Şimdi Ara

Heryerde Beliren Reklam Banneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu yazıyı sizleri sizlere son çare olarak yazıyorum uzmanlığınıza da itimadım tamdır. Şimdi efendim sorunum şöyle; Son zamanlarda başıma musallat oldu. Bilgisayarı linuxdan windows a geçirdim iki kere de linux esnasında formatladım. Reklam banneri ise gitmemekde direndiği gibi sadece bilgisayarımda da belirmiyor tabletimde de çıkıyor okulumun web sayfasında, wikipedia üzerinde ve hatta donanımhaberde. Bilgisayarıma vvirüs yoluyla girmiş olabileceğini anlarım ancak neden tabletimi etkilemiş olabileceğini anlamıyorum kaldı ki tabletimi daha yeni sıfırlardım ve hiçbir hesabı bağlamadım tablete henüz (google hesabu hariç android tablet sonuçta)

Sizlere reklam banneri ile ilgili iki resim gönderiyorum biri masaüstünden biri de tabletten ve uzmanlığınıza güveniyorum umarım bu sorunu çözmemde bnaa yardımcı olursunuz.

İyi akşamlar

Düzenleme: Banner addblockplus tarafından engellenemiyor. (Korku filimi gibi olmaya başladı bu iş)
    Düzenleme2: Öğeyi biraz denetlediğim e incelediğimde src kodu olarakhttp://ad.exisolutions.com/gads/sp_336x280.html gibi bir site verilmiş google da arattım ancak forbiden area çıkıyor karşıma lakin şirket gerçekten var

Heryerde Beliren Reklam Banneri Heryerde Beliren Reklam Banneri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbrk -- 23 Mayıs 2014; 0:10:54 >

• ozbrk O kullanıcısına yanıt
    Modeminizi resetleyin muhtemelen Tplink kullaniyorsunuz.
  • Modemi restlemeyii denerim nerden anladınız tplink olduğunu?

Düzenleme: Modemi resetleyip denedim bir işe yaramadı.
    @taximproject

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbrk -- 24 Mayıs 2014; 18:16:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozbrk O kullanıcısına yanıt
    Bir süredir Tplink modemlerdeki güvenlik açığı hacker'lar tarafından farklı amaçlar için kulllanılıyor.

Bu konuda ben de bir süredir araştırma yapıyorum. Bana mesajla ulaşabilirseniz neler yapabiirsiniz anlatırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.