actiginda hem matack veriyor hemde mana kullanimi azaliyor. Sadece heavy set ve can cekerek cok rahat gladyatoru kesebilirsin. Maçin başinda herşey gladyatorun lehinde gibi dursada 1 dk sonra işler tam tersine dönüyor. OL nin yariya gelmiş hp si dolarken gladyatorun azalmaya başlıyor. Ve sonuç OL gladyatoru full HP ! ile kesmiş oluyor. Benzer durum PP için degeçerli. PP mp sini bitirdikten sonra gladyator skill kullanamiyor. Elinde dualler ile PP in arkasindan olene kadar koşuyor. Sonuç yine kaçınılmaz. Gladyator oluyor. Birde Titan vs Gladyator anlatim bu daha vahim. Titan frenzy zealot acmiş full hp ile gladyatoru kovaliyor. Genelde 1 dakkada maç bitiyor. Az critic gelirse 30sn ye daha uzar maç. Bu arada sakın yanlış anlaşılmasın. Gladyator kötü bir char degil. SAdece yenemedikleri var. Fakat okcu,daggerci,mage gibi charlara tek atiyor gladyator. Serverlarda genelde okcu daggerci mage orani %80 ve üstü oldugundan kazanma sansi da totalde %80 diyebiliriz.

• abi o zmn bnm karşıma adam OL ve veya DA paldinler biraz oynamayı bilmiorlar suan bni oly de yenen char yok diebilirim karsıma gelen classlardan bu arada sen su OL nin heavy set fln diorsun ya o olayi sen bi ara bana msn de anlat bn snn msn yi alayimda gusel biseye benssior o olay:)
  • anlatacak bişey yok. OL ye takiyosun ic heavy seti. ondan sonra KırımKanamalıAteşliKongoKenesi gibi HP yi emiyosun.
  • o heavy setin adı nedir acaba solermsn?
  • quote:

Orjinalden alıntı: anthon

SOle bi durum var olympiadlarda. MAç başlarken geri sayım olur. Geri sayım bittiginde mp/hp dolar. Full bufflu ve Full hp ile maça başlıyosun. Arcana skilini actiginda hem matack veriyor hemde mana kullanimi azaliyor. Sadece heavy set ve can cekerek cok rahat gladyatoru kesebilirsin. Maçin başinda herşey gladyatorun lehinde gibi dursada 1 dk sonra işler tam tersine dönüyor. OL nin yariya gelmiş hp si dolarken gladyatorun azalmaya başlıyor. Ve sonuç OL gladyatoru full HP ! ile kesmiş oluyor. Benzer durum PP için degeçerli. PP mp sini bitirdikten sonra gladyator skill kullanamiyor. Elinde dualler ile PP in arkasindan olene kadar koşuyor. Sonuç yine kaçınılmaz. Gladyator oluyor. Birde Titan vs Gladyator anlatim bu daha vahim. Titan frenzy zealot acmiş full hp ile gladyatoru kovaliyor. Genelde 1 dakkada maç bitiyor. Az critic gelirse 30sn ye daha uzar maç. Bu arada sakın yanlış anlaşılmasın. Gladyator kötü bir char degil. SAdece yenemedikleri var. Fakat okcu,daggerci,mage gibi charlara tek atiyor gladyator. Serverlarda genelde okcu daggerci mage orani %80 ve üstü oldugundan kazanma sansi da totalde %80 diyebiliriz.

HEr serverda ole mp hp fullenmio iste

• imperial cruseader böyle birşey kısaca herkes ic set der
  • bazı serverlarda + a grade ile girilio s grade ile deil:):)
  • sanırsam c6 oly olayında mana doluyo c4 te oly maçlarında maçtan önce nasılsan öle baslıyon
  • Eger karsidaki titan oly maci sirasinda dikkatsizligine lagligina .... vs vs denk gelirse
    [[ara sira denk gelir boyle }}}} titan low hp ile frenzy acmaya calisirken gelip 3k patlatirsan titan yerde
    Canli canli bu olayi izledim [Acaba demek istedigimi anlatabildimmi:8
  • ohoo ben ole cok yaptim titan tam frenzy acarken gladi ile tss koy titan yerde:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: reyes2

ohoo ben ole cok yaptim titan tam frenzy acarken gladi ile tss koy titan yerde:D

Arkadaşım bence sen çok abartıyosun bu gladiotor u... Kötü bir char değil ama aç bi topic içini tökmek istiyorsan o topicde tök. her topice gelipde kendi anılarını anlatmana gerek yok. Kendine ait olanları millet merak etmiyor zaten sadece adam ne açayım demiş Gladiator demen yeterli binlerce yorum atmana gerek yok post kasmak için...
  • abi simdi ben kim charlar hakkında pvp vs vs ise direk gladi derim herseyi var allah allah ne diyim simdi yani:S:S adam pvp icin hangi char dio gladiator en iyisi deparida var interludede titan bi kere kesemio iste:D ne diyim yani:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: reyes2

abi simdi ben kim charlar hakkında pvp vs vs ise direk gladi derim herseyi var allah allah ne diyim simdi yani:S:S adam pvp icin hangi char dio gladiator en iyisi deparida var interludede titan bi kere kesemio iste:D ne diyim yani:D

Diyorsunki bazı serverda statlarla oynanıyor diyosun.. snn oynadığın server işte tam bu sözüne layikk..

Statları gladiatora çevirmişler sende gelmişin millete hava atıyon yok 500.000 p.atkvar o var bu var. kesemiyolar edemiyolar. statlar dğeişmiş olan serverda o kadar P.atk olsa seni kesemeseler ne yazarki ?....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.