Şimdi Ara

Hiç böle bi Vidio izledinizmi Greece -- Morgan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
5.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşım süper yaff ona okadr vurdu adam canı azalmadı üstündeki kıyafetler str limi_?
  • tabiki kardes str -5 ınt-5 we hp 400 basılı =)
  • hehe daha ne diim kim indirirki o adamı anca tüm skilleri açık full str yatırır
  • quote:

Orjinalden alıntı: o0PuSuLA0o

quote:

Orjinalden alıntı: IShaDe

1.Str / Fire / BLade. Oyunun en kral charı diorsanız Xian'a gelip zZ_Troy_Zz'i izleyin görün.. Sos +7 glavie ile sos +5 blader i harab etti..Sonra gelelim leftside a :) Som +3 Spearla full skill olarak garment itemleri +3 veya üstü olan bi 70 lv elemana 8k vururmusun vuramazmısın bilemem ama sos +5 le o iş yaş emin oL ;] Her türlü ispatlayabilirim.Xian'da ki zZ_Troy_Zz jade spearla 70 lvl str glavie e 2 vuruşuda crit 5k oldu :D toplam 10k ahaha arkadan 1 ghost ve str yerde :p Bence itemleri sağlam olduktan ve skilleri full olduktan sonra Str // Fire // Glavie .. Tabi herkesin düşüncesi ayrı

Morgan tek gecer sana söliyim tanıdığımdan sölüyorum.Belki mua yı sevmezdim ama Morgan ii dir

beyler morgan benim eski charımdır şu an oynayan we bu güzel video yu hazırlayan arkakaşa(harun) satalı bi ay oldu. Morganı tanırdım demişin bende seni tanıom bu sitede ThE_HuNTeRs guildine bot diyip dünyanın yalınını söleyen kişi olarak. Bu yalakalık nerden geliyor şimdi bunu anlamadım herneyse.

quote:

Orjinalden alıntı:lopsided1

hehe daha ne diim kim indirirki o adamı anca tüm skilleri açık full str yatırır

70 lvl olan herkez yatıra bilir tabiki Morgan ında 70 lvl olan herkezi yatırma ihtimali war bu iş tamamen şansa ve charını kullanmaya bakar. Ama 70 lvl full str ve spsinide bitirmiş olsada kombaları pvpde hiç bi işe yaramaz, düşürme batırma skillerine geçerse ozaman korkacan

"bu arada ben Erdal, harun kardeşim"

• hEHe NeYİn yorumu bu ^!'^? MoRgaN kardeşim süper video

Ben hep lwl 52 den sonra yeni car açmak zorunda kalıyom yaws
  • eet Erdalcım Haklısın.Şükür sorun çözüldü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: o0PuSuLA0o

quote:

1.Str / Fire / BLade. Oyunun en kral charı diorsanız Xian'a gelip zZ_Troy_Zz'i izleyin görün.. Sos +7 glavie ile sos +5 blader i harab etti..Sonra gelelim leftside a :) Som +3 Spearla full skill olarak garment itemleri +3 veya üstü olan bi 70 lv elemana 8k vururmusun vuramazmısın bilemem ama sos +5 le o iş yaş emin oL ;] Her türlü ispatlayabilirim.Xian'da ki zZ_Troy_Zz jade spearla 70 lvl str glavie e 2 vuruşuda crit 5k oldu :D toplam 10k ahaha arkadan 1 ghost ve str yerde :p Bence itemleri sağlam olduktan ve skilleri full olduktan sonra Str // Fire // Glavie .. Tabi herkesin düşüncesi ayrı

Morgan tek gecer sana söliyim tanıdığımdan sölüyorum.Belki mua yı sevmezdim ama Morgan ii dir

Hadi ya..zZ_Troy_Zz'in üstünde sos +5 ve str 4 ten aşağı item yok..Adam her gün ayrı bir sos weaponla geziyor :D Geçen gün glavie , ondan önceki gün blade , ve bugünde spearla gördüm..O zaten 70 e kadar glavie ile kastı glavie skilleri max..BLade skillerinide maxlamış..Sos +9 Blade var..Sos +5 GLavie , ve sos +7 Spear :D Bu adamı mı kesicek Morgan ? Ahhahaha..

• Gayet güzel bir video...

Bu videodan güzel dersler çıkabilir özellikle PvP'de build'in yanında oyuncunun da kendi oyun kabiliyeti ve PvP bilgisinin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz...

