Şimdi Ara

Hesaplı bir notebook ve oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorum belki diyecekseiniz notebook oyun oynamak için değildir. Ancak bazen kafa dağıtmak gerekebilir.. Bu yüzden sizden hem hesaplı hem de güncel oyunları çalıştırabilecek bir notebook modeli istiyorum. Bunu bir oyuna da cevirebiliriz. En ucuz olanı bulana yakın zamanda notebook alacaklar adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ama sölediğiniz modellerin linklerini de verin...

• sen hem notebook hem oyun diosan biraz fazla para harcaman gerekir. sana hp pavilion serisinin modellerini(dv4266 ve dv 4289) tavsiye edebilirim.
    Ben de ondan alcam yakın bir zamanda(hp pavilion dv 4289ea)
    hp nin sitesi acılmadığı için link veremiyorum, ordan bakarsın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgasrc

Biliyorum belki diyecekseiniz notebook oyun oynamak için değildir. Ancak bazen kafa dağıtmak gerekebilir.. Bu yüzden sizden hem hesaplı hem de güncel oyunları çalıştırabilecek bir notebook modeli istiyorum. Bunu bir oyuna da cevirebiliriz. En ucuz olanı bulana yakın zamanda notebook alacaklar adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ama sölediğiniz modellerin linklerini de verin...

Bir kaç sene öncesi için "oyun için dedğildir" lafı uygundu ama güncel modellerden oyuna uygun olanları var.

Tamamen marka ve platform bağımsız olarak x700, x800, 6600go yada 6800go ekran kartlı bir taneyi gözün kapalı alabilirsin. Şu sıra 1400+kdv civarı bulabilirsin.

Ben de X600 ekran kartlı bir model var tek oynadığım oyun olan LOTR BFME'yi 1024x768 high detail oynatıyor.

• Hesaplı kavramı nedir ki? Bana göre 2.000 $ hesaplı olabilir ama sen buna katılmayabilirsin. O yüzden fiyat aralığı belirtsen daha faydalı olabilir
  • ....Bu arada imzamdaki notebbok'u 1.329 $+KDV 'ye aldım. Oyun performansıda gayet iyi
  • x600 ekran kartlı en hesaplı notebook hp nx8220 py515ea benim bildiğim...1599$ + kdv
  • FS V2045 ile oynuyorum problemim olmadı çok performans istiyorsan x700 x600 veya 6**** go lu bir cihaz al
  • acer ferrari ya da msi m635 bence.
  • Msi 645 oyun babası
  • belki duyulmamış bir marka ve çin malı ama oyun performansı canavar gibi bir gözarın isterseniz.doom ve nfs underground II'yi tık demeden oynatıyo.http://www.cbox.com.tr/despinas2540.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.