Fire Spear'ın kar$ısında sözde en zor ölen char hatta sözde adından her ne kadar olmasada "ölümsüz char" diye bahsedilen Cold Blade'i iyi yere kapaklamı$...Blade klasik yeniyetme blade taktiklerinden olan kombolarla döverek ve feeze/frostbide'a güvenerek oynatmayarak pot basamadan yatırmaya kalkı$mı$...Tabi bir nevi Pacheon'un usta olduğu i$i kendisi yapmaya çalı$ınca ve vasat güçte olan vuru$larınıda hesaba katmayınca yere kapaklanıp durmu$...Tabi burda Spear'la oynayan arkada$ın PvP bilgisi ve klavye hakimiyetide gayet iyi onunda etkisi çok...Spear nuker'la nasıl oynanması gerektiği ve nukelar/silah skill'leri doğru kullanıldığında "Nuker"'in etkili olabileceğini göstermi$.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon_Rider -- 4 Ekim 2006; 19:54:55 >

• Ishade Hayal gücün çok zengin
  • hehe left +1 :))

• Nick :Morgan
    Güild :Ottomans
    lwl :70 Nuker Full ınt.
    server :Greece
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leftoutsidealone_

Ishade Hayal gücün çok zengin

İnanmıon sanırım ? Tabi inanması zor bişey..Senin gibiler yapamadıkları,elde edemedikleri herşeyi karalarlar zaten..Xian'da zZ_Troy_Zz'i araştır bakalım kim "0" olucak..Bilmediğin şey hakkındada konuşma..İstersen Xian'da 1 char açıp 70 lvl Türk'lere sorabilirsin..İngilizcen varsa yabancılarlada konuşabilirsin Troy hakkında..Hepsinin nickini verebilirim pm'den..Bana inanmayan 2 arkadaşa bu sözlerim...Ve 1 sorum daha olucak..zZ_Troy_Zz'in o itemlere sahip olmadığı hakkında 1 kanıtınız var mı ??? Klavyem uyumsuz olduğu için stall kurduğu an ss alamadım..Alsam kesin konu açardım..Ağzım 1 karış açık kaldı o itemleri görünce..Ama şu an ki şartlara göre Xian'a gel göstereyim diyorum yani..

Edit:Ek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvilPhoenix -- 7 Ekim 2006; 17:22:13 >

• ishade nin dedigi gayet doru ; ) inanmıyosan gelip araştırabilirsin zZ_Troy_Zz yi

Gel xiana bak bi ara isu ya hep gidiyodu elinden kimse alamıyodu hatta dalga geçiyoduk varmısnz iddaya gene troy alcak die ama siz genede gelin görün KAPAK BOL BİZDE

NOT:Hadi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mm0rtaL -- 7 Ekim 2006; 17:08:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xlargest

quote:

Orjinalden alıntı: 1mm0rtaL

quote:

Orjinalden alıntı: Xlargest

bir bladein yerini en ala nuker'da en ala glavie de alamaz...
    şuanda piyasada en cok raabet edilen build şekli blade idir.cogunuz şahit olmuşsunuzdur bu forumdaki açılan başlıklarda takas 4x arhcer charımı - nuker charımı lvl 32 -35-38 blader ile takas etmek istiyorum diye...geçende biri açmış sp farmlı olması şarttır diye...nan kim star sp farm mı bitiripde maxlı bir blade charı...benim eski charlarımdan biri nukerdı 45 e kadar kastım geri 43 e düştü murderer olsun moblara geberme olsun vs vs... elimde 42+3 sos spear vardı ve sp farma girmiştim lvl 42+45 arası görev olmadıgı için 43 de başladım 5 gap sp aralıgı ile buwang kesiyorum 00,01-2 sp geliyor hem sp farm yapıyorum hemde 3-4 buwangtan 1 sp bar doluyor...dedim nukerınında spearınında bıraktım oyunu bir kaç hafta açtım bir blade char ı sırada bir arkadaşla tanıştım neyse oralar uzun mesele...ezik ezik başladım...ve bu ezik 4x blade charda ticket kullanmadım...etrafta hep denilirki nuker charın kasması kolay hemen lvl atlarsın onu bunu tekte alırsın falan filan...blade charın kasması zormuş eee zorsa sık dişini kas lvl 64+3 sos bladei aldınmı eline o zor günlerin keyfini sürecen..ki ben şuanda sürüyorum +5 blade ile (: yani demek istedigim nuker tekte alır yok nuker en babasını yener...bunları geçin...glavie olsa tamam diyecem abi cok güzel char alıyor ediyor...vede spear skillerinide nerdeyse maxlamış gibisin..nerde bu nukeleri maxlamak haa manyak sp biriktirmişsindir lvl 70 e dayamışsındır onu bilemem...gelelim pvp videosuna açıkcası ben üzüldüm o bladein kapışma tarzına... insan bi kere yere yatırıp batırmazmı be kardeşim..bi crit vursa gülen taraf o olacak... ama hernekadar char lvli önemliysede oynanış tarzı ve stratejide önemli oldugunu bu pvpde gördüm...morgan böle manyaklara günlerini göstermenin devamını dilegiyle videonu cok begendim yukarıdaki yorumlarda oyuna giremediğim için sıkıldım biraz uzatıyım dedim az daha uzatsam köydeki baglardan devam edicektim...düşünsene bağdaki üzüm tegenklerinin arasında thief avlıyorum (: nıhahaha...herneyse tekrar ellerine saglık begendiğimi tekrar söyleyeyim...iyi oyunlar...

Hadi lem ordan ben full fire glavieyim şimdiye kadar neden hiç pwpde blade ezilmedim? nukera ezilmedim bence sallıyrsun bunu bil tek avantajın block senin

nıhahahahaha ... evet salladım ama belliki ucu sana dokunmuş...seninde avantaj diye saydıgın konu glavie max hpdir...ben gözlerimle görmesem yukarıda okadar konuşmam çok iyi bir blader chara sahip oldugumdan değil...nukerımda vardı ama oynamayı bilmek kazanmak demektir,,,tıpkı senin konuşmayı bilememen gibi... edebini adabını düzelt biraz...

sana gelince arkadaşım bana pek öyle gelmedi sanki kendi eziq charını övüyormuşsun gibi geldi xianda olcaktın aslında sende azını payını verirdim sein ma neyse

• abi bu bastan sona tek savasş mı yoksa birden fazla dövüşün birleşimimi pek anlayamadım ama iyi harbiden
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Leftoutsidealone_

Ishade Hayal gücün çok zengin

İnanmıon sanırım ? Tabi inanması zor bişey..Senin gibiler yapamadıkları,elde edemedikleri herşeyi karalarlar zaten..Xian'da zZ_Troy_Zz'i araştır bakalım kim "0" olucak..Bilmediğin şey hakkındada konuşma..İstersen Xian'da 1 char açıp 70 lvl Türk'lere sorabilirsin..İngilizcen varsa yabancılarlada konuşabilirsin Troy hakkında..Hepsinin nickini verebilirim pm'den..Bana inanmayan 2 arkadaşa bu sözlerim...Ve 1 sorum daha olucak..zZ_Troy_Zz'in o itemlere sahip olmadığı hakkında 1 kanıtınız var mı ??? Klavyem uyumsuz olduğu için stall kurduğu an ss alamadım..Alsam kesin konu açardım..Ağzım 1 karış açık kaldı o itemleri görünce..Ama şu an ki şartlara göre Xian'a gel göstereyim diyorum yani..

Edit:Ek

ewt bence bunda inanılmayacak bişey yok greece serverında bile şimdiden ne 8 degress sos setler war millette xian gibi bi serwerda olması çoook normal hatta eski serverlarda pvplerin en büyük etkeni itemlerdir artık çünkü herkez spsini bitirdi zaten.

• Çoooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  • Böyle insanları ben yabancılarda bile görmedim .. Adam yapamadığı şeyi karalıyor işe bak ya .. Eğer yapamadığın bişeyi başka biri yapıosa kıskanmıycan ii güle güle kullan hayırlı olsun diycen böyle işler yapmıycan .. Ne olduğunuz belli oldu zaten bu topicte ..

@mai _mai
    Evet Xian en eski serverlardan biri bunda inanılmıycak bişey yok destek için eyw..Zaten Troy'un maddi durumu baya iyi..Her kafası estiğinde maymun,char skin'i değiştiren adamdan beklenir bu..Hemwww.Thepowerlevel. com diye bir site var çok rahat toplayabilir o sos set parasını..Zaten oyundaki kız arkadaşınada sos garment set + sos sword aldı düşünün yani :D
  • morgan cım kusura bakma ama sen bu pvp yi hileli kazanmışsın.dikkatli izleyince gördüm vigor kullanmışsın
    ayrıca sana 1 2 sorum olacak charın hp si kaç?elindeki spear + kaç?üstündekileride söylersen sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.